Nibiru göründü Bu başlık için bekleyen m…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. Bora Hazır dedi ki:

  Önemli olan konu, CNN bizzat kendi sitesinde böyle bir "whistleblower" ihbar mektubu gibi bir haber verir.
  Ne anlatmak istiyorlar bize?
  Ben de bu haber kaynağının Zeta olduğunu düşünüyorum. Çok mantıklı değil, amatör gözlemcilerin keşfetmesi tahminen 2 gün alır. Durup beklemek gerekli..
  Netleşsin bakalım.
  CNN insight haberleri direkt olarak derin inceleme altında olan haberler.
  Beklemek en doğrusu.
  Büyük ihtimalle yalan çıkacak ama, dediğim gibi önemli olan, CNN böyle bir haberi neden yapaR?

  • hilal79 dedi ki:

   Çok geç keşfediliyor ve dünyamızla yakınlaşma tarihi çok erken… Birşeyler dönüyor veya dönecek gibi, bekleyelim bakalım sonuç ne olacak.

 2. yslvt dedi ki:

  Yavas yavas alıstırmaları gerek ..cünkü neredeyse tüm insanlık dünyadan bi- haber…hergün 7 siddetinde deprem olsa ve bize deseler ki ” küresel ısınmadan oluyor canım ” bu lafa bile inanacak kadar yasadıgımız gezegene ilgisiz ve saygısızız tüm insanlık olarak .. .. .. .. .. .. …Su anda shuman rezonansı ciddi seviyelere cıkmıs durumda(istanbul bogazında yagmursuz simsekler gibi) ,bu yıl neredeyse her aya bir 7 + deprem düsmekte ,dünyanın güneyinde olusan obrukların haddi hesabı yok ,bu yıl sibirya 40 derece yaptı orman yangınlarına yetisemediler ,sanırım temmuz ayında gana gibi güney afrika ülkelerine kar yagdı ,ingilterede bu yıl denize girildi..Hemen her gün dünyanın güney bölgeleride cok ciddi sayıda göktası düsmekte ,.Anormal ,basık bulut olusumları olmakta ,hava olayları malumunuz ..Volkanik aktiviteleri incelemenizi öneririm … Bence bütün bunları tek bir kalemde acıklayan tek bir olasılık vardır .Dünyanın yakınlarında masif bir gökcismi var.Bu cisim bi,r gezegen degil , heliosferi olan bir kahverengi cüce olma olasılıgıdır …Hava anomalileri ,göktasları ,depremler ,volkanlar ,atmosfer elektrigi ,.Bütün bunlar size birsey anımsatıyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir