Ruhlarla tehlikeli oyunlar

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

34 Cevaplar

 1. Fatih Tezel dedi ki:

  okuduğuma göre bu walk in ler 5. boyuttan anlaşma sonucunda daha alt yoğuluklardaki yaşamı deneyimlemek için kısa süreli geçişler yapıyorlar..yani tek amaç titreşim seviyesini yükeltmek değil.. ki bazı prototiplerin uyumsuzluk gösterdiklerine kasyopya celselerinde rastlamıştım….

 2. Yasin Cam dedi ki:

  Gerçeklesirse insan, insanlık vasfını kaybedeceği kesin.Bir robot düşünün; işletim sistemi tüm yaşanmışlıklarınızla ruhunuz, bedeni: hasta olmayan, pille çalışan bir metal yığını.Bence ölümsüzlük bu değil.. eğer buysa bu dünyada ölümsüz olmak istemiyorum arkadaş!

 3. Yasin Cam dedi ki:

  Gerçeklesirse insan, insanlık vasfını kaybedeceği kesin.Bir robot düşünün; işletim sistemi tüm yaşanmışlıklarınızla ruhunuz, bedeni: hasta olmayan, pille çalışan bir metal yığını.Bence ölümsüzlük bu değil.. eğer buysa bu dünyada ölümsüz olmak istemiyorum arkadaş!

 4. Mücahit Ahmet Ok dedi ki:

  Böyle bir siteye yakışmayan bir yazı. okudugumdan neredeyim ben dedim yani. sitenin amacı ne konuda yazana bak.

 5. cheddin dedi ki:

  Sayin asli goreviniz hayirli olsun 🙂 soylemem dogrumu bilmiyorum ama yazina destek olsun istedim evet kendini alien olarak sanan bir dostum var derdiniz ya factorx ve siz bu bilgiler nerden dostumdan ayrica benimde pladiens tkm yildizindan oldugumu kendi baska gezegenden ki onun gozlerini gormenizi isterdim:) 43 yillik hayatimda ilk kez boyle bir goz goruyorum ve yukarda anlattiginiz olay 12 yil once basindan gecti ama burda yazmam dogru olmaz detaya girmeden soyleyim ölüm kalim mucadelesi hatta yasamz dendigi ama bir anda uyandi anlattiklari akil almaz seyler ve en ilginci ne biliyormusunuz hic hasta olmaz bende oyle 🙂 nezle dahi 🙂

 6. Mehmet Padak dedi ki:

  hayal kurmak güzeldir… :))

 7. Bilen Kişi dedi ki:

  Çok ilginç bir konu,
  Böyle bir konunun sitemizde daha geniş ve kapsamlı olarak yazılmasını isterim.

  Aslı hanım bir şeyler biliyor , bunu hepimiz fark ettik , umarım bildiği şeyleri bizlere aktarır..

 8. Metecan Gülşen dedi ki:

  anda ki birleşik olacak "andaki"
  Bence bu çok abartı bir komplo teorisi de diyemeyeceğim çünkü teori de somut bir veriniz olması lazım iyi kötü, hayali bir yazı olmuş. Böyle birkaç videoya da denk gelmiştim youtube'da Reptalian'lar Shapeshifter'lar, hayaller az çok aynı yere dayanıyordu dünya yönetimi falan fistan ama bence çok uçuk fikirler bunlar… Videoları izlediğinizde gülmeye başlıyorsunuz, insanların alınlarında oluşan normal kas şekillenmelerini alıp Reptalian'lar diye bağlıyorlar, televizyon yayınındaki bozuklukları shapeshifting yaşıyordu diye başlıklıyorlar, bence biraz daha ayakları yere basan yazıların okunması daha keyifli ve bilgilendiricidir, tabi bu beni görüşüm ama yine de emeğinize sağlık Aslı hanım, sonuçta siz inanıyorsunuz ve paylaştınız teşekkürler…
  (Not: Yazıma cevap vermek isteyen olursa lütfen yanıtla linkini kullanmadan, yeni bir yorum yazarmış gibi yazarsa başında da ismimi taglerse sevinirim, çünkü yanıtları göremiyorum)

 9. Factorx dedi ki:

  Ben de bir teori ortaya atmak istiyorum. Bilim kurgu değil, bilimsel gerçeklere dayanan bir teoribolacak bu. Benim uzaylı dostlarım yok. Tek yardımcım bilim.Medem ki kelimelerle konuşuyoruz o zaman harf ve çizgileri kullanırız. Madem ki olaylara mdde formundan bakıyoruz, maaddi beyinlerimizle fikir üretiyoruz, o zaman bilimi kullanacağız. Şimdi dinsel dogmaların biraz dışına çıkıp her şeyi açıklayabilecek bir teori üretelim.

  Ruh dediğimiz olgu biyoenerji olabilir mi? ölünce, beyinde sinapsisler arasında atlayıp zıplayarak düşünce üreten, sinirlerde dolaşarak hareket üreten elektriğimiz vücuttan çıkar. einsteinin de dediği gibi enerji yok olmaz.sadece form değiştirir. bizi bir kayadan farklı kilan, bizi biz yapan, benlik dediğimiz şey de özde bu biyo elektrik olabilir. Bilinçlerimiz bedenden çıkıp boşlukta salınmaya devam edebilir. Şu boyut meselesinden emin değilim ama başka varlıklar vücutlarından bilinçli olarak, ölmeyi beklemeden kurtulmanın bir yolunu bulmuş olabilir.

  Tasavvuf ve doğu felsefelerinin temelinde bu vardır zaren. ölmeden ölümü deneyimlemek,meditasyon..

  Böyle bakınca Aslı hanımın söyledikleri gayet mümkün görünüyor.
  Ölüme yakın deneyimler yaşayanları okuyun. Hepsi de farklı şeyler söyleyeceklerdir…

 10. kerim dedi ki:

  abd deprem yapıyo iklim değiştiriyo deccal abd deseydiniz daha çok katılan olurdu 🙂 ilginç bi konu teşşekkürler hem isteyen istediğine inanır kimseyi bağlamaz benimde katılmadığım konular oluyo ama hiç birine saçma sapan deli uydurması gibi bi ithamım olmadı biraz saygı lütfen..

 11. commandan dedi ki:

  Bana da pek mantıklı gelmedi ne yalan söyliyeyim. ha şunu duydum ve gerçek olduğunu biliyorum iblis le anlaşma yapıp onunla birlikte hareket edenlerin var olduğunu..Bu olsa olsa öyle birşeydir.Başka türlü ruh takası bana komik geldi.

 12. Hakan dedi ki:

  Gerçekten saçmalık cinlerin oyununa gelmiş aklını kullanamayan “afedersiniz” insanlar. new age denilen şeytani akım iblisin planının bir parçasıdır. Bunun için ordusunun oluşturan cinleri bu iş için kulanmaktadır. Cinler kendilerini bu tip arıyışa girmiş insanlara kendilerini tanıdıkları bir kişini ruhu veya uzaydan gelmiş bir elçi gibi tanıtır. Bu işler şakaya gelmez ve cinin kontrolüne girmiş olursunuz.

  Çift kişilikli olursunuz dikkat edin. Eski sapkın kavimlere bakarsanız kan içme tanrılara hediye kurban verme vs. bunlar hep cinlerin işidir. Bunlarında başında 2012 maya takvimi safsatasına kaynaklık etmiş barbarlığın ve insanlıktan nasibini alamamış en ilke kavimlerden biri olan mayalarda yer almaktadır.

  Mayaların Astronomi vb. ilimleri denilenler hep cinlerin fısıldamalarından ibaret eski bilgilerdir.

 13. Sami34 dedi ki:

  Harika bir yazı olmuş bence, devamı gelmeli. Şu ana kadar ki bazı yorumları okuyunca bile insanlığın hala ne kadar önyargılı olmaya devam ettiği açık ve net.
  Zaten uzaylı arkadaşların ziyaret listesinin son sıralarında yer alıyor bizim ülkemiz.

 14. dorruk dedi ki:

  Madem bizde bu kadar güçlü hayal gücü var neden Türk sineması bu kadar geri? Valla bu yazıyı senaryolaştırın. Şahane bilim kurgu film olur. Birisi de yazmış burada yazmam doğru olmaz diye. Gizem yaratacak, merak uyandıracak =(. İlluminatinin bedenlerini başka yaratıklarla paylaşan mürütlerinin yazılarını okuduk. Nedense hikayenin özü aynı: Koyu dinciler önce bedene şeytanı konuk ettiler. Uyanıklar cinleri ağırladılar bedenlerde. Şimdide uzaylı yada başka boyuttan yaratıkları koyuyorsunuz vücutlara. Komplo teorileri, uçuk fikirler güzel. Ama aynı diziyi farklı oyuncularla seyrettirmek çok ayıp.

  • Justlooking dedi ki:

   Amerikan filmlerinde insan ve uzaylı senatörlerin mevcudiyetine dair enstanteneleri çokça izlemiştik .
   İnsanlardan daha uzun ömürlü kargaların! sırlı gak gaklarından ilhamalmaya çalışan insanlara, bu gayretlerinin neticesinde beyinlerinde birşeyler fısıldandığını duymaları ve onlarla! anlaşmalar yapıldığına kani olmaları gayet normaldir.!
   Akıl Oyunları filmindeki her bir karakter de zaten gerçekti.. !; bu ve benzeri filmler aslında özel mesajlar içeriyordu!!!
   İster inanın ister inanmayın.

   • dorruk dedi ki:

    Justlooking – “Akıl Oyunları filmindeki her bir karakter de zaten gerçekti.. !” Herhangi bir medyada yer alan herhangi bir konunun ne kadar gerçek olduğunu 9/11 olaylarında teyit ettik sanırım. Bir filmin ancak oyuncuları gerçek olabilir. Daima kuru vardır. Unutmayın ” SÖYLEYEN BİLMEZ; BİLEN SÖYLEMEZ.”
    Bu arada, lütfen sadece bakmayın; GÖRÜN.

   • Factorx dedi ki:

    film ve dizilerde sıradışı bir sembolizm ve şifreleme var. bunlarla ilgili bir yazı yazıp admine göndereceğim yakında.tamamen yorumsuz, sadece bu mesajları gösteren bir yazı olacak,. admin yayınlarsa gene konuşuruz ama bu sitedeki bilmecelere benzer bir durum söz konusu filmlerde.
    Bu gözle bakmaya başlarsanız tüm sinema sektörünü anlamaaya başllyorsunuz tüm yönleriyle.
    Unutmayın!
    Sinema, Nabukadnezarın rüyasıdır.

 15. Kemal Zafer dedi ki:

  Yeni dünya düzenine hazırlıyorlar..onlar ruh degil cinlerdir…çünkü onlar cinlerden emir alıyorlar…gelenler videolarını izlerseniz niyetlerini anlarsınız..

 16. Kemal Zafer dedi ki:

  cinnilerin insanlara hükmetmesi için beden(kıyafet-vücut) ne ise onlara hazırlanıyorlar…Tabi onlar onları güzel ruhlar diye gördükleri için ve yardım ladıkları için gelecegin dini Ra, bize göre deccali hazırlıyorlar…Ahirzaman hadislerini okuyun anlarsınız..tozpembe dünya beklemeyin…kimseye de inanmayın hayat böyle…cennet ve cehennem sahiplerini bekliyor o kadar…

 17. cheddin dedi ki:

  Sayin dorruk benim adim cetin birisi degil evet yazmam dogru olmaz cunki kisilik haklarina aykiri o kisinin ozelini burda tanimadigim insanlarla paylasmam beni kucultur amacimiz tartismak kavga etmek degil.Sayin hakan gercekten sacmalik demis sonrada cinlerden felan bahsedip onlarin oyunu diye siralamis hem inanmayip hem inanmis 🙂 factorx bey bilime bu kadar guvenmeyin hergun bir oncesi bulusunu curuten ki bilim boyle birsey bilimde sabit olmak cok fayda saglamaz kiskanmaya devam ettigini uzayli dostlarinin olmamasindan anliyorum:) asli arkadasimiz teori bilim yada gizemli bir konu atti ortaya ama kendi hic katilmadi guzel fikirlerine ihtiyacimiz var…yukarda tum anlatilanlara filmmis senaryoymus gibi bakmak dar alanda yasamak gibi biraz genis dusunun evreni kainati duzeni sistemi cok uzun hayal edin anlayacaksinizki yukarda yazan hayalinizin yaninda hic kalcaktir…

  • dorruk dedi ki:

   Sevgili sanal Cheddin, gerçekte Çetin Bey, yeni yetme düşüncesi olan “gösteririm ama vermem” mantığı lisede, diskoda kaldı. Burası ilginç haberlerin ve olayların haberleşildiği bir platform. (Ben öyle düşünüyorum. Admin daha iyi bilir.) Madem ki amacın dikkat çekmek değil neden anlatmayacağın konuları dillendiriyorsun?
   Sayın Aslı’nın da güzel yazıları, ilginç makalelerini okudum bu platformda. Ancak konular genelde yabancı sitelerden Türkçe’ye doğrudan çeviri olduğundan pek anlaşılmıyor. Fikrin tamamı aynı beynin yaratımından çıksa mesnetsiz ve kopuk olmaz. Eh haliyle sende beni moron ve sığ düşünceli yerine koymazsın. Birlikte mangal yaparız pembe panjurlu evin bahçesinde. Sağlıcakla kal.

 18. tamer dedi ki:

  Konuyu ilginç bulanların sayısı az ama yorum yapma gereği duyan çok.Araştırmacı ve aklını kullanan kimsenin düşmeyeceği tuzak bir konu bence.Aslında hem konunun hem yorumcuların yazdığı bilgilerin tamamı Kuranı Kerim de mevcut.Ancak ruhun yer değiştirmesi gibi değil ruhunu şeytan a satanların yani dünya hayatındaki istek ve arzuları,hırsları doğrultusunda davrananların örneklerle açıklamaları mevcuttur.ruhun Rabbinden olduğu ve insana fazla bilgi verilmediği de yazar.Şeytanı haşa Allah ın alternatifiymiş gibi gösterenler olduğu gibi bizim gibi insanların aklını karıştırmak yaratılışı sorgularken hatalara düşürmeye çalışanlarda var ve olacak.İşte kuran daki en önemli konu zaten bu.şeytan ve ona uyanların her planını sağlam bir kalple güçlü bir inançla bertaraf edenler yada bu tür fikirlerle-iddialarla inancını bozmayanlara vadedilen şey ölümden sonra ki asıl yaşanacak hayatta sonsuza kadar kurtuluştur.

 19. Murat Çörek dedi ki:

  harika yazı olmuş süper
  ( konuya dstek ilk ruhdan )

 20. Ahmet Okkol dedi ki:

  Jules Verne de ilk aya çıkma fikrini ortaya attığında herkes ona gülmüştü…

  Bundan çok değil, 200 yıl önceye gidip cep telefonunu göster, uzaylı ya da büyücü olduğun için idam edilirsin.

  Çok değil, 20 yıl önceye git, 90ların başına… Yüz nakli yapılabilir dediğinde bundan güzel film senaryosu olur derlerdi, nitekim de oldu, face off oldu, önce filmi oldu sonra kendi gerçek oldu.

  Bu güne kadar popüler roman ve ya filmlerde olanların çoğu birkaç yıl sonra gerçek oldu.

  Siz halen aynı dünyada yaşayacağınızı sanıyorsunuz ama dünya değişiyor. Biraz bu siteyi kurcalayın eski sayfalara doğru. Neler değişmiş dünyada görün. Dogmalarınızdan kurtulun demiyorum, köşeye bırakın. Dogmaların yanına bu bilgileri de alın.

  Ama doğru… Bilgi günah demekti değil mi. Adem yasak bilgelik elmasından yediği için tüm bunlar. Burda şu an bunları yazmamın sebebi bile o yasak elma. Bilgi günahtı değil mi… Doğru, unutmuşum 🙂

  • cheddin dedi ki:

   Ahmet kardesim valla dilime tercuman oldun anlatmak istedigim gibi anlatmissin kompisko duyanlarimiz vardir yapay zeka 86 insan duygusu programlanmis cok kucuk bir program isin ilginc yani 86 insan duyusundan ote hareket etmeye basladi asik olmak gibi duyguyu bile 🙂 bu bile hayal diyenler olur ama malesef gercek starwars ilk bolumleri yani 70li yillarda oynayan diziden bahsediyorum orda cep teli vardi hemde goruntulu kayan kapilar felanlar filanlar insan hayal ettigini yasarmis cunki hayal ettiklerimiz aslinda bizde kodlanmis bilgilerdir.

  • Mete Han dedi ki:

   Sayın Ahmet Okkal Chemtrails uygulamasının üzerine gidecektiniz. Ne oldu? Başarılı olabildiniz mi? 🙂 Hangi bilgilere ulaştınız? Ayrıca yukarıdaki yazınızda olayı egzajere etmişsiniz. Dini dogmalara körü körüne bağlanmak ne kadar yanlışsa bilim fanatizmine kapılıp, sadece bilim her şeyi bilir demekte bir o kadar yanlıştır. Bugün hala birçok insan aya gidilemediğini iddia ediyor mesela. Buna ne diyeceksiniz? Jules Verne’in romanı hala gerçekleşmemiş olabilir mi? Belki de Jules Verne’de bir uzaylıydı ve ruh değişimi ile bir insanın ruhunu almıştı. Olamaz mı? 🙂 Geniş fikirli olmak lazım ne de olsa…

   • Factorx dedi ki:

    Petkim ısrarla cevap vermiyor ya da veremiyor. Merkezlerini aradığımda benim bilgim yok diyen insanlarla karşılaşıyorum. En sonki konuşmada bahsettiğiniz olayı biliyorum, hava azot bölümü ilgileniyor ama mühendis izinde dedi. Sürekli böyle kaçamak cevaplar. Sanırım telefonda olmayacak direkt gitmek gerek merkezlerine. Şu unutulmamalıdır ki bilgi edinme hakkı yasal hakkımızdır.

    Sadece düşünün, düşüncelere engel olmayın, yeni fikirleri en azından sorgulayın diyen birine fanatizm kelimesini kullanmak yanlış bence. Aslı hanımın yazısına ve Çetin beyin yaşadığını söylediği deneyimlere ben de yüzde yüz inanmıyorum. Ama böyle konuşan insanlar da var diyorum, dinliyorum, bu da cebimde dursun bakalım zaman ne gösterir diyorum. Bu bilgiler de cebimizde dursun, başka hakikatler ortaya çıkıp bu bilgilerin ütopya olduğu kanıtlandığında zaten olay bitecek. Kendinizden bu kadar eminseniz zaten sorun yoktur 🙂

    Birşeyi yanlışlamak için de kanıta ihtiyacınız vardır. Mantıkta p önermesinin değili p’ ise; önce p önermesini anlamanız, sonra değilini almanız gerekir. Bu yazı bir önerme ve ben henüz değilini alamıyorum. Siz alıyorsanız mantıklı çıkarımlarla yazın.

  • seri dedi ki:

   dip not: yüz nakli yirmi sene öncede vardı ama askeri teknoloji olarak kabule diliyordu, çok şükür askeri teknoloji olarak daha fazla koruyamadılar 🙂

 21. Ahmet Okkol dedi ki:

  Jules Verne de ilk aya çıkma fikrini ortaya attığında herkes ona gülmüştü…

  Bundan çok değil, 200 yıl önceye gidip cep telefonunu göster, uzaylı ya da büyücü olduğun için idam edilirsin.

  Çok değil, 20 yıl önceye git, 90ların başına… Yüz nakli yapılabilir dediğinde bundan güzel film senaryosu olur derlerdi, nitekim de oldu, face off oldu, önce filmi oldu sonra kendi gerçek oldu.

  Bu güne kadar popüler roman ve ya filmlerde olanların çoğu birkaç yıl sonra gerçek oldu.

  Siz halen aynı dünyada yaşayacağınızı sanıyorsunuz ama dünya değişiyor. Biraz bu siteyi kurcalayın eski sayfalara doğru. Neler değişmiş dünyada görün. Dogmalarınızdan kurtulun demiyorum, köşeye bırakın. Dogmaların yanına bu bilgileri de alın.

  Ama doğru… Bilgi günah demekti değil mi. Adem yasak bilgelik elmasından yediği için tüm bunlar. Burda şu an bunları yazmamın sebebi bile o yasak elma. Bilgi günahtı değil mi… Doğru, unutmuşum 🙂

 22. Özlem Serbest dedi ki:

  Sözünü ettiğin bu inancın bu kadar güçlü olsa öncelikle sana tevazu, saygı gibi olgun nitelikler kazandırırdı ve sen de katılmadığın bir görüşe saldırmadan terbiye ve ahlak sınırları içinde olgunca cevaplar verebilirdin. Böyle bir cevapla istediğin kadar ayeti alt alta sırala ne kadar sığ bir insan olduğunu gizleyemezsin , üzgünüm.

 23. Serhat Öden dedi ki:

  ölümsüzlük şimdiki tıp teknolojileriile yapılabilir (beden değişimi ile) fakat astarı yüzünden pahalıya gelen bir çalışma olacağı için ve dünya nüfusunun tehlike arz edecek düzeyde olmasından dolayı ölümsüzlük şimdilik bilim kurgu olarak kalacak.

 24. Serhat Öden dedi ki:

  ölümsüzlük şimdiki tıp teknolojileriile yapılabilir (beden değişimi ile) fakat astarı yüzünden pahalıya gelen bir çalışma olacağı için ve dünya nüfusunun tehlike arz edecek düzeyde olmasından dolayı ölümsüzlük şimdilik bilim kurgu olarak kalacak.

 25. Aslı Aslı dedi ki:

  Herkese selam,

  Yazım bilgilendirme amaclıdır.Bir inanç yazısı değildir.Konunun başlığı ruhlarla tehlikeli oyunlar.
  Ruhlarla keyifli oyunlar değil.

  Ben size dünyada yapılan belki de çoktan yürürlüğe konulmuş projelerden sadece 2 sinden bahsettim.Russia 2045 projesinin kendi devletinden habersiz olduğunu düşünebilir misiniz?
  Ne yapılmak istendiğini elbette bilemem.Sizi bu tehlikeli oyunlardan haberdar etmek istedim..Çin’de 10.000 ölümsüz kişinin biyografisini içeren bir kütüphane
  var.DARPA,Project Bluebird,Human Genom Project,Bİ project bu yazdıklarımı kat kat aşan so
  ru işaretleriyle doludur.

  Bunlardan haberimiz olması gerekiyor.Dünya bunları tartışıyor arkadaşlar ya da çoktan tartıştı
  konuyu kapattı.Gördüğümüz,okuduğumuz,haberdar edildiğimiz şeyler yeterli değil.Bunlar bir
  bilgi olarak beyninizin bir kenarında bulunsun.Tartışmak kabullenmek değildir.Asıl hiç konuş
  mamak tehlikelidir.

  Peki siz ;Böyle şeylerden bahsedilmiyor diyebilir misiniz?Bunlardan hiç konuşmayalım herkes
  konuşurken diyebilir misiniz?

  Yazımı anlatmak istediğim gibi anlayanlara teşekkür ederim.Haksız eleştirilere de kırıldığımı
  belirtmek isterim.

 26. cheddin dedi ki:

  Sevgili asli aldigim bilgi (uzaydan degil) yakinda ingiltere aciklayacak kucuk robotlar ve bunlar kendi dusuncelerini zekalarini olusturacaklarmis yani kendi datasini cevresi ne bakarak yukleyecek buyrun burdan yakin film senaryosu yazmak isteyen arkadaslar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir