Vanda görülen gökcismi ve Vortex silahı….

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. admin admin dedi ki:

  Eğer bu video doğru ise ateşleme noktası burası..

  Mavi ışık plazmanın oluşturulduğunu gösteriyor…

 2. Factorx dedi ki:

  İki vortex oluşum videosunda da dikkat etmeniz gereken iki nokta var.

  1- Konik oluşum. Hepimiz küçükken elimize o büyüteçlerden alıp güneşe çıkıp büyüteçten geçen güneş ışınlarıyla kağıt yakmışızdır. Büyüteçten geçen güneş ışınları konik bir şekilde tek bir noktada birleşip kağıtta bir delik açardı. Burda da benzer bir durum görüyoruz. Bir süre bu konik ışık tek bir noktayı zorluyor. Yeterli süreye ulaşınca koninin ucunda bahsi geçen vortex / girdap oluşuyor. Bunun oluşumu sağlandıktan sonra dağılıyor. Hem koni hem de girdap zayıflayarak dağılmaya başlıyor. Sanki birisi bu mekanizmanın kapama düğmesine basmış gibi.

  Yani buradan çıkaracağımız sonuç bu doğal bir olay değil kesinlikle yapay bir müdahale. Bunda kuşku yok. Meydana geliş şekliyle de noktasal bir hedefin belirlendiği ortada. Yani birileri büyüteci buraya çevirdi ve havadaki elektromanyetizmayı büktü. “Avatar – The Last Airbander” (Avatar – Son Hava Bükücü) diye bir film vardı. 🙂

  2- Oluşan girdapın dönüş yönü. Her iki videoda da girdap saat yönünün tersine dönüyor. Daha önce izlediğimiz vortex videolarında da dönüş yönü aynıydı. Peki bu neden önemli?

  Burada bir ek bilgi vermem gerek. Lavaboda elinizi yıkadıktan sonra lavabonuz tıkanmadıysa suyun giderden gidişini görmüşsünüzdür… Belki de dikkat etmediniz. İsterseniz lavabonuzun giderini tıpasıyla kapayıp lavaboyu doldurun. Sonra aniden tıpayı kaldırın. Kaç defa denerseniz deneyin giderde oluşan girdap hep saat yönünün tersine olacaktır. Kuzey yarım kürede girdaplar saat yönünün tersine, güney yarım kürede saat yönünde oluşur. Dünyanın manyetik alanından dolayı böyle olduğu düşünülmektedir. Buradaki deneyler de malumunuz kuzey yarım kürede. Haliyle hava dediğimiz şey de su gibi aynı kurallara itaat etmek zorunda. O nedenle havaya uygulanan bu güçlü vakum kuvveti havanın aynı su gibi saat yönünün tersine şekilde girdap oluşturmasına sebep oluyor.

  Bu iki nokta önemli bir kanıt.

 3. admin admin dedi ki:

  Vandaki cismin çok yakın çekilmiş bir görüntüsü…

 4. Tolga Ilgım dedi ki:

  Rusya'nın malatya füze kalkanı ile ilgili bir denemesi olabilir diye düşünüyorum. Kendileride açıklamış kıtalar arası bir füze denemesi olduğunu. Çok karışık bir olay gerçekten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir