Niburu görüntülendi… Antartika bilim m…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Vargrider dedi ki:

  Birkaç saniye sonraki ay sanırım. Bu da Merkür yada başka bir gezegen olamaz mı? (Video:

  • admin admin dedi ki:

   Dedikleriniz doğru olabilir…

   Fotoğrafdaki parlak cisim nedir ?

   Bunu merak ediyoruz… Bu cisim nedir ? ( Merkür değil çünkü çok daha büyük… )

 2. odrbcr dedi ki:

  Işığın gücüne ve yerdeki gölgelere bakılırsa bana cismin uzayda değilde dünya üzerinde hareket eden ufo veya ışık topu gibi geldi. İlk bina arkasından çıktığı büyüklük ile en parlak olduğu nokta arasında müthiş bir büyüklük farkı var. Sanki uzaktan bilim merkezinin çok yakınına gelmiş bir ufo veya ışık topu gibi. Yorumuma yorumlarınızı bekliyorum.

  • odrbcr dedi ki:

   Eksik bir ifade olmuş “yerdeki gölgelere bakılırsa” demişim. Daha çok binanın arkasında zeminde hafif bir tümsek var. Cisim uzayda olsa ışık tümseğin ilerinde oluşurdu. Fakat ışık tümseği tamamen kaplıyor. Yani hiç gölge yok. Gölge olmaması ışığın tümseğin hemen üzerinden yayıldığını gösterir.

 3. mlrs dedi ki:

  bencede cisim sanki atmosfer icinde hem parlama atmosverdeki yanmayi anriyor ama sonraki gezegen merkur olamaz o kesin.merkuru bu denli net goremeyiz ciplak gozle.

 4. 1isi 1isi dedi ki:

  Burda bir cisim olarak neyden bahsediyoruz 60.karede bir kara robotu varr kuvvetli ışıkla etrafı inceliyor görünüyor ayıca kareler 10nar dk arayla çekilmiş sandığımız gibi birşey olsa uzun süre aralığında görülebilceğini sanmıyorm, tesisin kendi aracı etrafta geziyor. Aynı fener kendi çatısında da aşırı parlak görünmesi uzun pozlamadan kaynaklı ben anormal bişiy göremedim kedni bacasından da duman vb.. çıkıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir