YU55 Göktaşı 8 Kasım 2011 Dünya çarpışma…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

1. yaralı kovboy dedi ki:

illininati kartlarında metoor diye bi kart var düşman bir ülkeyi yok etmek için kullanılır yazıyor gelecek yıllarda kim rakibi olursa abd nin o ülkenin bi metoor çarpmasıyla yerle bir olduğunu gölürüz….

2. Gilorya dedi ki:

Ben bunu rüyamda gördüm :/ 21 eylülde yazdım twitter a

3. etharnet☻ dedi ki:

ben rüyamda sallanıyor gözümü kapamış açmışım çatıdaymışım sular geldı sonra sağ taraftan büyük gürültü geldi baktım 1 sn ye kadar gördüm buyuk kara bir şey geliyordu videodaki gibi.gilorya faceboo* veya msnden bana ulaşırmısın mns sen.kimsin95@hot****.co* admin lutfen yorumum dursun bazen kaldırılıyor başka sitelerde :/

4. arif adak dedi ki:

bence bu dünyanın sonu bu metoor dünyaya carparsa dünyanın mayetiniboza bilir
    ve dünyaya doru milyonlarca gük taşı cekelir ve dünya yok olabilir

5. Berfin dedi ki:

arkadaşlar bugün çok korkuyorum bugün 8 kasım araştırdığıma göre bilim adamları yu55 in dünyanın çok yakınındn geçiceğini söylüyorlar ama bu göktaşı dünyaya en çok yaklaşan ilk göktaşı olacakmış ve dünyaya çarpması sonucunda 65 bin atom ve 600 metre derinliğinde bir hasara yol açacakmış yani çoğu ülkede tusunami ve 7 nin üstünde depremler olabilirmiş inşallah dünyaya çarpmaz eğer bu göktaşı denize düşerse tusunami faciası denize düşmezsede çok büyük depremlerin çıkacağı belirtildi nolur çarpamsın yaaaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir