Suriye yolcu uçağının kargosu neydi ? Bu…

Home / Genel / Suriye yolcu uçağının kargosu neydi ? Bu…

Suriye yolcu uçağının kargosu neydi ?

Bu soru çok sorulan bir soru halen kimse bu sorunun cevabını bulabilmiş değil.
Uçak rusyadan kalkmış ve suriyeye doğru hareket halinde iken Türkiye üzerinde yere indirilmişti.

Uçak kargosunda askeri techizat olduğu ihbarı yapıldığı ve arama yapılması neticesinde bu kargolara el konuldu.

İstihbarat ilk önce ABD de kaynaklı daha sonra NATO üzerinden geldiği bildirildi.

Daha önce yazılarımdan hatırlayacaksınız Rusya nın HAARP e karşı geliştirdiği ve çok daha küçük ve etkili elektromanyetik silahı VORTEX ler. Bunlar her türlü elektronik özellik taşıyan cihazlara karşı kullanılabilir. Uçak, gemi, tank elektronik sistemlerini otomatik olarak kapatabilirsiniz.

Çalışma şekli :

Haritandan görüleceği gibi Kafkasyadan gönderilen sinyaller tüm Türkiyeyi kaplayarak üstümüzden geçecek ve Suriyedeki alıcılar ile havada bir kafes oluşturacaktı. Bunu halen yapıyorda olabilir ( sistemin daha güçlü olması adına bu kargodaki parçalarda yollanmış olabilir… )

Aşağıda Suriyede düşürülen uçağımızla ile ilgili yazımıda adı geçen kafkasya sınırlarında bulunan VORTEX verileri ile yansıma yapılacak vericilere ihtiyaç duyuluyoırdu.

Suriyede düşen uçak ve arkasındakiler. 2…

Herşey bu olayın arkasında gizli düşürülen uçağın cevabını bulabilmek adına bu uçağı yere indirdik.

Bunun cihazın testini daha önce yapan rusya suriyenin sınırlarına konacak bu alıcıları sivil kargo uçağı ile göndermeyi tercih etti. ( Acil olarak gitmesi gerekli olduğu fark etmiş olabilirler… Zaten putinin resmi ziyareti iptal etmeside bunu gösteriyor. )

Bu durum ABD tarafından da aynı şekilde fark edildi. Ürdün Suriye sınıra yerleşen özel bir ABD birliği Suriyedeki bu cihazların sinyallerini tesbit etmiş olmalı.

www.gazeteci.tv/amerika-suriye-urdun-sinirina-150-asker-gondermis-amac-159195h.htm

Uçak kargosu ile ilgili bugün gazetelerde çıkan haberler elektronik radar parçaları olduğu söylenmeye başlandı. Bu parçaları Türkiyede analiz edebilecek teknik personelin durumunu bilmiyorum. Ancak kontrol edildiğinde söylendiği gibi radar parçası sanılabilir çünkü VORTEX lerde aynı mantıkla çalışıyor.

sozcu.com.tr/rus-gazetesi-suriye-ucagindaki-malzemeyi-acikladi.html

haber.gazetevatan.com/iste-ucagin-kargosu/486782/1/Haber#.UHgOxGf4LGp

ABD şimdi bu kargonun peşine düşecektir. Ancak verici tarafı eline geçmediği için bir işine yaramıyacağını tahmin ediyorum…

VORTEX üzerimizde olduğu sürece havadaki tüm uaçklarımız tehdit altında olacak.

ABD nin koruma amaçlı Kürecik radar üssü orada durduğu sürece bu tehdit devam edecek.

Suriyeyi küçük görerek savaşa kalkışmak bence çok riskli. Rusya destekli elektromanyteik silahların kontrolünü yapmak gerekiyor. ABD ürdün sınırından bu durumu kontrol etmeye çalışsada oldukça güç…

Bakalım elimize geçen bu VORTEX alıcıları kime gidecek veya biz bir araştırma yapabilecekmiyiz. ( Keşke birini bana verseler 🙂 )

Yorumlarınızı bekliyorum…

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir