Yanardağ faaliyetlerinde artış var m

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. kerim dedi ki:

  ayrıca kanarya adalarındaki volcanda var 1-2 aydan beri oldukça aktif
  www.youtube.com/watch?v=gn7fWSAZhLY&feature=player_embedded
  ve bölge sürekli irili ufaklı deprem üretiyo 1000+

 2. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Bu yanardağ aktvitelerindeki artışların tabi yollardan vuku buluyor olduğunu düşünmek isterdim ama küresel elitlerin volkanları tetikleme planı hakkındaki çalışmalarının sanal alemde deşifre edilmesi ile olan olaylar arasında paralellik kurunca bana çok doğal gibi gelmedi.

  Kaostan düzeni getirmek isteyen bir takım odakların bu tür görünmez saldırılarla insanlara büyük zararlar verme çabaları maalesef düşündürücüdür.

  Yorum ve takdir tabi ki sizindir. Bu benim şahsi kanaatim.

 3. kerim dedi ki:

  Yellowstone abd nin hatta kuzey yarım america kıtasını haritadan silcek bi volcandır boyle bişey yapıp kendi sonlarına daviyetiye çıkarcaklarını hiç beklemiyorum evet volcanlarda bi artış var ama 2010 dan beri boyle rekorda değil tabi, yine 1800 lerdeki aktivetinin altında..

 4. andi dedi ki:

  Yellowstone ABD için ne ise Vezuv da Avrupa için önemli bir tehdit bence Vezuvun herangi bir olağandışı faaliyetinde Avrupadaki iklimi de değiştirebilir. İtalya’dan İran’a kadar uzanan fay zincirinide tetikleyip büyük depremlere neden olabilir. Açıkcası yanardağların çok fazla aktif hale gelmesi taraftarı değilim 🙁 Fakat Dünya çapında gözle görülür bir artış mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir