Suriyede düşen uçak ve arkasındakiler. 2…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. Çetin Ak dedi ki:

  Sevgili ali tezel tam aklimdakini sayin admin soyledi:)yalniz benim tavsiyem olacak sayin basbakanla gorusme ihtimaliniz.varsa yanindaki danismanlari birakip bluebox takip etsin daha bilgili ve hayirli olur…

 2. ihsanuyurgezer dedi ki:

  Bu yazıyı okuduktan sonra kafamda oluşan soru işaretini paylaşmak istedim. Konuda Malatya Kürecik geçiyor. Düşen uçağı da Malatya’dan kalkış yaptı diye biliyoruz. Bu tesadüfi bir durum mu acaba!?

  • admin admin dedi ki:

   Sizce tesadüf mü ?

   Diyarbakırdan kalkan çok daha fazla uçak o bölgede cirit atıyor…

   Malatya kürecik e bir göndermedir…

 3. admin admin dedi ki:

  Rusya elindeki kozları bir bir ortaya dökmeye devam ediyor.

  Afganistanda kullanılan bir manyetik bomba 22 NATO aracını imha etmiş. Afgan ve NATO yetkilileri şaşkın bir şekilde cihazların çalışamaz duruma gelmeleri seyretmişler.

  www.rt.com/news/line/2012-07-18/#id34422

 4. Mücahit Ahmet Ok dedi ki:

  Değerli bir araştırma admini destekliyorum fakat bu silahlardan falan pek anlamadığım için olaylar hakkında kendi yorumumu yapmak istiyorum. Kısa ve öz . Esadı kırmak için Türkiyeyi kullanmak istiyorlar ve birtakım provokasyonlar yapılıyor uçak olayı, 5 tırın yakılması ve dünkü saldırılarda açıkça Türkiyenin suçlanması ve intikam alınacağı.

 5. admin admin dedi ki:

  Uçağın düşürülmesi ile ilgili genel kurmay açıklamasına göre uçağın yanında patlayan füze nin oluşturduğu balast etkisi ile uçak suya çarparak düşmüş.

  Bu haberlerdeki füze yerine vortex etkisi diye yazarak haberi okursanız yukarıda yazılanları daha kolay yorumlayabilirsiniz.

  haber.gazetevatan.com/dusen-ucagin-sirri-cozuldu/481934/1/G%C3%BCndem#.UFuBkqD4JfM

 6. Bugün Kıbrıs adasının tüm genelinde şiddetli sağnak ve yıldırım fırtınası alarmı verildi.. Orta dereceli okullar tatil edildi.. İşe gidilmedi.. Fakat sadece adanın çok küçük bir kısmına yağmur düştü.. Çok yoğun şimşeklerin çaktığı güçlü bir sistem, çok süratli bir şekilde ada'nın üzerinden geçti ve gitti.. Durup da doğal afete sebeb vermedi.. Herkes hayretler içinde kaldı.. Bunun vortex silahının ateşlenmesi ile bir ilgisi olabilirmi acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir