Mısır piramidinin içinde ne var ? İl…

Home / Genel / Mısır piramidinin içinde ne var ? İl…

Mısır piramitinin içinde ne var ? İlginç video…

Yıllardır gizli kalan piramitin içinde bir oda ve birkaç dehliz zinciri bulunuyor. Mısır bilim adamları zaman zaman bu gizli kapıları açarlar ve bunu dünyanın gözleri önünde yaparlar.

Geçen senelerde de böyle canlı yayın ile dünyanın gözleri önünde o zamanda kadar açılmamış bir kapıyı açarak bir dehlizde hareket eden bir robot yardımı ile başka bir kapı daha buldular. Henüz o kapı açılmadı.

Şimdi elimize bir video geçti ( geçti demek biraz garip çünkü video internette hızla yayılıyor… )

Bu videoda bir amatör video cu gizli olarak açılmamış bir dehlize robot bir video göndererek görüntü almış.

Görüntü burada

[youtube uyOQOMl7ENg]

Videonun sonunu merak edenlerden sitesinde 7$ bağış yapmalarını videonun sonunu görebileceklerini söylüyor…

Videodaki son görüntüde burada

Şimdi sonunda görülen iki cisim insan heykellerine benziyor ve bir ışık kaynağı bulunuyor. Gölgelerden bu kaynağı tesbit edebiliyoruz. Görüntüler gerçek ama bir montaj var mı uzmanlarına sormak gerekiyor…

İnternette çeşitli söylentiler dolaşıyor. Kimi videonun gerçek olduğunu kimide bu olayın çok güzel bir pazarlama tekniği olduğunu söylüyor.

Sizlerde bir inceleyin videoda son görüntü oldukça ilginç geldi…

En çok aranan kelimeler :

6 Comments

  • Ξпsɑr Ξпsɑr

    Yoruma kapalı olmasıda ilginç ve 7dolarla daha neyi gösterecekse sinyal kayboluyor muhtemelen, bunların yanı sıra baya gerçek tekerlerdeki toz izinden usb video capture ve 2.4ghz üzerinden görüntü aktaran cihazlara göre sinyal bozulmaları gerçek görünüyor. Son kare ise alt bir odaya çıkıyor gibi objeler cansızdır heral ışık kaynağına şaşırmadım zamanında tepede kristalleri olup enerji sağlamak için kullanıldığını göze alırsak asırlardır yanan bir lamba olması olası 🙂 ancak yine son kare için bir ışık kaynağı daha seziyorum aracın tekeriyle bulunduğu zeminde parlayan beyaz ışık nedir sanırım araçtaki kızıl ötesi ledler.

  • john conner

    Admin arkadaş, bu hangi piramit biliniyor mu? Bu piramidin ley hattı üzerinde olup olmadığını öğrenmek açısından soruyorum. Eğer ley hatları üzerindeyse ışık kaynağı ile ilgili görüşüm doğrulanacak. Şöyle ki; “Konig pili” yada “Bağdat pilini” mutlaka biliyorsunuzdur. Alman arkeolog Wilhelm Konig tarafından 1938 yılında 2000 yıl öncesine ait vazo şeklinde, pile neredeyse bire bir benzeyen bir parça bulunmuştu. Fakat nasıl çalıştığı, hangi enerji kaynağından beslendiği çözülememişti. Bence piramidin içerisindeki ışığı sağlayan enerji kaynağı, Ley hatlarındaki enerji akışından beslenen bir yada bir kaç tane Konig pilinden oluşuyor. Ley hatlarında sürekli enerji dolaştığı için piramitlerdeki ışık bin yıllar boyunca aydınlatabilir. Bilmiyorum siz ne dersiniz?

  • piramitlerin daha yapılış hakkında kesın bır bılgı yok ama uzaylılar yapıldıgına dahıl bır sey var uzaylıların yapmadıgına ınanan varsa cevaplasın cunku pıramıt tasların tanesın agırlı en az 20 ton en agır 80 ton olarak bılınıor ve ıcındekı mezalık pıramıttın tepesınde bulunan delık yılda 2 kez gunes mezarın basına gelıor ve pıramıtlere gıren tek bır kısı vardır o da bılım adamı ıcındekı mezarlıkları ve fıreunun hazınelerı olduguna dahıl seylerı arastıran adam bıde mısır zamanında pıramıtın daha cok tasları tahta araba yapıp ole tasları yapıldıgı sanılıor ama ben arastırtım ama ozamanda tekerlek yoktu daha ınsan gucuyle olucak ıs degıl yanı

  • Anıl Güçlü

    Nasıl yapıldığına ilişkin iki ihtimal var bana göre.Uzaydan gelen başka birilerinin yapmış olma ihtimalini yok sayıyorum tabii.Taşların kutuplarını eşleyip aynı kutuplar birbirlerini iter mantığıyla yerçekiminden kurtarmış olabilirler.Böylece yerçekimsiz ortamda 20 tonluk bir kaya bloğunu bir kız çocuğu bile hareket ettirebilir.Yada dini kaynaklarda bahsi geçen Nefilimler denen dev ırkı tarafından inşaa edilmiş olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir