Yeraltı sığınakları hazır…

6
245

Yeraltı sığınakları hazır…

2012 Filminde görülen ve Çin tarafından hazırlanan gemiler gerçek mi ?

Bu sorunun cevabı son gelen bazı bilgilerle doğrulanıyor. Çin çok büyük yeraltı sığınakları yapmış durumda. Bu sığınaklarda 2012 de benzeri görülen gemilerin inşa edilmiş olabileceği ve yaklaşık 250.000 kişinin tahliye amaçlı bu sığınak ve gemilerden faydalanacağı bildiriliyor.

Bu yılın başında Tibet bölgesinde Çin tarafından yerleşim olmayan bir bölgeye büyük bir havaalanı inşa edilmişti. Bu havaalanın ismi Barış havaalanıydı. Amacı Çin devleti tarafından Everest tepesine çıkan dağcıların ulaşım kolaylığının sağlanması olarak açıklandı. Bu havalanı bu yılın Ekim ayında devreye girmiş olacak.

Resimlerde bu havaalanın görüntülerini görebilirsiniz.

Sağda havaalanı görülmektedir. Solda yer alan yapıyada dikkatinizi çekiyorum…

Aşağıda yeraltı sığınağının giriş kısmı net bir biçimde görünüyor. Google dan alınan görüntü bu yeraltı sığınağının ne kadar büyük olabileceğini açıklıyor.

İnsan yerleşimin çok az olduğu bu bölgede havaalanı ve bu sığınak yapılması teorileri güçlendiriyor.
2012 filminde yer alan kıyamet gemileri bu sığınakta yer alıyor olabilir mi ? İncelemeleye devam edeceğiz…

Sizede benim gibi her şey gizleniyor ve bazı film ve görseller ile beynimize işleniyor gibi bir his geliyor mu ?

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
yaralı kovboy
yaralı kovboy

İlk önce kurgusu yapılıyor sonra gerçeğini uygulanıyor..Mesala illuminati kartları..

zinike
zinike

Marduktan eser yok admin

erendeniz
erendeniz

ben bunu google earth dan iyice araştırdım , filmin prodiksyon sitesine girdim ve oralardada kısa bir araştırma yaptım ortaya çıkan sonuç ise şudur : çinin bu gemileri yapıp filme uyarlamış . normalde gemiler biraz daha büyükmüş fakat bunu filmde abartmamak için kük göstermişler.

kar kokusu
kar kokusu

yeni bitirdiğim bir kitapta okumuştum. haarp çalışmaları yapılırken keşfedilen atmosferdeki bir su buharı akıntısı vardı. bu akıntının gücünü ölçmek için yaptıkları deneyde şunu bulmuşlar: saniyede 167 milyon m3 su buharının aktığını ifade ediyorlar. belge dökümanları da vardı. sorun şu dünya küresel kuraklıkla cedelleşiyor, bir çok ırmak göl ve kadim göller de dahil olmak üzere kurumuş ya da kurutulmuş. sanki ben bu kitabı okuyunca şunu hissettim. haarp ile bu atmosferdeki suyu bir şekilde tutuyorlar. ama nereye kadar buna müdahale edebilecekleri tartışılır. bu kadar hazırlık ne için biraz düşünmek lazım. erendeniz kardeş paylaştığın bilginin linki var mı?

Bülent Demir
Bülent Demir

küresel kıyamet kapıda zaten bu felakette dünyada yaşabilmek için çok yapılar var bakın şaka demiyorum bilim adamları diyorlarki kuzeydeki buzulların tamamı eridiğinde 70 metre su seviyesi yükselecek güney kutuplar eridiğinde 40 metre sular yükselecek bu durumda küresel ısınma ikisini eritiyor zaten kutup ayıları yok oluyor ordan belli toplamda 110 metre yükselir diğer olay ise denizlerdeki balıkların %70 yok olmuş balıklar denizdeki oksijen seviyelerine doğrudan ilgisi var onlar öldükçe oksijen seviyesi azalıyor yani sona doğru gidiyoruz işin ilginci 2020 yada 2025 kutup çağı başlıyacak bununda süresi 45 ila 50 yıl tahmin ediyorlar güya kuresel ısınmayı 2 derecede tutmak için anlaşmaya varmışlar… Read more »

Bülent Demir
Bülent Demir
Reply to  Bülent Demir

diğer ölen mercanları yazmadım denizin ormanıdır onlar oksijen için.