NASA uzmanları Robotlar ile Ay ve Güneş Sistemi’ni kolonileştirmek için bir plan sundular

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. musaozbek_ dedi ki:

  Size şu kadarını söyleyim dünya ve uzay noktasında bilinçli olarak kandırılıyoruz, bunun en büyük sebebi bence kafirlerin askeri çalışmaları

 2. serkankillbill dedi ki:

  Dünya yalandan ibaret. Bize öğretilen matematik fizik dünya coğrafyası yalandan ibaret.uzay çalışmaları yalan.nasa hepten yalan

 3. Mk dedi ki:

  Yorumlara bakın ya; kafirler bizi kandırıyormuş da yalanmış da…te allam ya. Ulan gazali dininin müminleri; siz bu çalışmalar yalan dünya düz dedikçe bir şey değişmiyor. Yalan dediğiniz uzay çalışmaları için 1970ler de ahanda bu kullandığın interneti buldular adamlar, hastanede kullandığın tıp cihazlarının alayı nasanın uzay teknolojilerinden uyarlandı. Mars a hindistan bile uydu gönder. Yalan dediğiniz uzay çalışmaları için Çin gibi ülkeler milyarlar harcıyor.

  Ulan şaka gibisiniz yeminle. Nasa yalanmış da gavurlar yalan söylüyormuş da. Lan Allahsız gazalinin zombileri; elindeki bilgisayar cep telefonu internet elektriğin kullanımj gavur icatı borak hemen olmayan imanın bozulur.

  MÜSLÜMAN OKUR ARAŞTIRIR. KURAN OKU DİYOR. ANLA DİYOR. ALLAHIN YARATTIĞIMI ANLAMADAN ALLAHA DA YAKINLAŞAMAZSIN DİYOR KAFİRLER. sizin Gazali imamı Azam yazmaz bunları. O münafıklar islamı sizin gibi cahillere bu şekilde öğretmedi. Kuran dışı ne varsa anlattılar. Yalancıların tillahı Buhari köpeğinin uydurma hadisleriyle yalan bir din yaşıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir