Nibiru göründü. NASA nın WIRE sitesinden…

24
806

Nibiru göründü.

NASA nın WIRE sitesinden gelen haberlere göre radyo teleskop da bir gezegenin formu görüntülendi.

Belirlenen bölgede yörünge olarak güneş sistemi dışında ve aşağı yukarı 2012 sonlarında güneş sistemi sınırlarında olacak bir gezegen belirlendi.

Aşağıdaki fotoğraflarda radyo sinyallerinin işlenmesi sonrası elde edilen nibiru görüntüleri…

Güneş sisteminde bazı önemli değişikleri gözlenmesi ( satürn halkalarındaki dalgalanmalar, Jupiterdeki ışınımlar vb… ) radyo teleskopların uzak mesafelerden ziyade yakını araştırmaları bu gezegenin tesbit edilmesini sağladı.

NASA dan resmi bir açıklama gelmemesine rağmen gezegene ait bilgiler hızla internete dolaşmaya başladı.

Daha önce ispanyol bilim adamları güneş sistemi yakınlarında bir gezegen olabileceğini açıklamışlardı.

Bu açıklamanın arkasından NASA ya ait aynı yönde bilgiler gelmesi güneş sistemine girmekte olan bir gezenin artık saklanamıyacak durumda olduğu ve çok yakında amatör gözlemcilerinde bunu tesbit edebileceğini gösteriyor.

Nibiru göründü

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2148631/The-hunt-Planet-X-Noted-astronomer-calculates-planet-times-size-Earth-exist-fringe-solar-system.html

Bu haberi yazdığım sırada bazı underground forum ve siteler kapalı durumdalardı. Haberin yazılmasından sonra 2-3 site down duruma düştü. ( Yoğunluktan veya başka sebeplerden ) Tam olarak haber kaynaklarına ulaşamadık. Haber geldikçe eklemeye devam edeceğim.

Şimdilik sadece radyo teleskoplardan NASA ve fransızların SIMBAD kaynaklı fotoğraflar bulunuyor.

NASA radyo saf fotoğraf

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

24 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
cheddin
cheddin

iste bu haber guzel oldu admin tesekkur ederim.hazirliklara baslama vakti geldi tatil vs iptal dag evine yerlesmem gerekiyor:)))rus baskani yaptiriyormus bilgisi olan varmi dagin adini bilmiyorum ama o kadar yuksekmiski malzemeler helikopterle iniyor cunki arac gidecegi yol felan yokmus.

mehmet
mehmet

21 aralıgın onunla ilgili bir tarih oldugu ve yine tüm sistemin tanrısını ,phonex kusu halinde sistemden atacagını biliyor olmalısınız en azından…

zinike01
zinike01

hele şükür herkezin benle dalga geçmesinden usanmıştım tabiki kötü ama dalga geçenlerin yüzlerini görmek beni ölsemde gam yemem pozisyonuna getirdi.hep beraber görecegiz.

HvS
HvS

Ben hala Bu cisimin Nİbiru oldugundan supheliyim, bir yanim inaniytor bir yanim inanmiyor. Sonuclari ile ilgili de bir cok soylenti dolasiyor. Birileri de cikip su anda gunes sisteminin surasinda ve su kadar sure sonra buraya gelecek etkileri bu olacak seklinde aciklamaliymis gibi hissediyorum.

ainmo
ainmo

Mevcut düzenden çoğumuz -haklı olarak- rahatsızız ve bunun artık biran önce değişmesini istiyoruz. Bireysel olarak yaptıklarımızın yeterli olmadığını fark ettiğimiz, hatta gün geçtikçe dünyanın daha da kirlendiğini hissettiğimiz için kimileri bu değişimi sağlayacak “mehdi-mesih” figürlerinin biran önce arzı endam etmelerini arzu etmekte, kimileri de işte “nibiru” gibi kimini göre fantastik kimine göre realite olan dışsal bir etkinin, köklü bir dönüştürücü gücünü beklemekteler. Bu konularda bir iddiam yok. Umarım, bunlara inananlar haklıdırlar, diyorum. Tüm bu kabul ve inkarlara, temkinli yaklaşıyorum, çünkü bireysel olarak elimde hiç bir kanıt yok. Sadece birilerinin arada sırada ortaya sürdüğü, kaynağını ve doğruluğunu asla doğrulayamayacağım fotoğraflar var… Read more »

HvS
HvS
Reply to  ainmo

Katılmamak elde değil, varolan düzen, kirlilik ve neredeyse dibe vurmuş insanlık, insani değerlerin yok olması böyle bir kurtarıcı/değiştirici figürü ister istemez bekliyor.

Tunç Atar

MAYA'LARI haklı çıkaran bumu? neden o takvimi yaptılar neden o dönemin bilim adamları takvim konusunda takıntıları vardı bu döngü doğrumu ? bence o döneme ait o maya takvimi yanılmıyorsam şaman bilim adamları idi taşa oyacak kadar çok önemsediler ayrıca sayın adminin araştırmasını beklediğim maya piramidinin içinde bulunan ve gizlenen bir kristal parçasının dünyada bulunmıyan bir element olduğu ve sır gibi saklandığı doğrumu ?

Bora Hazır

Don Adams (Donny Gilson) uzunca bir süredir bu işin gerçekliğinden, bir gezegenin yaklaşmakta olduğundan bahsediyor ki diğer gruplar da aynı görüşte, gerek TerralO3 grubu, gerekse SkyView Kuiper Belt araştırma grubu, Zeta grupları hep aynı noktada birleşiyorlar. Söylenen genel olarak planet X, home world ve home of anunnaki olarak 3 büyük, toplam 7 gezegenli kendine ait bir güneşi olan bir sistemden ve dev Krulian's ship'ten bahsediyorlar. 21 Aralık tarihi tam tarih olarak beklenenlerin gerçekleşeceği tarih mi o konu net değil, eski zamanlardan beri tarihle canı sıkılan oynamış malum. Gezegeni çok uzakta ve yıllarca sonra gelecek gibi düşünenler olabilir, unutmamak lazım ki… Read more »

cetin ak
cetin ak
Reply to  Bora Hazır

Bora merhaba bu konuyla ilgili derledigin bilgileri bana msj atarmisin bende cok arastirdim agustosta sehri terk etme planim var gec olmadan:) ayrica bende bir bilgi paylasayim burda daha oncede paylasmistim maya niburu vesayre ile ilgisi oldugunu dusunmedigim biri tesaduf cep telime indirdigim programda karsilasinca sasirdim bir din programiydi ibrahim ethem hz.risalesi bu zat eskinin ilim adami yildizlarla burclari ve her burcun 2400yillik bir omru oldugunu bu donemin son burc donemi son donemde karalarla denizlerin yer degistirdigini dunyanin kendisini yenilendiginden bahsettigini bahsediyor…

HvS
HvS
Reply to  cetin ak

Yanlış hatırlamıyorsam siz yakın temaslarda da bulunmuştunuz. Bu konularda çok daha fazla bilginizin olması gerekmez mi? Her şeyi net bir şekilde biliyor olmanız gerekirmiş gibi hissediyorum. Yani buradan bakınca öyle bir izlenim uyandırdınız.

mete
mete
Reply to  cetin ak

Sayın Ak,
gerek burada gerekse size rastladığım diğer sitelerde yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum. “Kıskanılacak” deneyimler yaşamışsınız ve değerlendirmelerinizin bu nedenle duygudan çok bilgiye dayandığını düşünüyorum. Buradaki yorumlarınızda eviniz taşıma, dağa çıkma gibi cümlelerinizin sonuna gülümseme ekliyorsunuz. Bu konuda ciddi misiniz, şaka mı yapıyorsunuz ?

cheddin
cheddin
Reply to  mete

Sevgili mete ve HvS bazan bende karamsar kaliyorum bende derken yanlis anlasilmasin kustahlik degil sadece cidden uzun yillar ve deniymler sonucunda bile celiski yasayabiliyorum evet daga cikmayi ciddi ciddi dusunmekteyim ama bunu yapmam icin bir hamle daha bekliyorum beklememin sebebi kolay degil boyle bir karar almak sehirdeki isimi evimi ve bu zamana kadar ne yasadiysam arkama donmeden birakmak tabi benimle gelmek istemeyen esimi bile birakmak zorunda kalabilirim bunu korktugum icin degil sadece oglumu hayatta tutabilmem gerci yok olacaksak nerde oldugumuzun onemi yok surekli temasta olan bir dostumun aciklamasi 4b ye gecmemiz icin gerekli degisim bu 4b ye gecisi asla hissetmeden… Read more »

Factorx
Factorx
Reply to  cheddin

İşte bu! 🙂 Onyıllarca uzaylılarla deneyimler yaşayan biri söylüyor bunları 🙂 Onların gemilerine binen biri durmadan gökyüzüne bakıp uzaylı görmeye çalışıyor. Siz kendiniz de inanmıyorsunuz kendinize değil mi açık konuşalım. İnsanın en olumsuz huyu kendini her şeye ikna edebilmesidir. Acaba diyorsunuz siz de. Siz de acaba diyorsanız biz ne yapalım, biz uzaylının u’sunu görmedik, siz gemilerine binmişsiniz. Muazzam bilgiler edinmiş olmanız gerek. Geleceğe dair bilgiler olmayabilir ama niyetlerini ve karakterlerini çözmüş olmanız gerekti. Yardım mı edecekler yoksa bize karşı mı savaşacaklar… Ne için burdalar ve neden sizle kontakt kurduklarını bunca yıllık birebir temastan sonra bilmeniz gerekti. Ayrıca hiç hasta olmadığınızı,… Read more »

cheddin
cheddin
Reply to  Factorx

Factorx bu yazdiklarini okuyunca inan sesli guldum isini gucunu beni takipe adamis gordum ahahaha admin lutfen yayinla ben her ne yasadiysam cevremdekilere de yasattim burda hic kimseye bir sey ispat pesinde olmadim en basindan beri bunu herkez gibi deneyim ve paylasim gibi gordum ben beynin neler yapabilecegini emin olun sizden daha iyi biliyorum yazdigim bazi bilgilere kaynak gostererek yazdim bunu beni okuyanlarda bilir.ama hala sizin derdiniz nedir anlamadim sonucta bende etten kemiktenim duygularim var bende dusunebilen bir varligim hatta karar mekanizmasi calisan bir varlik iste bu diye haykirmaniza degilde acaba bu insanda biseyler gercekten varmi diye yaklassaniz eminim sizin icin… Read more »

cheddin
cheddin
Reply to  Factorx

Ayrica ruh transferi konusunda bundan bendede var demedim bu sekilde alayci yaklasiminiz hos degil inanin beynin neler yapabilecegini sizden daha iyi bildigimi biliyorum benim bu konudaki zekami sinamayin tavsiye etmem ben asli hanimin paylastigi konunun gercek oldugunu bilen biriyim nerden bildigim kimseyi ilgilendirmez her seyi aciklamak zorunda degilim sadece konu altina yorum yaparim begenen begenir alir begenmeyen guler gecer ama alay edemez fikirlerine saygi duydugum birine bu sekilde yaklasim yakismiyor sevgiyle kalin…

HvS
HvS
Reply to  cheddin

Eşinizi bırakıp çocuğunuzu alıp gideceksiniz. Daha önceki yorumlarınız da eşinizin de yakın temas kurduğunu belirtmiştiniz. Yakın temas için de belirli bir ruhsal dengeyi kurmak ve belirli bir düzeye erişmek gerekiyor demiştiniz. Eşiniz 4b ye geçebilecek düzeyde olmasaydı nasıl yakın temas kurdu?

FactorX’in belirttiği gibi yakın temaslarda bu kadar tecrübeniz olmsına rağmen karmsarlık ve çelişkilerin sebebi nedir? Israrla bizimle detaylı bilgi paylaşmaktan kaçınmanız da zihnimizdeki soruları çoğaltıyor.

cheddin
cheddin
Reply to  HvS

HvS kardesim esimin deneyim yasamasi esimle alakali bir durum degildi benimle alakaliydi ben bunu ancak bu sekilde aciklayabilirim(yasadigim olayin gercekliliginin ispati) ayrica ben insanim karamsarligim duygularim karar mekanizmam herseyimle etten kemikten insanim senin gibi onun gibi neden beni otekilestirmek zorunda hissettiginizi anlamiyorum dunyada benim gibi deneyim yasayan binlercesi var oldugunu biliyoruz ben ozel biri degilim. Sadece biseyler yasamis ve onu burda konular oldukca paylasan biriyim ben sadece size sunu soyleyebilirim icinizi dinleyin egonuzu degil bazilarinin hala ego uzerinden yurumeye calismasi sizide ayni duruma dusurmesin sevgi ve saygilarimla

blueboxece
blueboxece
Reply to  cheddin

4b geçişi konusunda yanlışınız var.Sanırım size verilen bilgiler eksik yada görüştüğünüz varlıklar sınırlı bilgi veriyorlar.Benim biraz farklı bir sorum olucak umarım cevap verirsiniz.İletişim kurduğunuz varlıklar hangileri?Ve vücudunuzda oluşan farklılıklar nelerdir ? Umarım cevap verirsiniz.Teşekkürler şimdiden.

vesile
vesile
Reply to  blueboxece

vücudunuzdaki değişiklik derken neyi kastediyorsunuz? ben de bu konuda bir şeyler hissediyorum ama anlamlandıramıyorum. teşekkürler

blueboxece
blueboxece
Reply to  vesile

Cevap verebilirlerse kendilerindende öğrenmiş olacağız aslında. Birtakım değişiklikler geçirmesi gerekmektedir.Hastalık vs.. yazılan yazılar sadece ruh beden zindeliği gibi grupların çıkardığı şeylerdir. Cevabımız gelirse umarım daha açıklayıcı bir yazımız olur.

Factorx
Factorx
Reply to  cetin ak

Bu zaten bilinen bir bilgi. Kova burcu çağına giriyoruz. Hatta kimilerine göre girdik. Bundan önceki çağ balıktı. Birçok tarihi kutsal metinde bunun açık sembolik işaretleri verilir ama çağ atlamalarında genelde siyasi ve toplumsal reformlar görülüyor.

Bora Hazır
Reply to  Bora Hazır

Henüz bir şey söylemek için çok erken ama resmi bir teleskop tarafından yakalanmış görüntüler bunlar, bizzat Nasa'nın kendi teleskopu. Gezegenin boyutları ve manyetik gücü hakkında henüz bir çalışma yok, varsa da halkı paniğe sevk etmemek için açıklanmayacaktır. Eğer daha önce de yazılanlar doğruysa, Venüs ile Dünya arasından geçecek olan, aslında hiç de yakından geçmeyecek olan bu gezegen, manyetik gücü ile insanları aptala çevirebilir kuvvetli manyetizma ile. Bir başka görüşe göre magma ağır metallerle dolu olduğu için ağır metalleri manyetik etkiyle yüzeye çeker ve volkanlar depremler başlar, polar shift gerçekleşir. Benim görüşüm de bu yönde, gezegenler arası manyetik bir denge var… Read more »

kerim
kerim

samanyolunda keşfedilmemiş sürüsüne bereket cüce gezegen var hepsine niburu dersek işimiz var ….niburu dünydan görmüyecekmiydik 2012 civarınca püluton civarına yaklaşan bi gezegeni milyonlarca km uzaktan nasıl görcez?