Sahte uzaylı istilası'na hazır mısınız?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

 1. Tyche dedi ki:

  20 dakika önce filan ben de sabah gazetesinin 20 ağustos tarihli sayısında, aynı haberi gördüm ve oldukça şaşırdım. Sonrasında buraya girdim ve yorum yapmak istedim ama siz önce davranmışsınız. Sabah gazetesi Nasa’Ya sunulan raporlardan birinde dünyada artan sera gazı salınımı sebebiyle uzay dışı yaratıkların istilasının mümkün gözüktüğü, e insanlığı yoketmek isteyeceklerinden bahsediyordu. Aklıma direk Keanu Reeves’in “The Day the Earth Stood Still” adlı filmi geldi.Orada Keanu dünyadaki canlıları yok edip, gezegeni insanlardan kurtarmaya gelen bir uzaylı rolündeydi.Film 2008 yapımı.

  Ayrıca şunu da eklemek istiyorum. Geçenlerde Julia Roberts’ın bilmemkaç milyon doları, uzaydışı yaratıkların araştırılması için bağışladığı vb. haberler gördüm.Hollywood yıldızları da bu işin reklamına el attı mı, tamam demektir.Topluca evde oturup çoluk çombalak uzaylı istilası bekleriz artık. Düşünsenize çok büyük kitlelere hitape den Rihanna veya Lady Gaga Britney gibi insanlar başlıyor istila için açıklama yapmaya falan.İyiye gitmiyoruz cidden.

 2. admin admin dedi ki:

  Dünyadan tahliye planlarıda bulunuyor…

  universe-people.com/turk/default_tr.htm

 3. RADO dedi ki:

  EYLÜL 25-30 ELE, 2012 ARALIK ALIENS

 4. yaralı kovboy dedi ki:

  Dünyayı istila etme zamanları 4.11.2011 04:46 GMT galiba los angeles dünya istilasını izlerken bu tarih yazıyordu ekranda merakla bu tarihi bekliyorum o gün bişe yapacaklar galiba filmi izleyen insanlar zannediyor filmde geçen tarih ama ben bunu istila tarihi diye bekliyorum kuzenlerime bunları anlattım 2 si bana hak verdi diğer 3ü siz kendinizdemisiniz dedi haarpı falanda anlattım şokk oldular neler yaptığını okutunca…

 5. yesilvet dedi ki:

  bizi öyle bir hale getirdiler ki : gercekten uzaylılar gelse ve dünyayı istila etmeye kalksa dünyanın %90 ‘nı su sekilde düsünecek : bunlar uzaylı kılıgında amerikalı .
  dahası bir tanesini yakalayıp otopsilerini yapsak ve gercekten dünya dısı canlılar oldugunu somut olarak görsek o zaman da : evetttt bunlar uzaylı ama kesin bunları amerikalılar gönderdi diyecegiz.. bizi bu kıvama bu sistem getirdi ,haklısınız …uzaylı diye birsey bile yok ,onların hepsi amerikalı!!!!

 6. Ahmet Kartal dedi ki:

  Ama sadece sahte ufo istilasıda yetmiyor. Bunun ikinci ayağı Fema Toplama Kampları. Milyonlarca insanı toplama kamplarına götürüp infaz edecekler. İlluminati’nin ilk emri neydi “insan nüfusunu doğayla orantılı olarak 500 milyonun altında tut.”

 7. mert dedi ki:

  alın benden daha gerçekçi bir varsayım,bu uyanık abd liler uzaylı kılığında dünyayı istala etme planları hazırlığında olabilirler,vaktiyle bilek gücüyle alamadıkları istanbulu denizden iki atom bombası sonrası gelebilecek büyük deprem,sonra ufolarıyla biraz görüntü yapıp aha bakın uzaylılar yaptı deme olasılıkları var,bu teknoloji ve finansa sahipler hatta iklimi kontrol edebilicek tesisleri bile var,

 8. anteros dedi ki:

  selamlar gece gun cnbc de dr who’nun yenı bolumlerınden bırı yayınlanıyordu. yagmur bulutları mezarlıklar ustunde toplanıp yagmur yagdırıyor ve toprak altındakı ölüler uzaylı robotlar olarak cıkıyorlardı. hepsı zobi gibi şuursuz ve tek bir kaynaktan emir alıyorlardı. sonra bizim dr who abd baskanlık ucagına alınıyor ve burada kendısının tüm dünyanın başkanı oldugu ve olaganustu yetkılerı oldugu haber veriliyor. adr who bu nasıl olabılır dıyor. gorevi bıldıren böyle büyük tehdir durumlarında birleşmemiz daha kolay oluyor diyor. bir çok komplo kuramlarıyla dolu web sitesinde de benzer şeyler yazıyor. tek dunya devleti, yeni dunya duzenını kurabılmek ıcın siyonıstler haarp bluebeam teknolojısı vs ile bir uzaylı istilası kaosu yaratıp biz abd olarak tüm dünyanın seçilmiş başkanı ile kooordinasyonu üstleniyoruz diyebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir