Wall street de protestolar. 17 Eylül de …

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. john conner dedi ki:

  Kapitalizm’in kalbinde, kapitalist düzene karşı yapılan bu başkaldırı kıyamet alametlerinden biri mi? Kesinlikle takip edilmesi gereken bir konu. Lakin benim admin arkadaştan araştırmasını istediğim bir başka konu var. Halk tarafından Ozon tabakası olarak bilinen Ozonosfer’de ki yırtılmanın Almanya’nın 5 katı büyüklüğüne ulaştığı açıklanmış. Bilindiği üzere ozonosfer, Güneş’ten gelen morötesi (ultraviyole) ışınlardan dünyamızı korumakta. Bu veri ışığında;

  1) Ozonosfer’deki yırtılma devam edecek mi?
  2) Ozonosfer kaç yıl sonra tamamen yok olacak?
  3) Ozonosfer’in yok olması dünyanın manyetik alanına zarar verir mi?
  4)Ozonosfer’i aşan zararlı ultraviyole ışınların insan sağlığına zararları nelerdir?
  5) Zararlı ultraviyole ışınlar çevre üzerinde ne gibi değişikliklere yol açabilir?

  Bu konuda ki bilgi, belge ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 2. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Biraz araştırdım konuyu. ABD’nin içine girdiği ekonomik sıkıntı ve 11 eylül 2001 ile görünür olarak başlayan ABD içindeki Küresel Sermaye-Ulus Devlet çatışması zirve yapmış gibi gözüküyor şu anda.

  ABD Merkez Bankası FED’e ve küresel sermayeye yönelik olduğu gözlemlenen protestoların asıl sebebi ABD’nin artık sürdürülemez ekonomik yapısı ve dünyadan kendisine yönelttiği gelir transferi. Halk sıkıntıya düşmüş durumda. En son ABD’nin 16 trilyon dolar borcu olduğunu okudum.

  Bunun da büyük kısmı Afganistan, Irak savaşları ve dünyada yürütülen operasyonların sonucu katlanmak zorunda oldukları borç miktarları. Diğer taraftan ABD merkez bankası FED’in küresel sermayeye mensup elitler tarafından kurulmuş olması ve ABD ve dünya ekonomisi üzerindeki ağırlıkları ve para politikalarında ABD menfaatlerini gözetmeyen tutumları artık halkı da rahatsız etmeye başladı gözüküyor. Bu sürecin sonunda kimin kazançlı çıkacağını göreceğiz.

  ABD başkanı John F.Kennedy’nin 1963 senesinde ABD hazinesine gümüş karşılığı para bastıran tek başkan olduğunu ve bu sebeple küresel sermayecileri rahatsız ettiğini ve bunun suikastte payı olduğunu iddia eden pekçok analiz ve yorum vardır.

  Sonuç olarak şu bir gerçek 2.Dünya Savaşı oluşturulan ekonomik yapı bu haliyle artık daha fazla sürdürülemez! Küreselci elitlerle ulus devlet yanlıları yani halklar er geç hesaplaşacaktır.

 3. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  www.washingtonsblog.com/2011/10/second-wave-of-protests-unleashed-targeting-federal-reserve.html

  ve

  www.davidicke.com/headlines

  bu linklerden istifade ettim videoyu izleyiniz halkta çok büyük öfke patlaması var.

 4. john conner dedi ki:

  Küresel sermayeye karşı ulus devletler olarak (Türkü, Amerikanı, İngilizi, Fransızı vs.) birlikte hareket edilmedikçe bu savaş kolay kolay bitmez. Bilindiği üzere İlluminati adlı örgütün amacı ulus devletleri yıkarak tek bir dünya devleti kurmaktır. İlluminati’nin küresel sermayenin “beyin takımı” olduğu artık gün gibi ortadadır. Ve küreseller çeşitli cephelerde zaferler kazanmaya başladılar bile.

  Fransa’da Sarkozy’nin seçimlerden yenilgiyle çıkması küresellerin açık bir operasyonudur. Çünkü Sarkozy sıkı bir “ulus devletçi”dir. Amerika’da ki protestolar da onların işi olabilir. Amerikan ulus devletini hedef alan yıkıcı eylemler şiddetini arttırabilir. pkk terör örgütü de Türk ulus devletini hedef alan küreselci bir piyondur. Daha önce de İngiltere siyahiler kullanılarak karıştırılmak istenmişti.

  Görünen o ki, küreseller önlerinde ki en büyük engel olarak NATO organizasyonunu görmektedirler. Yakın geçmişte NATO’nun büyük ülkelerine yapılmaya çalışılan saldırılar bunu göstermektedir. Hiç kuşkusuz dünyanın geri kalanı küreseller için kolay lokma olacaktır. İlluminati’nin geri sayımı onlar için bir büyük saldırının başlangıcı olabilir mi? Ya da ulus devletler birbirleri ile çarpıştırılarak kendi kendilerini yok etmeleri mi amaçlanmaktadır?

  Bekleyip, göreceğiz…

 5. TheForgottenMan dedi ki:

  ben bu krizlerin özellikle 2000 den sonra dünyayı bir kriz sardı, sonralarında şirketlerde ki işçi isyanları büüyük şirketlere kadar zıpladı konumuza gelirsek krizlerin bir para toplama aracı olarak kullanıldığını görüyorum … arkadaşlar krizler kendini ne zaman sonlandıracağını belli eder oysa bu dünyaya saldıkları kriz mekanızması ve medyayı kontrol ederek oluşturduukları kriz temaları sonucunda krizdenn yararlanma diye bir olgu geliştirdiler kendilerince. ve de doğrudur krizden yararlanma diye bir olgu vardır ekonomide … ben bu kanaatdeyim..ÖRGÜT iş başında demek istiyorum … sermaye toplama aracı olarak bir çok insanı kullanmanın peşindeler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir