Gizlenmiş dev UFO : Merkür civarında !

2
99

Gizlenmiş dev UFO :

Merkür civarında gizlenmiş dev UFO yakalandı.

Son güneş fırtınası sırasında ilginç bir görüntü elde edilmiş durumda.

Güneş fırtınasının etkisinin manyetik olarak görüntüsü Merkürün arkasına saklanmış olan UFO yu ortaya çıkardığı görülüyor.

Video tartışmaya açık görüntüler gerçek bunu SECCHI uydu görüntülerinde tarih vererek kontrol edebilirsin. Ben kontrol ettim aynı görüntü mevcut. Ancak bu kadar devasa bir şey olabilir mi onu düşünmeden edemiyorum.

Bir gezegen büyüklüğünde bir cisim gezegen ile etkileşime girmeden burada durabilir mi ?

Araştırmaya devam ediyorum kızılötesi görüntüleri bulmamız gerekiyor bunu doğrulamak için.

Olayın güneş patlaması ile ortaya çıkması ve uydu görüntülerinde gerçekten bir cisim belirmesi ilk kez oluyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
arif
arif

anladığım kadarı ile bu görünmez bir halde ve görünmezliğinide manyetik alanla sağlıyor nicola tesla da manyetik alan la görünmezlik sağlamıştı bu deney her ne kadar amerikalılar tarafından rededilsede.Cismin mayetik alanı güneş fırtınasıyla etkileşime girince ortaya çıkmış başka biR mantıklı açıklama gelmiyor aklıma …

andi
andi

Teleskobun yakaladığı görüntülerde Merkür gezegeninin yanında beliren parlak cismin ne olduğu anlaşılamazken, NASA uzmanları ışıklı şeklin bir “dijital hata” olduğunda ısrarlı.
Güneşteki patlamaların görüntülendiği sırada bir anda ortaya çıkan bu cisim, kimi kullanıcılara göre silindirik yapısıyla bir uzay gemisi ve hatta özel bir “gizlenme” teknolojisine sahip.

Dijital hata nasıl olur yaw 🙂