Nibiru görüntülendi… Antartika bilim merkezinde.

6
76

Nibiru görüntülendi…

Antartika bilim merkezinin online kameralarına ilginç bir görüntü kayıt edildi…

Hareketli görüntüdeki 119. karede oluşan görüntüye dikkat edin.

Konu hakkında bir kayıt şimdiye kadar verilmiş değil, ancak bu kayıtları şu an görebilirsiniz bir müddet sonra silinip ortadan kalkması muhtemel.

Cisim dünyaya çok yakın ve güneş sisteminin içinde olması muhtemel.

Teleskopların görememesi büyük ihtimalle güneşin arkasında kalmasından ancak antartika kuzey kutup noktasında açısal olarak bu cismi görünür kılıyor olabilir.

Hareketli görüntüyü buradan takip edebilirsiniz…

http://www.awi.de/NM_WebCam/livemovieT.html

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Vargrider
Vargrider

Birkaç saniye sonraki ay sanırım. Bu da Merkür yada başka bir gezegen olamaz mı? (Video:

odrbcr
odrbcr

Işığın gücüne ve yerdeki gölgelere bakılırsa bana cismin uzayda değilde dünya üzerinde hareket eden ufo veya ışık topu gibi geldi. İlk bina arkasından çıktığı büyüklük ile en parlak olduğu nokta arasında müthiş bir büyüklük farkı var. Sanki uzaktan bilim merkezinin çok yakınına gelmiş bir ufo veya ışık topu gibi. Yorumuma yorumlarınızı bekliyorum.

odrbcr
odrbcr
Reply to  odrbcr

Eksik bir ifade olmuş “yerdeki gölgelere bakılırsa” demişim. Daha çok binanın arkasında zeminde hafif bir tümsek var. Cisim uzayda olsa ışık tümseğin ilerinde oluşurdu. Fakat ışık tümseği tamamen kaplıyor. Yani hiç gölge yok. Gölge olmaması ışığın tümseğin hemen üzerinden yayıldığını gösterir.

mlrs
mlrs

bencede cisim sanki atmosfer icinde hem parlama atmosverdeki yanmayi anriyor ama sonraki gezegen merkur olamaz o kesin.merkuru bu denli net goremeyiz ciplak gozle.