Yeşil Kedi Ortaya çıktı. Yeşil Kedi Bulg…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

12 Cevaplar

 1. deniz_sarban dedi ki:

  Kediler naftalinden ve plastikten hoşlanmazlar. Boya kokusundan dolayı rahatsız olacaktır. Kendi kendine boyanmış olma ihtimali düşük.

 2. iremdenizli23 dedi ki:

  Eski Mısır’da kediler kutsal hayvan sayılıyordu ve öldükleri zaman insanlar saygılarını göstermek için kaşlarını kazırlardı.

 3. vatan dedi ki:

  Yeşil kedi görseniz neler yaparsınız acaba ?

  Yeşil insan veya marslı görmek gibi 🙂

 4. BelizLeyla dedi ki:

  Kediler enerjisi yüksek yerleri algılar.Kedinizi evde serbest bırakın evin hangi odasında gidip uyursa sizde o yeri seçin. Uzaylı yorumunuza katılamıyacağım.

 5. SmeyyeZDEMR dedi ki:

  Yesil kedi cok şeker
  Sugar

 6. kar kokusu dedi ki:

  admin buna bir bakın

  DÜNYA DIŞI BÖCEK
  Avutralya’daki geniş ormanlık alanda yaşayan yerlilerin, son dönemlerde denk geldikleri ve ilgi gösterip beslemeye başladıkları bu acayip canlı türünün, dünyalı olmadığı tespit edildi.
  Bilim adamları, dünyanın bilinen hiçbir bölgesinde varlığı görülmemiş olan ve bu güne kadar Avustralya ormanlarında da hiç görülmemiş olan bu canlının üzerinde yaptıkları derinlemesine incelemelerde, bütün dünyayı şaşkına çevirecek bir gerçekle karşılaştılar. İncelemeler sonucunda meydana çıkan gerçeğe göre, bu canlının temel yaşam formu dünyamızın temel yaşam formuna uymuyor. Dünya üzerindeki yaşam karbon temelli bir yaşam iken, bu canlının silikon temelli bir biyolojik yapısı olduğu tespit edildi. Bölge halkının ifadelerine göre en çok havucu seven dünya dışı bu canlı, diğer canlı türlerinin hiçbiri tarafından yenilmiyor. Diğer canlıların hiçbirinin avı olmuyor ve ormandaki diğer bütün canlı türleri, onu yok sayıyor.
  Sidney Üniversitesi Biyoloji Bölümü profesörlerinden John Bergman, yaptığı yazılı açıklama ile şu bilgileri verdi: “Bu canlının bu dünyadan olmadığını, elimizdeki bilimsel veriler ışığında, kesinlik derecesinde söyleyebiliriz. Maalesef, ben de dahil, bu güne kadar sayısız bilim adamı, dünya dışında hayat olabileceği ve dünya dışı zeki varlıkların dünyamıza gelebileceği ihtimalini yok sayarak çok büyük hata ettik. İncelemelerimiz, bu canlı türünün dünya dışı zeki bir varlık olmadığını ve dünya dışı başka zeki varlıklar tarafından gizlice Avustralya’nın doğal yaşamı içine dahil edildiğini gösteriyor. Anlayabildiğimiz kadarı ile birileri, kendilerini gizleyerek dünyamızın en ince sırlarını bile araştırıyor ve yetmiyor, belki de kendi dünyaları ile bizim dünyamızın biyolojik varlıkları arasında melez canlılar üretmeye çalışıyor. Bir bilim adamı olarak meydana çıkan bu gerçek karşısında sarsıldığım ifade etmeye mecburum. Karşılaştığımız bu durum, dünya tarihinin ve bilim kitaplarının sil baştan yazılmasını zorunlu kılabilir. Bu güne kadar bilimsel olarak açıklanamayan pek çok şeyin açıklanmasını sağlayabilir ve komplo teorisi olarak görülen pek çok iddianın bilimsel gerçek olarak kabul edilmesini zorunlu kılabilir. Benim şu an için halka açıklayabileceklerim bunlarla sınırlı. Hiç şüphesiz bu konunun ulusal güvenlik ile hatta dünya insanlığının güvenliği ile alakalı olduğu meydanda. Aklıma çok kötü şeyler geliyor ama konumum gereği açıklama yapamıyorum.”
  Söz konusu canlı türü yaklaşık 70 cm boyunda ve 500 gram ağırlığında. İlk bakışta sindirim sistemi normal görünen bu canlının yediklerini çıkartacak bir doğal sistemi olmadığı ve hiçbir zaman dışkılamadığı gerçeğini duyanların şaşkınlıkları daha da artıyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 7. mericeyn dedi ki:

  Deprem mi olcak acaba ya bu saat oldu uyutmadı kedilerim beni.Isırmayan kediler geceden beri ısırıyo.

 8. halls_vardi_lan dedi ki:

  O kedi neden yeşil esasen merak ediyorum ama sanırım onu okuyacak sabrım ve zamanım yok

 9. gulserendalklc dedi ki:

  Mavi kedi olduğu ansiklopedide yazıyordu.Ama hiç görmemiştim.Yeşil dedikleri bu kedi bence odur zira. Yeşil değil turkuaz bu.Mavi-yeşil yani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir