Rosetta uydusu veya taşı Yarın yani 12 K…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. admin admin dedi ki:

  Uydunun inişini canlı olarak izleyebilirsiniz.

 2. admin admin dedi ki:

  Uydunun avrupa uydu ajansındaki görev sayfası…

  rosetta.esa.int/

 3. FevziCagri dedi ki:

  Yarın Rosetta kuyrukluyıldızına uydu yerleştirilecek ve bu olay Güneş Sistemi’nin ilk oluşumundan bilgileri ilk elden bize verecekmiş.

 4. Zeren_Engin dedi ki:

  7 milyar kilometre ötedeki Rosetta isimli kuyruklu yıldıza uydu gönderen insanlık dünyadaki açlığı bitiremiyor.Her gün 26 bin çocuk ölüyor.

 5. DeLaMarginal dedi ki:

  ROSETTA 2014, aya çıkılan 1968 gibi çok tarihi bir yıldır…Kuyruklu yıldıza bir uydu indirmek çok ama çok büyük bir insanlık olayıdır!

 6. sencerozdemir dedi ki:

  Kısacası bizim mühendisler rosetta gibi uydu yapsalar kuyrukluyıldızı bırak aynı binanın üst katına çıkartırlarken dağılır.

 7. Ξпsɑr Ξпsɑr dedi ki:

  Son haberlerce uydunun bataryaları güneş alamadığı için bitmiş… Artık doğru zamanlamayı başaramazlar ise bu operasyon başarısız olur.

  Bizim mühendislere gelince yıllardır beklentinizi böyle küçümsemeler ile geçirerek destek olacağınız yerde yerip durdunuz. Daha önce uydular yapıldı ve şimdi yörüngelerinde faliyetteler. Binaya çıkarken dağılırmış peh. Aselsanda yapılan çalışmalar Nanoteknolojide ki gelişmemizi görmeyin bireysel olarakta bir şey üretmeden olduğunuz yerden yazın.. Gülsemmi bilemedim evet gülücem bu kafada olmanıza güleceğim. Çünkü Bilen yapan, Az bilen akıl verir, Bilmeyen eleştirir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir