Van depremi ile ilgili olarak…

7
86

Van depremi ile ilgili olarak…

Bugün dünya üzerinde 5+ ın üzerinde birçok deprem oldu.

Daha önümüzde saatlerdekini saymıyorum…

Araştırmalara devam ederken güneşte oluşan çok büyük bir patlama dikkat çekici…

Dünyaya ulaşması 1-2 saat almış olabilir.

Bunun ve diğer manyetik çizgilerin etkilerini çözmeye çalışıyoruz…

Yine aynı saatler civarında ALASKA üzerinde 1 MHz lik bir iyonesfer parlaması mevcut…

ONLINE :

Deprem saatleri :

Kontroller sonucunda depremin oluşması için bazı kaynaklara henüz ulaşamadık…

Yazmaya devam edeceğiz…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mrt
Mrt

Depremden sonra Haarp pasif durumda seyrediyor. 7 gün boyunca indiksiyon metre rahat durmuyordu. 21.10.2011 tarihinde 16.00 23.00 arası kayıtların olmaması ve o kayıtlardan heme sonra indiksiyon metrenin sakinleşmesi garip geldi bana… Ve ayrıca bugün olması gereken bir manyetik fırtına için bir ölçüm almamış indiksiyon metre. 18’inden bu yana gökyüzünde manyetik geçişler, chemtrails, ve partikül çıkışları izliyorduk. Bugün de partikül çıkışı Ege Bölgesi’nde devam ediyor.

Salih Metecan Gülşen
Salih Metecan Gülşen
Reply to  Mrt

güzel çalışma, konuda ihtisası olan arkadaşlardan devamını bekliyoruz lütfen…

Ens
Ens
Reply to  Mrt

O grafiklere artık güvenli bakmıyorum yanıltma yapmaları mümkün nedirki boş grafiği siteye koymak, son günlerin ses versiyonuda yok. Hadi diyelim alaska bunlar olurken dünyanın gölgesinde kaldı veri toplayamadı. Diğer tesislerinde ulaşılablir kanağı olsa merakımız dinerdi. Ve birde o bölgeden gökyüzü ve uydu görüntüsü olsa fena olmazdı.. Bugün istanbulda izler çok daha belirgindi buluttan çok chemtrail bulutları var. Güneş patlamış evet dünya dönme enerjisi güneşten alıyor diyebiliriz gezegen konumlarının deprem etkisi de burdan çıkıyor. Araya girenler güneşten gelenleri değiştiriyor. buna bağlı bir çok ufak sarsıntı da malum şimdi bu büyüklükte Van dan sonra neresi tetiklenir yada itelenir ancak olunca görücez.. Vanda… Read more »

v4vendetta
v4vendetta
Reply to  Ens

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, yaşanan deprem HAARP tarafından yaratılmış olabilir mi? Yukarıda bilgisi verilen 1Mhz’lik iyonosfer parlamasını da dikkate alırsak?