Van depremi ile ilgili olarak… Bugün d…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. admin admin dedi ki:

  Şu an erken ama iyon seviyesindede o saatlerde bir yükselme meydana geliyor…

  Bakalım başka neler çıkacak…

  Elinizde veri varsa ekleyebilirmisiniz…

  Özellikle VAN civarından hava görselleri gerekli… Birde VAN gölünün o saatlerdeki fotoğrafları…

 2. Mrt dedi ki:

  Depremden sonra Haarp pasif durumda seyrediyor. 7 gün boyunca indiksiyon metre rahat durmuyordu. 21.10.2011 tarihinde 16.00 23.00 arası kayıtların olmaması ve o kayıtlardan heme sonra indiksiyon metrenin sakinleşmesi garip geldi bana… Ve ayrıca bugün olması gereken bir manyetik fırtına için bir ölçüm almamış indiksiyon metre. 18’inden bu yana gökyüzünde manyetik geçişler, chemtrails, ve partikül çıkışları izliyorduk. Bugün de partikül çıkışı Ege Bölgesi’nde devam ediyor.

  • Salih Metecan Gülşen dedi ki:

   güzel çalışma, konuda ihtisası olan arkadaşlardan devamını bekliyoruz lütfen…

  • Ens dedi ki:

   O grafiklere artık güvenli bakmıyorum yanıltma yapmaları mümkün nedirki boş grafiği siteye koymak, son günlerin ses versiyonuda yok. Hadi diyelim alaska bunlar olurken dünyanın gölgesinde kaldı veri toplayamadı. Diğer tesislerinde ulaşılablir kanağı olsa merakımız dinerdi. Ve birde o bölgeden gökyüzü ve uydu görüntüsü olsa fena olmazdı..
   Bugün istanbulda izler çok daha belirgindi buluttan çok chemtrail bulutları var. Güneş patlamış evet dünya dönme enerjisi güneşten alıyor diyebiliriz gezegen konumlarının deprem etkisi de burdan çıkıyor. Araya girenler güneşten gelenleri değiştiriyor. buna bağlı bir çok ufak sarsıntı da malum şimdi bu büyüklükte Van dan sonra neresi tetiklenir yada itelenir ancak olunca görücez..

   Vanda ki masum halkımızın Allah yardımcısı olsun

   • v4vendetta dedi ki:

    Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, yaşanan deprem HAARP tarafından yaratılmış olabilir mi? Yukarıda bilgisi verilen 1Mhz’lik iyonosfer parlamasını da dikkate alırsak?

 3. 1isi 1isi dedi ki:

  1Mhz lik ölçüm den yola çıkarsak haarp işi olma ihtimalini nekadar söylebiliriz Mehmet bey.

 4. admin admin dedi ki:

  Online ANKARA sismik görüntüleri…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir