Yeraltı sığınakları hazır… 2012 Filmin…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. yaralı kovboy dedi ki:

  İlk önce kurgusu yapılıyor sonra gerçeğini uygulanıyor..Mesala illuminati kartları..

 2. zinike dedi ki:

  Marduktan eser yok admin

 3. erendeniz dedi ki:

  ben bunu google earth dan iyice araştırdım , filmin prodiksyon sitesine girdim ve oralardada kısa bir araştırma yaptım ortaya çıkan sonuç ise şudur : çinin bu gemileri yapıp filme uyarlamış . normalde gemiler biraz daha büyükmüş fakat bunu filmde abartmamak için kük göstermişler.

 4. kar kokusu dedi ki:

  yeni bitirdiğim bir kitapta okumuştum. haarp çalışmaları yapılırken keşfedilen atmosferdeki bir su buharı akıntısı vardı. bu akıntının gücünü ölçmek için yaptıkları deneyde şunu bulmuşlar: saniyede 167 milyon m3 su buharının aktığını ifade ediyorlar. belge dökümanları da vardı. sorun şu dünya küresel kuraklıkla cedelleşiyor, bir çok ırmak göl ve kadim göller de dahil olmak üzere kurumuş ya da kurutulmuş. sanki ben bu kitabı okuyunca şunu hissettim. haarp ile bu atmosferdeki suyu bir şekilde tutuyorlar. ama nereye kadar buna müdahale edebilecekleri tartışılır. bu kadar hazırlık ne için biraz düşünmek lazım. erendeniz kardeş paylaştığın bilginin linki var mı?

 5. Bülent Demir dedi ki:

  küresel kıyamet kapıda zaten bu felakette dünyada yaşabilmek için çok yapılar var bakın şaka demiyorum bilim adamları diyorlarki kuzeydeki buzulların tamamı eridiğinde 70 metre su seviyesi yükselecek güney kutuplar eridiğinde 40 metre sular yükselecek bu durumda küresel ısınma ikisini eritiyor zaten kutup ayıları yok oluyor ordan belli toplamda 110 metre yükselir diğer olay ise denizlerdeki balıkların %70 yok olmuş balıklar denizdeki oksijen seviyelerine doğrudan ilgisi var onlar öldükçe oksijen seviyesi azalıyor yani sona doğru gidiyoruz işin ilginci 2020 yada 2025 kutup çağı başlıyacak bununda süresi 45 ila 50 yıl tahmin ediyorlar güya kuresel ısınmayı 2 derecede tutmak için anlaşmaya varmışlar bir kere atmosfer kısır döngüye girdi nasıl durdurcaklar bunlar insanları penikten uzaklaştırmaya çalışılan bir oyun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir