Rusyanın gizli şehirleri Çinin inşaa ett…

Home / Genel / Rusyanın gizli şehirleri Çinin inşaa ett…

Rusyanın gizli şehirleri

Çinin inşaa ettiği esrarengiz şehirlerinden sonra Rusyanında gizli bir noktada inşaatı devam eden şehiri ortaya çıktı…

Sibiryada bölgesinde bir adada yer alan şehir inşaatının tamamlanmak üzere olduğu bildiriliyor.

Rusya yetkililerin açıklaması burasının bir ileri karakol olduğu ve kontrol noktası amacı ile yapıldığ bilgisi verilmektedir.

Bir uzay istasyonu kapsamında yapılmakta olan şehir büyüklüğünün 1000 mil civarında olacağı ve büyük bir alanı kaplayacağı artık biliniyor.

Mimarı planlarının Putin tarafındanda onaylandığı bu şehrin asıl amacı hakkında çeşitli söylendiler bulunmakta.

Çinin boş şehirleri ve diğer ülkerinde bu şekilde şehirler inşa etmesi ıssız bölgelere yerleşmeleri, Dünyayı ilerleyen yıllarda nelerin beklediği ile ilgili bazı ipucları veriyor.

2 Comments

  • john conner

    Vay, vay, vay… Bunu nasıl da atlamışız. Eğer doğruysa gerçekten enteresan. Dünya devletleri bir bir, gelecekte olacak bir olaya hazırlanıyorlar. Bu olay ne olabilir? Çok merak ediyorum. Bizim bilmediğimiz bir çok şeyi bildikleri kesin. Mutlaka bir şekilde, onların bildiğini öğrenmek zorundayız. Yoksa bizim için çok geç olabilir. ( İllimunati resmi sitesinde dedikleri gibi 🙂 )

  • kar kokusu

    bazı büyük ülkelerin bu kadar büyük seferberlikle ve acelecilikle hazırlamaya çalıştıkları, yetiştirmeye çalıştıkları şey ne ise biz niye yapmıyoruz diyemiyorum. çünkü onlar biliyor ki bu kadar milyar dolarlık harcamaları gizliden gizliye peşpeşe yapıyorlar.aslında bizi bekleyenin ne olduğunu yapıları ve şehirleri inceleyerek öğrenmek mümkün. sığınak şehirler ne için olabilir? ya küresel bir felaket, ya buzul çağı, ya da büyük bir nükleer felaket, ya uzaylı istilası… midem bulanmaya başladı bu arada. ya da hepsi! seçmece!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir