UFO istilası başladı mı ? Bugün de …

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

25 Cevaplar

 1. cetin ak dedi ki:

  Buna ufo istilasi demeyelim isterseniz onlar bizim icin burdalar yardima geldiler evet ucaklari dusuruyorlar.cunki orduya gozdagi vermeleri gerekiyor konustuklari iktidarlar onlara olumsuz yanit verdi ve onlarda sure verdi sure azaldi yakinda gokyuzu senlenecek buyuk ana gemi yorungede bekliyor aralikta tasimalar baslayacak onlar bizim kardeslerimiz.dusman degiller dusman olanlar burda bluebeam diye ortaya attiklari oyunla biz insanlara oyun bunlar diye aylar once herkezin dilindeydi yani yapay ufo istilasi illuminati hikayeleri ile insanligi uyutup gercege perde cekmekti uyanin ve cagirin cagirinki korkmadigimizdan emin olsunlar.lutfen admin bunu silmeden eklersen sevinirim…

  • vesile dedi ki:

   sevgili Çetin Ak, daha önce yanılmıyorsam uzaylılarla iletişime geçtiğinizi söylemiştiniz. peki sizce iktidarlarla ne konuştular ve bizi neyden korumak için geldiler? teşekkür ederim

  • Arif Onur Mis dedi ki:

   sizi zamanda yolculuktanda takip ediyorum, düşüncelerinizi aynen benimsiyorum. Abim sayesinde ilk adımımı attığım düşünceme, sizinle devam ettim. Agartalılar! Evet, bize yardım için gelecekler, yeni dünya düzeninin oluşmasında yardımcı olacaklar. Korkmamalıyız ve mümkün olduğunca bilinçlenmeliyiz.

 2. cemre dedi ki:

  merhaba eğer gözdağı vermek istiyorlarsa o zaman adminin de paylaştığı üzere oklohama da dünyanın en büyük cephaneliği var orayı yok etmeleri gerekir tabii bu baya bir ses getirir

 3. aslı dedi ki:

  Uzaylılarla iletişimde olan insanlara,inanırsınız inanmazsınız,o sizin tercihiniz.Ama dinleyin.Çünki uzaylılarla temasta olan insanlar acı çekiyor.Hem sırların ağırlığı var hem de herşeyi anlatamıyorlar.Anlatabildikleri kadarını dinleyin.Türkiye’de sıradan,işinde gücünde,normal,kendilerini hiç tanıtmamış o kadar insan var ki .
  İstila kelimesi negatif anlam taşıyor.Neden istila olsun.Onlar hep vardı.Büyük olasılıkla bizden daha eskiler.Sadece artık kendilerini daha çok gösteriyorlar.
  Çetin Ak Bey’in Bluebeam’de UFO konusuna katılıyorum.Ayrıca UFO konusu Bluebeam’i aşar.

  • Factorx dedi ki:

   Aslı hanım ben de bundan rahatsızım. Düşünsenize ortada bir gerçek var, büyük bir gerçek hem de ama bu gerçek bilgi tamamen bir hoby haline gelmiş eğlencelik bir şeymiş gibi lanse ediliyor. Gerçekten ortada muazzam bir gerçek varsa bunun üzerine bir düşünelim bence. Böyle videolar kanıtlar aldatıcı olabilir. Gelin sizinle bir düşünce deneyi yapalım.

   Bundan binyıllar önce uzaylılar bir sebepten yardımımıza gelmişlerdi ve şimdi tekrar geldiler diyelim.

   1-) Neden insanlarla direkt temas kurmuyorlar? Neden gizlenmeyi ya da böyle spekilasyonlara yol açacak kısa süreli görülme yöntemlerini seçiyorlar. Bunları yaptıkça onların gerçekliğine olan inancın zayıfladığının farkında değiller mi? Bu kasıtlı yapılan birşey mi? Uzaylıların insanlara kendini alıştıra alıştıra gösterme stratejisi mi? Bu nasıl bir alıştırmadır ki fotoğraf makinasının icadından beri kameralara görünüp gerçek temas kurmuyorlar geniş halk kitleleriyle yıllardır?

   2-) Gerçekten bu aralar bilerek, isteyerek daha fazla görünmeye çalıştıklarını varsayalım. Artık sayısı çoğalan galaktik federasyoncular gibi birçok grupla iletişim içinde olduklarını da varsaymamız gerekir bu durumda. Bu kanalsal seanslar esnasında bahsettikleri gibi eğer yakında bir temas gerçekleşecekse neyi bekliyorlar? Ne gibi koşulların olgunlaşmasını bekliyorlar ve eğer temas gerçekleşmezse uzaylılar mı yalancı olacak yoksa bunların tümünün bir uydurma mı olduğunu çıkarmamız gerek?

   3-) Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Ya da biz nasıl bu kadar emin olabiliriz? Şahsen bir kuşkucuyum, keşke sizin inandığınız gibi inanabilsem ama çoğu insan sizin gibi yakında temasa geçeceklerini söylüyor. Bunun gerçekleşmemesi halinde hepsi de yalancı çıkacak nasıl bir özgüven bu?

 4. admin admin dedi ki:

  Bu haberi yapmamdaki amaç hiçbir şekilde gizli örgütlerin yeni dünya devleti mesajı olarak algılanmasın…

  Ben sadece son aylarda hızla artan UFO haberlerini gündeme getiriyorum…

  Çok hızla artan bir haber akışı geliyor, çeşitli ülkelerden aynı anda geldiği için dikkatimi çekti…
  Son Uçak kazaları ve en son F18 in garip düşüşü ile araştırmaya karar verdim halen araştırıyorum… Garip olaylar olmaya devam ediyor… Türkiyede dahil birçok yerde UFO ların faaliyeti haberleri mevcut…

 5. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Bence çok kritik ve güzel bir haber yakalamışsınız Admin sizi tebrik ederim. Bence 3 ihtimal var gibi. Şöyle ki:
  1-Bu UFO dediğimiz tanımlanamayan uçan cisimler hologram görüntüleri ile elde ediliyor ve yeni dünya düzeni 2012 senesinde daha evvelden oluşturduğu senaryo ile Tek Dünya Devletini Bluebam Mavi Işık projesi, sahte uzaylı isitilası akabinde ilan etmek için harfiyen planlarını tatbik etmekte.
  2-Nazi Almanyası zamanı 1945’lerde iddia edildiği ileri teknoloji ürünü olarak ürettikleri uçan daireler ile teknolojide çok ileri olan uzay zamanda farklı boyutlarda yaşamakta olan eski dünya dışı uygarlıklarla temas sağlandı ve şu anda o ileri teknoloji ürünü uygarlıklar dünyadaki gelişmelere kayıtsız değiller ve müdahale etme imkanı aramaktalar.
  3-Dünya üzerinde elektromanyetik silahlar, HAARP, uçan daire, uzay-zamanda yolculuk, boyutlar arası geçişte ABD dışındaki bazı ülkelerin de (Rusya, Çin olabilir bu devletler) bu teknolojiye vakıf olmaları ve aralarında bu düşen F18A savaş uçağı, ABD’deki son hortumlar gibi ciddi manada teknolojik savaş ve rekabet yaşanmakta olduğu ihtimali.
  Akla en yakın ihtimal bence 3.sü gibi. Ancak mevzuu bu manada bir de bu açıdan değerlendirmenizi görüşlerinize sunarım.

  • Factorx dedi ki:

   Çok doğru bir şekilde 3 ana başlık altına toplamışsınız meseleyi. Ben de böyle düşünüyorum ama bu 3’ünden herhangi birine bir yakınlık duymuyorum. Ne yazık ki öyle bir bilgi kirliliği var ki bu 3’ünün de olma ihtimali bana eşit geliyor.

   Komplo içinde komplo teorileri üretir olduk ne yazık ki başka çaremiz de yok. Belki de gerçekten uzaylılar gelmek istiyor ama gizli güçler öyle bir senaryo hazırlamış ki onları bizzat canlı gözlerimizle görsek bile inanmayacağız, kesin blubeam diyeceğiz belki de. Çünkü büyük dünya güçlerinin uzaylıları istemeyeceği açık. E onların teknolojisiyle baş edemeyeceği de açık. Yapabileceği en iyi şey dezenfermasyon!

   • rüzgar dedi ki:

    yukarıda yorum yapmış olan arkadaşlar şaka mı yapıyor yoksa ciddi ciddi bir uzaylı inancı mı var ? dalga geçmek için sormuyorum ama gerçekten sizin dalga geçtiğinizi düşünüyorum yukarıdaki yorumlarınızda. ….eğer samimi iseniz lütfen daha fazla araştırın şu dalları —> (din,bilim,mantık ve felsefe, illuminati ve oyun kartları vs.) en önemlisi düşünelim arkadaşlar lütfen düşünelim, sadece düşünelim….. elbetteki evrenin bir köşesinde bir canlı formu vardır doğru ancak araştırıp göreceksiniz ki bize en yakın yaşam formunun ulaşabileceği uzaklıktan buraya varması çok ileri teknoloji ürünü gerektirir örneğin kara deliklerin kullanılması ya da en azından ışık hızında yolculuk, böyle bir teknolojiye sahip bir uygarlık da ya iyidir bütün dünyayı kurtarır ya da kötüdür bütün dünyayı gümletir (ki eğer bu kadar zeki ise kötülük yapmaya ihtiyacı yoktur) velhasıl gelip gidip bir görünüp bir kaybolmaz zıpçıktılık yapmaz….. n’olur düşünelim… lütfen ! islama inanmak mantıksız gelir oldu size, ama kurtarıcı uzaylılara inanmak akıl karı oldu ha? o kadar bluebeam projesi falan okuduk bu forumdan buraya mı gelecektik yapmayın nolur ya, gerçekten üzülüyorum ve utanıyorum şu an, umarım kırmamışımdır sizleri ama nolur bi düşünün ya, her verdiklerini yemeyin…. yuh be yaa

 6. Amphitritel dedi ki:

  Arizona’da bir helikopter düşmüş yine bugün.Kaynak mynet,ne kadar doğru bilinmez.Geçtiğimiz hafta Rusyada da bir yolcu uçağı düşmüştü.Yine Belçikada bir helikopter düştü.Son günlerde bu tarz haberler çok,bunları bir liste yapmak lazım.

 7. cetin ak dedi ki:

  Ruzgardan baslayalim sayin ruzgar gercekten utaniyorsaniz kendi adiniza devam edin din bilim ilim arastirin demissin ben 23 yildir din bilim ilim tip arastiriyorum kara delikten gecilmez once bunu soyleyim en uzak yerden buraya gelemez diye dusunme isik hizi sadece bize has bir kavram bunu bilelim…diger arkadaslar bluebeam projesi sadece bizi uyutmak icin yakinda gokyuzu trafigi arttiginda milyonlarca insan bunlar goruntu diyecek bluebeam diyecek inanc kirmak icin.bizi dunyadaki buyuk degisimden korumak yada kurtarmak bizler onlarin dunyaya biraktigi izleriz neden binlerce yil once burdaydilar yaratici yasakladi inmelerini cunki insanlik onlara tanri gozuyle hatta onlarda tailma oldugu icin egolari ortaya cikti yasaklandi ve binlerce yil temassiz goruntuler oldu duvarlara cizildi pramitlere oyuldu heykeller yapildi ama inmediler cunki tanri demeyelim diye simdi dunya buyuk kaos icinde hepimiz farkindayiz kimle konussak bir degisim bekliyor simdi bu sayfada olanlar bile ayni dusunuyodur. Cephaneligi patlatmazlar bu onlari duaman gosterir ucak dusurmekle bizi kurtarmis degil super guclere gozdagidir bu anlayi itdalasi gibidir…abd israil ve elitler inmelerini istemiyor cunki tum sistem cokecek para devri bitecek dunya bizim

 8. cetin ak dedi ki:

  Bulutlara dikkat edin gokyuzu hep kapali genelde neden gormeyelim diye fark etmeyelim diye ben bugun saat 14:30da ank akyurtta 1 tane daha gordum 5saniye kadar hic kayit altina almadim sebebi onlara ispatlamam icin resme gerek yok evrenin buyuklugunu kavrabilirsekki buda mumkun degil yalniz olmadigimizi zaten anlariz onlar bizim kardeslerimiz ailemiz akrabalarimiz olaya boyle bakin haa iclerinde kotu olanlar var onlarda burda para icin hayvan kurku satan insan organi satan paraya tapan larin irki var onlar bizden degil yine diyorum yakinda gokyuzunde trafik artacak…haa bi ark dedigi ya yoksa ya oyle bisey olmazsa diye inandigim icin bisey kaybetmis sayilmam varsa cok sey kazanirim yillarca hizmet ettim:)

 9. cetin ak dedi ki:

  Sevgili vesile evet uzaya 2 gece ustuste goturuldum kuranda kefh suresinde adi gecen dunyaya saldiracak olan irk gosterildi yecucmecuc diye gecen ve ayni ismi ve hologram 3boyutlu ki dunyada oyle teknolojik goruntu gormedim canli gibi karsimda duran yecuc gosterildi…sevgiler

  • vesile dedi ki:

   Sevgili Çetin Ak, ben de yecüc ve mecüc kavminin Zülkarneyn in dünyadan uzaklaştırdığı bir ırk olduğunu düşünüyorum. artık dünyanın yolunu bulduklarını ve araya konulan seddin yıkıldığını düşünüyorum. ancak bazılarının dünyaya iyi niyetli geleceklerini düşünmüyorum.

   • cheddin dedi ki:

    Sevgili vesile guzel tespit evet kendi gezegenlerinde hapsedildiklerini cunki o gezegeni gordum yalniz sunu soyleyebilirim eger o set yikildiysa(deldilerse) dunyaya geliyorlardir cunki iyi olan kavimde bizdik iyi niyetli olan benim savunduklarim bizim icin burda olanlar belkide suanda atmosferin disinda boyle bir mucadele oluyor bilemeyiz.bugun tesaduf buldugum uzaydan dunyayi ve uzayi gosteren uydu canli yayin altinda yorumlarda belki 10 kisi defalarca ufo gorduklerini saatlerce izleme sonucu ama hemen yayinin kesildigini soyluyor yani atmosferin disinda biseyler oluyor hemen insanin aklina sugelebilir.ee oylebisey olsa medayada duyardik 1000 kere dedim 1kere daha diyorum medya zaten baronlarin elitlerin elinde ve eminim o medya biliyordur…

 10. cetin ak dedi ki:

  Cemre oklahamada cephaneligi patlatsalar bize medya ne sunacak saniyorsunuz uzaylilar dunyaya saldirdi:) birde su kavram yanlis uzaylilar bizde uzayliyiz unutmayalim ve ortak kullanim alanimiz evren:) bu arada admin gundem de olan olayi paylasman tesaduf degil buda size verilmis gorev saygilar…

 11. cemre dedi ki:

  çetin ak evet söylediğin çok doğru bekleyip göreceğiz ama bildiğim bir şey var kaynağı ne olursa bir değişim var ya da bizim medya ve internet sayesinde bilişsel aktivitemiz artıyor ve bunu dünya olağanüstü değişiyor diye algılıyoruz. Artık bu olaylara bir açıklama getirimeli yani radikal bir olay olmalı yoksa başka türlü şüpheciler de inananlar da rahatlamayacak

 12. buğra dedi ki:

  F18 i düşüren şeyin ne olduğu açıklanmadı mı hala ?
  sayın çetin bey uzaylılarla iletişime geçmek için bir şey veya birşeyler yaptınız mı ?

 13. cheddin dedi ki:

  Cemre degisimin farkindayiz zaman bildigimiz 24 saat degil 16 saat yasiyoruz eskiler der ki bende hatirlarim cocuklugumdan gun bitmezdi yani sadece icerdekiler oynamiyor dunya duzeniyle birde dunya oynuyor kendi duzeniyle bu degisime onunda ihtiyaci var gibi algilamak lazim dunya cok yoruldu biz onu tastan topraktan algilayip yorduk katlettik parcaladik savaslar deneyler yaptik sureyi belkide kisalttik yakinda anlasilacak bizlermi kurguladik baskalrinin oyunumu yoksa gercekten bizle ilgilenen galaktik bir sistemmi var.ben yasadigim tecrube ve deneyimlerle en son secenegi benimsiyorum medyaya cok takilmayin ve guvenmeyin elitlerin elinde oyuncak oluruz hislerinize ve kalbinizin sesine inanin dogruyu bulacaksiniz…bugra iletisime gecmek icin bisey yapmamistim aslinda onlar yapti ilk 86 yilinda ondan sonra benim bakisim degisti ben biseer yaptim 50 civarinda gormem ve 2gece goturulmem oldu en son bugun gordum…sadece yapmaniz gereken isteyin tum kalbinizle isteyin korkmadan cagirin ufak ufak gozukurler telepatinizi alirlar ve onlari ne kadar cok istersek emin olun inisleri daha yakindir…

  • rüzgar dedi ki:

   @çetin bey
   sayın çetin; evet, zaten kendi adıma utanıyorum. duyguları kendi adıma yaşıyorum, mesela şu an seviniyorum… umarım hakaret olarak almamışsınızdır o cümlemi, öyle algılandıysa gerçekten üzüntü duyarım kendi adıma.
   hiç bişey demiyorum da, bi kaç sorum var, yanıtlarsanız sevinirim, sonra cevap yazmayacağım bile…. cevapları alayım yeter, çok merak ettim….
   1-sizce 8 sene (veya belki de sadece 1 sene) araştırma yapan birisi asla 23 sene araştırma yapan birisinin bilgisine erişemez mi?
   2- eğer zekayı, “düşünebilme becerisi (gücü)” aklı ise “mantık ve zeka kontrolü” olarak değerlendirirsem yanlış mı olur, ya da sizce nasıl açıklanılabilir bu kavramlar?
   3-kaç yaşındasınız?
   4-kara deliklerin seyahat için kullanılamaz olması teorimi kanun mu? ve lütfen kaynak gösteriniz zira bazı bilim adamları sizin kadar kesin konuşamıyor. (kara delik derken olası beyaz deliği de kastettiğimi farkında olarak cevaplayınız)
   5-ışık hızı bize has derken ne demek istediniz açar mısınız?
   6-inmelerini istemeyen elit dediğiniz (masonlar ve şeytana tapanlar mı) kesim mi yoksa inmerlerini isteyen kesim mi elit kesim ?
   7-bu varlıklar cinler midir yoksa dost canlısı uzaylılar mıdır?
   8-ne amaçla geliyorlar?
   9-gelince bize nasıl yardım edecekler?
   10-sizi yukarı çekmişler sanırım, peki siz oraya nasıl gittiniz? onlar da aynı yöntemle gelseler olmaz mı?
   11-kuantum mekaniğini biliyorsunuzdur sizce insanoğlu uçan daire yapamaz mı?
   12-firavun döneminde sayısız köleye yaptırılan sayısız emek verilen piramitleri aslında bunlar mı yaptı ve neden yaptılar?
   13-mısırdaki piramitlerden önce ve başka yerlerde hiç mi piramit yoktu sizce?
   14-onlara yıllarca hizmet etmişsiniz,
   tam olarak nasıl bir hizmet verdiniz?
   15-bizim ne yapmamız gerek, bu varlıkları “misafir” diyip ağırlayacak mıyız?
   16-bize ihtiyaçları mı var yoksa bizim mi onlara ??
   17- 2012 de bir sürü ufo olayı olacak bunu ben de biliyorum, peki diyelim ki ufolardan insanlar çıkmadı da uzaylılar (biz de uzaylıyız biliyorum lütfen aynı geyiği 923425 kez yapmayalım, ne demek istediğimize odaklanalım) çıktı, o zaman siz bu varlıklardan bahsederken “biz” diyorsunuz “siz”in tarafınız nere olacak?
   18- zira hiç tanımadığım bi canlı gelip benim kaynaklarımı tüketmeye cüret edecekse ben insanlarımızın tarafında yer alırım. peki bunlar diyelim ki hayrına bize yardım edecek, peki neden dünyaya 94739586937 kez geldiler de dünyada şiddet kan ve acı hiç dinmedi????
   19-acaba hiç “The Awakening- Masters of Science Fiction” izlediniz mi?
   20-“stephen hawking” sizce saygı duyulacak bi bilim adamımı yoksa çok reklamı yapılmış mason bir bilim adamı ayrıca çok sanatsal bi kişilik midir kendisi? çünkü işi gücü bırakıp film senaryoları yazmaya başladı kendisi.
   21-sizce dünyaya barış getirecek bu varlıklar insanın doğasına nasıl karşı gelecek çünkü ben savaşmayı sevmem ama seven insan çok, ya da ben gıcık aldım bunlara ve savaş açtım, beni engellemek için bana ilaç mı verecekler yoksa bana zarar mı verecekler?
   22- özgürlük nedir düşünce özgürlüğü nedir? bişeyler ve birileri bizi kontrol etmek istiyorsa onlara el avuç açmak mıdır özgürlük yoksa özgürlük için savaşmak mıdır özgürlük????
   23- peki ya sizce…. …neyse boşveriniz, bu böyle gider durur madde madde…..

   cevabınızı içtenlikle bekliyorum, ve derin bir saygı duyuyorum her insanın fikrine, umarım siz de benimkilere saygı duyarsınız ve yanıtlarsınız…..
   alınmamanız ve gücenmemenizi içtenlikle diler,
   çok çok teşekkürler ederim….. ve bu sitedeki tüm yazar, okuyucu, yorumcu ve adminlere bol bol düşünmeli güzel günler dilerim….. saygılar! sevgiler!

 14. cheddin dedi ki:

  sayın rüzgar birkaç soru sorup cvp bile yazmayacağım diye söyleminiz bile hoş bir davranış değil burası paylaşım ve bilgi alışveriş platformu chatleşme yeri değil herkez düşüncesini paylaşır ama aşagılayamaz yada bir başkasınının inanışından dolayı utanamaz 1 yıllık araştıranla 23 yıl arasında fark görmemeniz sizde büyük ego olduğunu gösterir zekanıza güvendiğinizi sandığınız aslında egonuzdur. sorduklarınız cevabı mevcut ama sizle bu tür alış verişe giremem saygılar…

  • Arif Onur Mis dedi ki:

   ilginç şeyler oluyor, izmirde şuan hava yağmurlu havada tek bir yıldız var. ama şimşek çaktığında ilginç görüntüler oluşuyor. sanki bir cisim gözüküyor ama saniselik, saniyelik bile değil.. 2-3 kere gördüm. Çok bulut var, bazı yerler açık gök gözüküyor. Dün ise bulutlarda anormallik vardı, hepsi aynı idi keşke sağlam makinam olsada çekip yayınlasam.

 15. admin admin dedi ki:

  Sanırım oldukça etkili bir UFO video su…

  Bugün yayınalndı ancak çekim tarihi eski bir Japon turistin Iranda yaptığı çekimler sırasında görülüyor…

 16. 2013 dedi ki:

  ilk ufo projeleri Hitler tarafından yapıldı. sonradan bu proje 51.Area dedikleri bölgede geliştirildi. dikkat ettiyseniz 1945 lerden bu yana ufo görüntüleri de modern olmaya başladı. önceleri tencere kapağı şeklindelerdi şimdi daha da geliştirdiler.. kendi icat ettikleri ufo saldırılarıyla yeni dünya düzenine çağrı yapabilirler deniliyor.. bu konular internet ortamında çok paylaşılıyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir