Nibiru göründü Bu başlık için bekleyen m…

Home / Genel / Nibiru göründü Bu başlık için bekleyen m…

Nibiru göründü

Bu başlık için bekleyen milyonlarca insan olduğunu biliyorum. 21 Aralık 2012 tarihine odaklı bu kadar insanı heyecanladıran bir haber yayılmaya başladı…

NASA nın onaylamadığı ve oldukça büyük bir meteor hızla dünyaya yaklaşmakta. Meteora kim niye NIBIRU ismini koydu tartışılır . Özellikle beklenen bir şey varken. Kuşkulu yaklamama rağmen büyük haber portalları ve forumlara düştü.

NASA bir açıklama yapmadığı için gözler amatör gözlemcilere cevrildi…

Haberin kaynakları oldukça büyük haber ajansları olduğu için güvenirliği konusunda bir kuşku duymak yersiz gibi. İlk defa NASA dışı bir haber kaynağı dünya için tehlikeli olan bir meteoru haber yapıyor.

Meteorun dünyaya çarpma ihtimali %30 meteora verilen ismin ” NIBIRU ” olmasıda ilginç.

Aslında eski kültürlerde geçen nibiru ile bu meteor arasında bir bağ var mı yaklaştıkça göreceğiz.

Haberin kaynakları

ireport.cnn.com/docs/DOC-872812

www.disclose.tv/news/NASA_Whistleblowers_on_CNN_Nibiru_On_Collision_Course_With_Earth/86298

Meteorun Aralık ayı içinde dünya ile yakınlaşması bekleniyor.

Haberin yeni olması nedeni ile geniş detay bilgi yok.

[youtube ALOkrq0j_Ok]

Yenilendikçe eklemeye çalışacağım.

3 Comments

 • Önemli olan konu, CNN bizzat kendi sitesinde böyle bir "whistleblower" ihbar mektubu gibi bir haber verir.
  Ne anlatmak istiyorlar bize?
  Ben de bu haber kaynağının Zeta olduğunu düşünüyorum. Çok mantıklı değil, amatör gözlemcilerin keşfetmesi tahminen 2 gün alır. Durup beklemek gerekli..
  Netleşsin bakalım.
  CNN insight haberleri direkt olarak derin inceleme altında olan haberler.
  Beklemek en doğrusu.
  Büyük ihtimalle yalan çıkacak ama, dediğim gibi önemli olan, CNN böyle bir haberi neden yapaR?

  • hilal79

   Çok geç keşfediliyor ve dünyamızla yakınlaşma tarihi çok erken… Birşeyler dönüyor veya dönecek gibi, bekleyelim bakalım sonuç ne olacak.

 • yslvt

  Yavas yavas alıstırmaları gerek ..cünkü neredeyse tüm insanlık dünyadan bi- haber…hergün 7 siddetinde deprem olsa ve bize deseler ki ” küresel ısınmadan oluyor canım ” bu lafa bile inanacak kadar yasadıgımız gezegene ilgisiz ve saygısızız tüm insanlık olarak .. .. .. .. .. .. …Su anda shuman rezonansı ciddi seviyelere cıkmıs durumda(istanbul bogazında yagmursuz simsekler gibi) ,bu yıl neredeyse her aya bir 7 + deprem düsmekte ,dünyanın güneyinde olusan obrukların haddi hesabı yok ,bu yıl sibirya 40 derece yaptı orman yangınlarına yetisemediler ,sanırım temmuz ayında gana gibi güney afrika ülkelerine kar yagdı ,ingilterede bu yıl denize girildi..Hemen her gün dünyanın güney bölgeleride cok ciddi sayıda göktası düsmekte ,.Anormal ,basık bulut olusumları olmakta ,hava olayları malumunuz ..Volkanik aktiviteleri incelemenizi öneririm … Bence bütün bunları tek bir kalemde acıklayan tek bir olasılık vardır .Dünyanın yakınlarında masif bir gökcismi var.Bu cisim bi,r gezegen degil , heliosferi olan bir kahverengi cüce olma olasılıgıdır …Hava anomalileri ,göktasları ,depremler ,volkanlar ,atmosfer elektrigi ,.Bütün bunlar size birsey anımsatıyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir