Newyork Kar Fırtınası sonrası neler olac…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. Ξпsɑr Ξпsɑr dedi ki:

  Su döngüsü demek içme suyuna kadar uzar gider başka şeylerde olaiblir öyleyse..

 2. john conner dedi ki:

  Gulf stream sıcak su akıntısı zaten uzun zamandır hızını azaltmaktaydı. Bunun petrol kazasıyla alaksı yok. Buzul çağı döngülerinin arasındaki sıcak dönemin sonuna geliniyor. Buzul çağlarından önce dünyada bir ısınma periyodu görülür. Bunu herkes küresel ısınma zannediyor. Ama tam tersi. Şaka gibi ama, ısınıyormuşuz gibi görünürken bir anda buzul çağı başlayacak. Bu bilimsel bir gerçek. Bu bir döngü. Mutlaka olacak. Sadece zamanını tam olarak kestiremiyoruz.

  Dikkat etiyseniz son yıllarda Amerika’yı vuran kasırgaların şiddeti her geçen gün artmaktadır. Bunun sebebi dünyanın manyetik kutuplarının yer değiştirmesidir. Dünyanın manyetik alanının zayıflamasının sonucunda kuvetli kasırga ve fırtınalar oluşur. New York kar fırtınasının da bununla alakalı olduğunu zannediyorum. Bu konudaki görüşümü bildirdikten sonra farklı bir konuya dikkat çekmek istiyorum.

  11.11.11 bildiğiniz üzere ilginç bir tarihtir. 11 Kasım 2011 Cuma günü; saat 11’i, 11 dakika 11 saniye geçe, tarihteki zaman şöyle olacaktır: 2011. yıl, 11.ay, 11. saat, 11. dakika, 11. saniye. (11.11.11.11.11)

  Bu konu üzerinde araştırma yaparken ilginç bir ayrıntıya ulaştım. 900 yıl önce miladi 1111 (binyüz onbir) yılında önemli bir olay olmuş. Bitlis, Ahlat merkezli büyük bir deprem sonucunda VAN GÖLÜ kan rengine bürünmüş. Gerçekten çok ilginç değil mi? Yine 11.11 diziimine yakın bir dönemde Van’da 7.2 büyüklüğünde bir deprem oldu. Bu tesadüf olamaz! Bölge halen aktif durumda. Yeni bir 11.11.11 dizilimine giderken bölgede, özellikle Bitlis civarında büyük depremler yeniden olabilir.

  Bu açıklamayı yapmaktan maksadım, kesinlikle felaket tellalığı yapmak değildir. Sadece astrolojik bir oluşum hakkında bilgi vermektir…

  • admin admin dedi ki:

   11 Kısmına yorum yazmayın lütfen…

   Bu yorum sadece yukarıdaki yazı ile ilgili kısmı için yorum alması durumunda geçerli olacaktır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir