Suriyede düşen uçak ve arkasındakiler.

7
43

Suriyede düşen uçak ve arkasındakiler.

27 Haziran günü Suriye açıklarında Türkiyeye ait bir araştırma keşif uçuşu yapan F4 tipi uçağımız hala sebebi belli olmayan bir şekilde düştü.

Uçağın düşüş sebebi kamuoyuna Suriyenin füze veya uçaksavar ateşi ile düştüğü şeklinde yansıdı. Ancak son TSK nın açıklamaları ve uçağın denizden çıkarılan bazı enkaz görüntülerinden herhangi bir patlama olmadığı görülüyor.

TSK da uçağın başka bir şeyle vurulduğu yönünde açıklama yapması kafaları karıştırdı.

İncelediğimiz tüm veriler uçağın düşürmesini RUSYA ya işaret ediyor.

Bölgede 8 Haziran günü bir gök cismi görüntülendi.
Bu haberide yazmıştım…

Gökcismi HAARP, Tekirdağ depremi ilginç…

Bu cismin bir vortex ateşlemesi olduğunu ve olayın karadeniz bölgesi üzerinde etkili olabileceğini görüntülenen manyetik akımın bu bölgede yoğunlaştığını karadeniz bölgesini takip etmemiz gerektiğini yazmıştım.

Vanda görülen gökcismi ve Vortex silahı….

Bu test atışları vortexin ulaşabileceği yarıçapı bulmak içindi. ABD ve birkaç ülke bunu görmüştü.

Bu olaydan yaklaşık 2 hafta sonra tam bu gökcisminin görüntülendiği güzergah üzerinde ve ilk görüntülemenin yapıldığı noktada Türkiyenin F4 uçağı düşüyor.

VORTEX ateşlemesi yapılmış ve uçağın manyetik alan içinde kalması neticesinde elektronik sistemlerinin arızalanarak zaten alçak irtifa uçuşu nedeni ile suya çarparak parçalanmasına sebep olmuştur.

Suriyede düşen uçak

Uçağın enkazının geniş bir alana dağılması bu suya çarpma etkisinin ispatıdır.

Uçağın enkazından çıkan malzemelere baktığınızda herhangi bir yanık izi göremiyeceksiniz. İkinci nokta deniz üzerinde yakıt artığına rastlanmaması uçağın patlamadan suya girdiğinin ispatıdır.

Kazanın ilk saatlerinde bulunan pilot bot ve kasklarının suya çarpmanın etkisi ile pilotların üzerinden çıkıp dağıldığını gösteriyor.

VORTEX in ateşlemesinin arkasından aşağıda harita üzerindeki bölgede yer alan ancak henüz yeri tesbit edilememiş bir noktadan sinyal verilmektedir. Vortex in ikinci ucu Suriyede Rusyaya ait deniz üssünde bir gemi bulunmaktadır.

Google maps
44.72733,39.066843

View Larger Map

VORTEX ateşlemesi sonrasında oluşan büyük iyonesfer değişimi bölge üzerindeki basınç ve bulutlanma dengesini altüst ediyor. Karadeniz bölgemizde, Karadenizde ve Rusyanın karadeniz kıyılarına büyük yağış düşmesine sebep oluyor.

VORTEX in henüz tam bir kontrol mekanizmasına sahip olmayan Rusyanın elindeki bu silahın kontrolünü sağlayıncaya kadar bölgede birkaç bu tip olaya daha sebep olacağını tahmin ediyoruz.

Selin ana merkezi ile VORTEX konumu hemen hemen aynı noktalar

Bu durum ABD ve ISRAIL tarafından TURKIYE ye bildirildi. Erdoğanın acil olarak Putin ile görüşmeye gitmesi bölgede konuşlanmış bu silahın tüm Türkiyeyi kapsayacak bir yarımküreye sahip olduğunu görebiliyoruz.

http://www.odatv.com/n.php?n=erdogan-moskovaya-neden-gidiyor-1307121200

Ancak Putin karadeniz bölgesindeki kendi topraklarının da etkilendiği VORTEX silahı ateşlemesi sonrası gezisinde bir not dikkat çekiyor. ” Acil olarak bunu düzeldin ” diyor. Ne demek istemiş olduğu belli değil. Sel felaketinin düzeltebilecek bir şeyden mi söz ediyor yoksa bir aleti mi belli değil.

Konu ile ilgili iyonesfer ve manyetik akı görüntülerinide araştırmaya devam ediyoruz.

Suriyede düşen uçak

Önümüzdeki günlerde karadeniz bölgemiz üzerinde başka etkiler ve gökyüzü değişikliklerini gözlememiz olası. Bu bölgelerdeki arkadaşların doğadaki değişiklikleri takip etmelerini öneriyorum.

HAARP e karşı geliştirilen VORTEX in gelişimini takip ediyoruz. Testlerinin devam ettiğini tahmin ediyoruz. Kısa süre sonra tekrar bir ateşleme olmasını bekliyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Çetin Ak

Sevgili ali tezel tam aklimdakini sayin admin soyledi:)yalniz benim tavsiyem olacak sayin basbakanla gorusme ihtimaliniz.varsa yanindaki danismanlari birakip bluebox takip etsin daha bilgili ve hayirli olur…

ihsanuyurgezer
ihsanuyurgezer

Bu yazıyı okuduktan sonra kafamda oluşan soru işaretini paylaşmak istedim. Konuda Malatya Kürecik geçiyor. Düşen uçağı da Malatya’dan kalkış yaptı diye biliyoruz. Bu tesadüfi bir durum mu acaba!?

Mücahit Ahmet Ok
Mücahit Ahmet Ok

Değerli bir araştırma admini destekliyorum fakat bu silahlardan falan pek anlamadığım için olaylar hakkında kendi yorumumu yapmak istiyorum. Kısa ve öz . Esadı kırmak için Türkiyeyi kullanmak istiyorlar ve birtakım provokasyonlar yapılıyor uçak olayı, 5 tırın yakılması ve dünkü saldırılarda açıkça Türkiyenin suçlanması ve intikam alınacağı.

Metal Günlükleri (Metal Chronicles)

Bugün Kıbrıs adasının tüm genelinde şiddetli sağnak ve yıldırım fırtınası alarmı verildi.. Orta dereceli okullar tatil edildi.. İşe gidilmedi.. Fakat sadece adanın çok küçük bir kısmına yağmur düştü.. Çok yoğun şimşeklerin çaktığı güçlü bir sistem, çok süratli bir şekilde ada'nın üzerinden geçti ve gitti.. Durup da doğal afete sebeb vermedi.. Herkes hayretler içinde kaldı.. Bunun vortex silahının ateşlenmesi ile bir ilgisi olabilirmi acaba?