Nasa basına sızdırılan video ve resim

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

18 Cevaplar

 1. cetin ak dedi ki:

  Bir teori vardi belkide onun kaniti bu foto hitlerin aya kactigi tabi o donem resmedilmis hitlere ait ufolarda mevcut ayda üs kurup kolonilesmis teknoloji diger uzaylilardan almis bayagi enterasan yazilar mevcut hatta bugunlerin gozlemlenen ufolarinda ilgincki gamali hac resmine benzer isaretler mevcut birde aya bugune kadar hic cikilmadi buda paylasilan bilgiler icinde

  • Tolga dedi ki:

   Amerika ve rusya aya çıktıktan sonra her ikiside birdaha çıkmadı ama bu bizim bildiğimiz yani belkide çıkıyorlardır haberimiz yok. Ayrıca hitlerin uzaya kaçtığı fikride çok hayalperestçe bence

 2. cetin ak dedi ki:

  Aya abd ve rusmu cikti iyi arastirin aya cikma fikri ilk ruslarindi casusluk donemiydi abd rusyadan bir. Adim onde olmak icin fikirden 2 yil sonra aya ciktiklarini acikladi dusunsenize bir alt yapi yok bilgisayarin 1salon kadar buyuk oldugu donemde dunyadan aya gidip geleceksiniz ayrica o donem cekilmis ay ile ilgili filmlerde bir cok gariplikler var yani aya hic inilmedi hitlere gelince teori hayal perestce olabilir ama o donemde hitlerin ufolar ile ilgili oldugu hatta yaptirdigi bile soyleniyor birde yakinda bununla ilgili bir sinema filmi gorebilirsiniz.ufo resimlerini incelerseniz gamali hac resmine rastlaminizda mumkun… Hayat bu nelerle karsilasiyoruz…

 3. aslı dedi ki:

  ABD aya gitti,yerleşti.Daha sonra studyo çalışması yapıldı havasında sızdırılan görüntülerin kasıtlı olduğunu düşünüyorum.Hiçbirşey yapılmadı hissi verilerek insanlığın uyutulduğunu düşünüyorum.İnanmayanlar uyurken adamlar fersah fersah yol katettiler.Akıl sınırlarını zorlayan bilimsel gelişmeler oldu.Hemde 1940’lı yıllardan beri.Aya gidildi,koloniler kuruldu.Ayın toprak altında yaşayan kendi vatandaşları bile var.
  Marsa gidildi,orada koloniler kuruldu.Obama 1980 yılında Mars eğitim sınıfına dahil edilmiş,zamanda yolculuk (time travel) yaparak 81 ve 83’te Marsa gitmiş.(Obama’nın devlet başkanı olacağı zaten o zamanlarda yapılan projelerin sonucuymuş).Eisenhower’in torunu 2007 yılında gizli Mars kolonisinde görevlendirilmek istenmiş,o da bunu reddetmiş ve bunu da basına açıklamış.
  Farkında mısınız?Hala Hitler ve projeleri konuşuluyor.Bu da aslında 3.Reich’ın kaybetmediği hatta kazandığını söyleyenleri ispatlıyor.
  Neden uzaya,aya gidilmediği fikri insanları mutlu ediyor,anlamıyorum.O zaman hiçbirşeye inanmayalım.İnanılmasa da birileri bizden çok ileride.İnanmamak onları durdurmuyor.Hala kedidir kedi demeye devam edelim.Uyanalım;ölümsüzlük bile var.Sizi rahatlatacaksa ona da inanmayın,buna da inanmayın.Biz gidemediysek,onlar da gitmemiş olsun.Biz yapamadıysak onlar da yapamamış olsun.
  Çetin ak bey uzaylılarla görüştüğünü söylüyor da devletler bunu niye yapamasın?Uzaylılarla görüşmek var da aya gitmek niye yok?

  • Factorx dedi ki:

   Aslı hanım, halen aya gidildiğine inanmayanların olduğunu anlamak gerçekten güç bu konuda size katılıyorum. Bilim ve teknolojideki gelişmeler de yadsınamaz derecede ilerledi hatta çoğu bizden saklanıyor bunda da hemfikiriz. Ama size birşey sormak istiyorum eğer admin izin verirse. Çünkü genelde sorularım sansürleniyor. Sizler gibi herhangi bir iddia ortaya atmamama rağmen sorularım adminni onayınden geçmiyor umarım bu geçer.

   Zamanda yolculuk ve marsta kolonileştiğimizi görmüş gibi anlatıyorsunuz. Var mıdır elinizde bunlarla ilgili belge? Gerçekten ben de bunlara inanmak istiyorum ama inanmak istemek başka, körü körüne inanmak başka. Bugün internet yalan dolan dolu yeaa diye bir görüş var. Bunun sebebi böyle mesnetsiz iddialar yüzündendir. Herkes elinde kanıtıyla iddiasını ortaya atsa bugün internet güvensiz bir saha olmayacak, itibar görecekti ama ne yazık ki bilgi kirliliği had safhada nitekim bu bilgi kirliliğini nasa da kullanıyor devletler de. Lütfen bu kirliliğe destek olmayalım. Bunlar inanmak istediğiniz şeyler mi yoksa kanıtlayabileceğiniz şeyler mi?

  • cheddin dedi ki:

   Haziran 1937’de, Hitler ve Goering’de aralarında bulunduğu Nazi ordusunun başta gelenleri, birliklerinden özel olarak seçilmiş kuvvetleri ülke dışına yolladılar.Bu birliklerin görevi, uzay ve uzaylılarla ilgili bilgi toplamaktı. Araştırmalar sırasında Türkiye sınırları içinde Nuh’un Gemisinin bulunduğu farzedilen Ağrı Dağı’nda bazı hikayeler dinlediler.

   Bu hikayelere göre 200 nesil önce,gökyüzünden büyük ve de çok gürültülü bir ev yeryüzünüde indi. Ev olarak adlandırılan uçan nesnenin çıkardığı gürültü, köyde bulunan herkes tarafından duyulmuştu.Daha sonraları köy halkından biri bu nesneyle karşılaşmış.İçinden çıkan insana benzeyen tanrılar adamı selamlamış.Adama gemiye gelmesini söylemiş.Adam köylülere geminin dışının dokunulmayacak kadar sıcak ve parlak olduğunu, ayrıca içeri girdikten sonrada geminin havalanıp bir kuş gibi uçtuğunu, adamların içeri girdikten sonra taştan yapılmış şapkalarını çıkarıp onunla konuştuğunu anlatmış.

   Anlatılan hikaye Almanya’ya bildirildi.Bir ay sonra aynı bölgeye iki birlik daha gönderildi. Birinci grupta, Hitlerin ünlü kimyasal ölüm silahlarını üreten bilimadamları vardı.Bu grup, bahsedilen evi bulmak üzere görevlendirilmişti.Bilimadaları o günün bütün teknolojisini kullanarak bahsedilen evi aramaya başladılar.Sonunda da bu amaçlarına ulaştılar.Bir dağın tepesindeki mağaranın içinde bu gemiyi buldular. Ufo, 25 metre genişliğinde ve 8 metre yüksekliğindeydi.Dünyada bulunmayan katı bir maddeden yapılmıştı.Bilim adamalrı gemiyi çalıştırmayı denediysede başarılı olamadı.

   Aralık 1938 yılında, bulunan ufo, büyük bir gizlilik içinde Almanya’ya getirildi.Ufo araştırması için Almanya’da ki en ünlü bilim adamları Münich’in kuzeyinde kurulan bölgeleye getirildiler. Araştırma laboratuvarı,başka kuvvetler tarafından farkedilmemesi için eski tuz madenlerinin bulunduğu bir bölgeye konuşlandırıldı. Fakat bu bölgenin Amerika Birleşik Devletleri ajanları tarafından farkedilmesi uzun sürmedi.Nazi bilimadamları ise, ufo ve bileşenleri hakkında birçok bilgiye sahip olmuşlardı.

   Temmuz 1941’de, Amerika Birleşik Devletleri, Oz kod adını verdikleri bir ajanını bu laboratuvara sokmayı başardı. Oz, buranın resimlerini çekmiş, burası hakkında birçok belge almıştı.Fakat, bunların Amerika’ya gönderilmesi sırasında, Almanya’da ki Nazi hazinesini toplayan Rus Birlikteri tarafından bu belgelere ve resimlere el konulmuştur.Büyük bir Rus birliği bu topraklara gönderilmiş, ondan sonraki zamanlarda da ne bu kurulan ufo üsssünden ve ne belgelerden hiçbiri bulunamamıştır.

   Nazilerle ufoların yakınlığı hakkında birçok belge ve söylenti mevcut. II.Dünya Savaşı’nda Nazi ‘lerin bu ufoları kullandığı söylentisi var… Kaynak cetin bal

  • orkun dedi ki:

   yorumunuzu çok beğendim. zaten batılıların yaptığı da tenolojik ierlemeleri kendilerine saklayıp diğer ulusları ve kendi halklarını uyutmak.
   dediğiniz gibi hiçbir şeye inanmamayı çözüm zanneden çok insan var. kafayı kuma gömüp hiçbir şeyi görme! aman ne güzel! bu arada atı alan üsküdar ı onu da geç marsı aşıyor…

 4. cetin ak dedi ki:

  Asli hanim pek kizmisa benziyorsunuz bakin yasinizi bilmiyorum ama arastirmaci oldugunuz belli sunu belirteyim abd aya inmedi sebebini aciklayim anlasma uzaylilarla anlasma yapildi o yillarda 51 ussun kurulma sebebide bunla alakalidir.uzaylilarin kesin yasagi sonucu aya inmeleri yadaklanmistir.size bisey daha soyleyim hepimiz bilirizki ay dunyadan kopan bir parca alakasi yok ay dunyadan 3milyar yil daha yasli ve sonradan oraya konulmus uzayli dedigimiz varliklarin ussudur.evet hitler ile baglantisi kesin demedim sadece soylenti ama gozlemlenen ufolarda gamali hac resmi mevcut gamali hac hitlerin isaretidir.benim uzaylilarla gorusmem benim ustun biri oldugumu gostermez sadece onlara sonsuz baglilik icindeyim hepsi bu evren kardesligine inanan biriyim elbetteki dunyaya hakim olan ulkelerle diyalog halindeler.aya gidilmedigi fikri beni mutlu etmiyor sadece gercegi soylememeleri rahatsiz ediyor.bakin kendi halkinin neredeyse %25inanmiyor bir cetin inanmadi cokmu:)

 5. ixion ixion dedi ki:

  Yazılardan okuduğum kadarıyla ortam bayağı stressli bir hal almış. Bende konu ile ilgili kişisel yorumumu eklemek istedim.

  İnternette kaynaklar sınırsız. Eski dönemlerde böyle bir hazine yoktu. Ama bu, bu teknolojinin o zamanlarrda varolmadığını göstermez. Internet dediğimiz bu olay halka açıklanmadan önce zaten askeri olarak kullanılmaktaydı. Aynı şekilde bankalar da kullanmaktaydı. Neyse bununla ilgili zaten araştırmalarınızı yapacağınıza inanıyorum.

  Ben internette araştırmalarımı yaparken genelde idda edilen olayları birkaç kaynaktan ve bireyden, sunabilecekleri veya mantık içerisinde açıklayabilecekleri yorumlarıyla dinler, okur ve ardından kendi düşüncelerimi de ekleyerek doğruluğunu onaylayan biriyim. Sizlerin de dediği gibi internette çoğu doğru bilgi olduğu kadar bir o kadar da sahte bilgi bulunmakta.

  Amerika’nın aya çıkmasına gelince. Ay ile ilgili videoları bende izledim. İlginç bir şekilde bazı noktalarda bu işteki sahtelikleri de bireysel olarak videolarda gözlemledim. Hiç bulunmaması, orda olmaması gereken bazı cisimlerin videolar içinde olduğu da başka bir eğlenceydi. Ayrıca dünyamızın ufo yada uzayda bulunan birden fazla ırk tarafından gözlemlendiğinin de bilincindeyim. Sonuca bunlarla ilgili “underground” olan ve pek çoğunluğun bilmediği sitelerde uydulardan alınmış videolar ve benzeri görüntüler bulunmakta.

  Peki bu bize ne kanıtlıyor?
  – Bu bize en başta bizden teknoloji olarak çok ilerde olan birden fazla varlığın evrene yayılmış olduğunu.
  – Dünyamızın ilginç bir şekilde sürekli gözleniyor olduğunu
  – Belli başlı noktalarda bu varlıkların dünyanın iç işlerine müdahale edebildiklerini…

  Liste uzun. Ama bu 3 başlık altında toplayabilirsem en doğrusu olur.

  Şimdi ben şahsen aya gidilmediğini düşünüyorum. Yaptığım araştırmalar ve öğrendiğim kanıtlar da bunları destekliyor. Ufak ve kısa bir şekilde anlatmak gerekirse, evrendeki varlıklar, bizim uzaya gitmek için daha çok “genç” bir varlık grubu olduğumuzu düşünmekte. Hakta veriyorum açıkcası. Güzelim dünyamızı sırf çıkar ve üstünlük adına soktuğumuz hale bakın. Uzaya çıkarsak yapacaklarımızı düşünün.

  Doğal olarak devletler bir yandan uzaylıların olduğunu kabul ederken bir yandan da otoriteleri sarsılmasın diye bunu red etmekten başka bir şey yapamıyorlar.

  Uzayda kolonilere gelince. Teknolojimiz yok değil, koloni oluşturabilecek kadar teknolojiye sahibiz. Önemli olan bunun iznini alıp alamadığımız ki tahminimce aldığımızı pek sanmıyorum. Teknolojimiz var dememin sebebi bildiğiniz gibi askeri teknolojiler “over technology” adı altında normal teknolojiden çok daha ileridedir. Bundan dolayı da rahatlıkla bu teknolojinin ellerinde olabileceğini savunmaktayım.

  Buraya kadar kanıtlanabilen gerçekleri sıraladım. Şimdi de henüz kanıt bulmadığım bazı olayları anlatmak istiyorum.

  Amerika uzaylıların yardımı ile güneş sisteminde gezebilen bir gemiyi yaptığı söylenmekte. Yanlız gemide warp veya FTL teknolojileri bulunmamakta deniyor ve bu geminin güneş sistemi içerisinde gezdiği idda ediliyor. Dediğim gibi bir belge veya kanıt bulmadan buna henüz bir inancım bulunmamakta.

  Ay’ın yapay bir gözlem üssü olduğu ve Dünya henüz “Tiamat” iken marduk ile temasından sonra Atlantis dönemindeki olaylar ardından bir gözcü olarak yerleştirildiği ve bunun kanıtlarının aztek, maya ve mısır kayıtlarında bulunduğu da yazılmış. Dediğim gibi bu yazıtları veya hiyelogliflerin bir kopyasını görmeden buna da kesin bir inancım yok. Bazı kanıtları gördüm ama yinede henüz kabul edebileceğim bir seviyeye ulaşmış değil. Kanıtlardan bazıları Tiamat ile ilgili ve sadece o kadar bilgi var elimde.

  Özetle madem burada ciddi bir araştırma ve bilgi arayışı yaşamaktayız. Lütfen kendi yorumlarınızdan çok kanıtlanabilir ve olabilitesi yüksek şeylere odaklanalım. Eğer kanıtı bulunmamış ama yinede paylaşılmasını istediğiniz şeyler varsa da bu kanıtlanana kadar “bu vardır” yerine “bu olabilir” diyelim. Sonuçta her bireyin yorumu kendinedir. Sinirlenip kendimizi yıpratmamız gerekmiyor, kimseye birşey ispat etme gibi bir zorunluluğunuzda yok.

  Daha uzun yazmak isterdim ama bu artık yorumdan çok makaleye dönmek üzere. Umarım admin bu yazımı onaylar ve sizde bu yazı ile ilgili yorumlarınızı yaparsınız…. Uzun yazı için şimdiden özür dilerim 🙂

 6. cheddin dedi ki:

  ixion aciklamalar icin tsk daha anlik ve aktif yazabilecegimiz yer olsa gerecekteknow cok guzel paylasimlar cikacak bluebox facede paylastigi bilginin altina bir yorum yazmiyor iinsanlar mumkunse ordada tartismak istirem sizlerin derin bilgisinden faydalanmak benim icin erdemdir.

 7. aslı dedi ki:

  Önce konuyla ilgili yazanlara teşekkür ederim.Hepiniz değerli şeyler yazmışsınız.
  Artık, aya gidildi mi?Gidilmedi mi? tartışması yapılmıyor.Olaylar ve veriler bunların çok ötesinde.
  O kadar çok kanıt var ki.İlk ve en önemli kanıt mağaralarda,ilkel insan tarafından yapılan kasklı,astronot görüntülü çizimlerdir.Kanıt,dünyadaki bütün efsanelerdir.Haberleşme imkanı bile bulunmayan çağlarda,eşzamanlı olarak farklı insan topluluklarının,birbirlerine anlattıklarında bulunan müthiş benzerliklerdir.Kanıt,ünlü Avrupa’lı ressamların resimlerinde çizdikleri küçük detaylarda gözlenen UFO görüntüleridir.(O zamanlar bilgi kirliliği yoktu) Kanıt,Eski Mısır’da mumyalanan ET’dir.Kanıt,Denver Havaalanındaki resimlerdir.
  Kanıt,Doğu Çin Denizinde 8/11/11’de 6.9luk bir deprem olduğunda ortaya çıkan nadir görülen enerji darbesidir.USGS tarafından kayıtlandırılmıştır.Bu depremde;Reptilian’ların üssünün Andromeda konseyi tarafından yokedilmesinde kullanılan sonik ışın silahlarının bu enerji darbesine yolaçtığı,aynı şekilde Denver’daki 23/8/11’deki yüzeysel depremin böyle oluştuğu,31/10/11’deki Aden körfezindeki 5.0lık depreminde bu kategoriye girdiği söylenir.(Şu an çocuklara izlettirilen çizgi filmlerde neden bu kadar çok sürüngen görüntülerinin olduğunu sorgulayın)
  Obama’nın 20/01/09’da bir açılışta yaptığı konuşmanın ters analizinde,dünyadışı kökenli bir olayın 4 yıl içinde meydana gelebileceğini söylediğinin kayıtları var.(Bu bir metodoloji.Konuşma
  yı tersine çevirince farklı bir mesajın varlığı tespit ediliyor ve gercek kelimelerin bunlar olduğuna
  dair yapılan bir çalışma)Doğruluğunu kanıtlamak için de şu örnek veriliyor.G. Bush’un 2001’de yaptığı bir konuşmanın ters analizinde, fiili Irak işgalinden 2 yıl önce, işgalle ilgili gizli mesajlar
  verdiği ortaya çıkmış.
  J.Carter 1977’de Beyaz Saray dünyadışı(extraterrestrial) iletişim çalışması için hükümet ve araş
  tırma gruplarını biraraya getirmiş.
  H.Clinton 2007’de Beyaz Saray dünyadışı politikası sorumlusu olarak görev yapmış.
  JFK suikastten 10 gün önce UFO’larla ilgili,son derece gizli belgeleri CİA’dan istemiş.
  R.Reagan’ın 15/09/87’de söylediği;Dünya’ya uzaydan gelen bir tehditle mücadele için,dünya va
  tandaşları arasındaki bütün farklılıkların silineceğini söylemesi ilginçtir.
  Stephen Hawking, uzaylılarla temasta dikkatli olunması gerektiğini söylemiştir.
  Wikileaks’in kurucusu Assange’ın aslında UFO ve dünyadışı yaşamlarla ilgili bir takım belgeleri
  açıklayacağı,ama bir şekilde bunun önüne geçildiği söylenir.
  20/12/11’de Güney Dakota’lı bir kadına Obama ve ailesi tarafından gönderilen bir Christmas ka
  rtında,üzerinde UFO gözüken Beyaz Saray fotoğrafı gönderilmiş.Bunun bir yalan olduğu söylen
  miş,ancak doğruluğu kanıtlayan video görüntüleri var.
  Sizlere yüzlerce kitap,binlerce link adresi verebilirim.Ancak inanmamakta bir inanıştır.Saygı duyarım.

  • Sami34 dedi ki:

   Sayın Aslı, ben kendi adıma şunu söyleyim. Reptilianlar-Andromeda Konseyi-Deprem ilişkisi. Gerçekten merak ettim. Bu konuda detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz bizi? Mümkünse fotoğraf ve linklerle. Teşekkürler.

  • Factorx dedi ki:

   Böyle söylendiğinde daha anlamlı, teşekkürler zevkle okuduğum bu uzun cevabınız için. Bir şeylerin gizlendiği bariz zaten onu kimse inkar edemez ama gerçekten hastalık derecesinden birşeyler uyduranlar da var bunun ayrımını yapmak çok güçleşti günümüzde. Verdiğiniz bilgiler kendi içerisinde mantıklı, çelişmiyor bu bakımdan. Ben de eski medeniyetlere uzaylıların geldiğini düşünüyorum yaptığım araştırmalarda. O nedenle 2012 sonlarına doğru birşeyler olacağını da düşünüyorum ama şu galaktik konsey, andromeda filan açıkçası bunlara karşı temkinliyim.

 8. aslı dedi ki:

  Sami34 Beyefendi;Siz de tahmin ediyorsunuz ki,bu konuda bir fotoğraf yok.Uzaydan sonik ışın silahlarıyla yokediyorlar,denizaltı üslerini.Şöyle düşünün;Dünya’da insanların birbirine yaptığı saldırıların kaçının fotoğrafı var?Dediğim gibi kanıt,depreme eşlik eden bir enerji darbesi.Her
  deprem sırasında ya da sonrasında olmayan bir durum.En son 3 şubat 2012’de Nicobar ada
  ları yakınlarında bir üssü yoketmişler.Andromedacılar saldırı yaptıkça bülten halinde yayınlıyor
  lar.Şu tarihte,şu üssü yokettik şeklinde.Bunu da üslerden haberi olan devletlere gecilen bir me
  saj olduğunu düşünüyorum.Bir ültimatom gibi.
  Bu konu o kadar ilginç ki;varsayalım böyle birşey yok.O zaman internette, 2 grubun,hergün bir
  birine saldırması niye?
  İnternette,bu anlamda çok ciddi gruplaşmalar var.Kendilerinin bağlı olduğu,düşüncelerini yay
  dıkları birsürü linkleri var.Örneğin;Zeta’cılar Andromeda’cılara karşı.Birinin yazdığı haberi öbürü
  hemen yalanlıyor.Diğer taraftanda tepelerinde Amerikan Devletinin sansür tehdidi var.Buna rağ
  men bu yayınların yapılabilmesi tuhaf değil mi?
  Hergün girdiğimiz şu linklerde kıran kırana bir dünyadışı varlıklar çatışması yaşanıyor.
  Kısaca;Zeta’cılar grilere,reptilianlara yakın.Daha pesimistler.Öbürleri daha pozitif görünüyor.And
  romedacılar,Zetacıların dünyayı ele gecirmek istediğini,herhangi bir saldırıda,dünyalıların ya
  nında,dünyayı savunacaklarını söylüyorlar.Hangi gezegenin kendilerine bağlı olduğunu göste
  ren ,uzun listeler yayınlıyorlar.Komutanlık oluşturmuşlar.
  İnanılır gibi değil ama,durum hergün böyle.
  Bu konuda daha fazla yazı ,bilimkurgu öykü sınıflandırmasına girer gibi. O yüzden,ilerde birşey
  olduğunda böyle birşeyler okumuştum dersiniz.(tıpkı benim kendime dediğim gibi)

 9. Sami34 dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de bir süredir webde bu konuları araştırıyorum. Paylaştıklarınızdan ve webden ulaştıklarımdan anladığım kadarıyla bu bahsettiğiniz savaş insanlar arasında da bilinç düzeyinde gerçekleşiyor. Bir takım sonik silahlar kullanan taraflar, insanlar üzerinde bıkkınlık, yılgınlık, anksiyete, depresyon ile kontrol ve manipülasyon sağlıyorlar.

  Konuyla ne kadar bağlantılı emin olmamakla birlikte kendi yaşantımdan bir örnek vermek istiyorum. Mesela yakın bir arkadaşım var; şu ana kadar ki araştırmalarımla kendisinin reptilianların veya grilerin etkisi altında olduğu sonucuna vardım. Çünkü bu kişi nereye giderse negatif enerjiyi çevresine çekiyor, bir yere gitse orada ya bir ölüm, yaralanma, kaza, terör olayı, deprem vb. olaylar gerçekleşiyor. Komik gelecek belki ama bulunduğu ortamlarda
  o mahallenin delisi, meczupu neredeyse gelip yolun ortasında onu bulup bişeyler söylüyor, para istiyor 🙂 Kalabalıktan kaçtıkça bu kişi gittiği yerler kalabalıklaşıyor. Ben şahsen sıkça meditasyon yapan birisiyim.
  Sanırım bu yüzden bahsettiğim arkadaşım yanımdayken sanki kalkanlarım beni koruyormuş hissini yaşıyorum. Genel olarak düşünceleri şeffaf, önyargısız, tepki gösterebilen biri olduğum için sanırım benim enerjimden
  faydalanıp beslenemiyor. Acaba etrafındaki kişilerle olan ilişkilerinde bu tarz deneyimler yaşayan kişiler var mı benim gibi çok merak ediyorum.

  Edindiğim bilgilere göre Andromeda konseyi savaşın kazanıldığını söylüyor ama insan bişeyleri araştırıp öğrendikçe beyninde o derece sorular da çoğalmaya başlıyor. Mesela bu reptilianların illuminati ile gizli anlaşmaları varmış 🙂 Dünyanın çeşitli bölgelerinde ülkelerin savaş hazırlıkları, açık veya gizli zorbalık içeren yönetim sistemleri, özgürlüklerin kısıtlanmasına bakınca bu Andromedanın savaşı kazandığına şüpheyle bakıyorum bazen.
  Hatta ve hatta herkesin bildiği üzere Türkiye üzerinde de çok fazla negatif etkiler olduğunu görüyor ve deneyimliyoruz.. Yakın geçmişte herkesin şahit olduğu gibi yoğun bir şekilde illuminati kavramının konuşulması sağlandı.

  Ülkeleri kimler yönetiyor. Güçlü ülkelerin başkanları, başbakalanları reptilian veya grilerin mi yoksa andromeda’nın etkisi altındalar mı? Son yıllarda yaşananlar sanki iyiliğin değil de hep kötülüğün galip geleceği duygusunu yaratıyor nedense! Bunu belirtiyorum fakat bir yandan kendimi de telkin ediyorum ki bu negatif duygulardan kesinlikle sıyrılmalıyız toplumca.
  Şu ana kadar öğrendiklerimle bize düşen bu kötülüğe çanak tutmamak, etkilenmemek olmalı ki, etkilenenlerin yayacağı negatif enerjilerle beslenmesinler. Kendi soruma bulduğum cevabı ise Andromedalı’ların yaptığı bir açıklamadan alıntı yaparak alttaki paragrafta açıklıyorum:

  “Meydana gelmek zorunda olan şey şimdi Dünya hükümetlerinizin en yüksek düzeylerinde, kapalı kapılar ardında ve Dünya’daki diğer hükümetler için de temsilciler aracılığıyla tartışılmaktadır. Kaçınılmaz olana yaklaşıldıkça liderleriniz gezegeninizin her yerini kaplayan ifşaat hareketinin durdurulamayacağının farkında varıyorlar. O’nlar ya bu hareketle süpürülüp atılacaklarını ya da dizginleri ele alıp ifşaatı kendileri yapmaya karar vermeleri gerektiğini biliyorlar. Ortak paydalarında bile kendi aralarında savaşırlarken
  bu konularda kafalarını toplayamamaları bizi bile şaşırtıyor. Zaman geldiğinde, bazıları kaçınılmaz olarak vazgeçer ve süreç yine başa döner. Yapılması gereken şey için, eğer kendi insanlarınızca yapılmazsa diye arkaplanda bekliyoruz.”

  Yine yeni öğrendim ve şükürler olsun ki Tolec denilen iletişimcinin bildirdiğine göre öngörülen ve bahsi sık sık geçen sahte ufo saldırısı olmayacak,
  yapılmaya çalışılsa bile Andromeda konseyi bunu engelleyecekmiş…

  Bu arada önemli olduğu için son olarak değinmek istiyorum; hepimiz manipüle ediliyoruz. O yüzden televizyonlardan mümkün olduğunca kaçmalıyız. Nasıl düşüneceğinizi değil, neyi düşüneceğinizi empoze ediyorlar.
  Eğer buna teslim olursak, birer robottan farkımız kalmayacak. Saygılar.

 10. aslı dedi ki:

  Herzaman söylerim;İnsanlar,cevaplarını bilmedikleri sorular sormazlar.Yanılmadım.Konuya vakıfsınız.
  Yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.Tvlerde subliminal mesajlar veriliyor.İnternette de öyle.Neye
  yönlendirildiğimizi henüz bilmiyoruz.Türkiye’de tv izlemeyenlerin sayısı da çok fazla.Bu da bilin
  sin isterim.

 11. aslı dedi ki:

  Reptilian’ların varlığı neredeyse kabul ediliyor.Bu haber ABD’de bu başlık altında verildi.İlk defa bir Türk sitesinde de bu haber yayınlandı.

  www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=252356

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir