Yeşil Kedi Ortaya çıktı.

12
625

Yeşil Kedi Ortaya çıktı.

Yeşil Kedi Bulgaristanda sokaklarda dolaşırken görüntülere yakalandı.

Kedinin kozmetik bir hayal ürünü mü yoksa nükleer bir atığın etkisimi olduğu tartışılıyor.
Kedinin birisi tarafındanda yeşile boyanma ihtimali olmasına rağmen kedinin çok sağlıklı görünmesi kuşkuları artırmakta.

Fotoğraflardan ve videodan görülebileceği gibi kedide renk değişimi doğal bir şekil gibi durmakta. Boyanmış bir kedinin bu kadar sağlıklı ve doğal dolaşma ihtimalinin uzak olduğu söylenmiş.

Durum oldukça ilginç bulgaristanda kediyi görenlerin kedinin daha önce orada mı olduğunu veya yeni mi ortaya çıktığını bilmediklerini kayıt ediliyor.

Sonuçta kedinin doğal ve doğal olmayan bir renk değişimi olsada bu durum hayvanseverlerin dikkatini çekmiş ve boya ile temas etmiş olması ihtimaline karşı korumaya alınmış.

Benim ihtimalim kedinin bir boya ile temas ettiği şeklinde yoksa yeşil pigmenti analiz edecek protein kedigillerde olmaması gerekli.

Hep yazarım yine yazayım kedilerin uzaylı olduğuna inanırım. Kedinin tarihte ortaya çıkması ve insanlara bu kadar yakın olması bir uzaylı ırk olma ihtimalini doğurmakta. Ne kadarda olsa şimdi anlamasakta ileride bunu çözeceğiz.

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
deniz_sarban
deniz_sarban

Kediler naftalinden ve plastikten hoşlanmazlar. Boya kokusundan dolayı rahatsız olacaktır. Kendi kendine boyanmış olma ihtimali düşük.

iremdenizli23
iremdenizli23

Eski Mısır’da kediler kutsal hayvan sayılıyordu ve öldükleri zaman insanlar saygılarını göstermek için kaşlarını kazırlardı.

vatan
vatan

Yeşil kedi görseniz neler yaparsınız acaba ?

Yeşil insan veya marslı görmek gibi 🙂

BelizLeyla
BelizLeyla

Kediler enerjisi yüksek yerleri algılar.Kedinizi evde serbest bırakın evin hangi odasında gidip uyursa sizde o yeri seçin. Uzaylı yorumunuza katılamıyacağım.

SmeyyeZDEMR
SmeyyeZDEMR

Yesil kedi cok şeker
Sugar

kar kokusu
kar kokusu

admin buna bir bakın DÜNYA DIŞI BÖCEK Avutralya’daki geniş ormanlık alanda yaşayan yerlilerin, son dönemlerde denk geldikleri ve ilgi gösterip beslemeye başladıkları bu acayip canlı türünün, dünyalı olmadığı tespit edildi. Bilim adamları, dünyanın bilinen hiçbir bölgesinde varlığı görülmemiş olan ve bu güne kadar Avustralya ormanlarında da hiç görülmemiş olan bu canlının üzerinde yaptıkları derinlemesine incelemelerde, bütün dünyayı şaşkına çevirecek bir gerçekle karşılaştılar. İncelemeler sonucunda meydana çıkan gerçeğe göre, bu canlının temel yaşam formu dünyamızın temel yaşam formuna uymuyor. Dünya üzerindeki yaşam karbon temelli bir yaşam iken, bu canlının silikon temelli bir biyolojik yapısı olduğu tespit edildi. Bölge halkının ifadelerine göre… Read more »

kar kokusu
kar kokusu
Reply to  Admin
mericeyn
mericeyn

Deprem mi olcak acaba ya bu saat oldu uyutmadı kedilerim beni.Isırmayan kediler geceden beri ısırıyo.

halls_vardi_lan
halls_vardi_lan

O kedi neden yeşil esasen merak ediyorum ama sanırım onu okuyacak sabrım ve zamanım yok

gulserendalklc
gulserendalklc

Mavi kedi olduğu ansiklopedide yazıyordu.Ama hiç görmemiştim.Yeşil dedikleri bu kedi bence odur zira. Yeşil değil turkuaz bu.Mavi-yeşil yani