Marmara bölgesinde anamoli artışı.

15
197

Marmara bölgesinde anamoli artışı

Bugün takip ettiğimiz tüm olaylar marmara bölgesinde ilginç bir anamoli gözlenmesine sebep oluyor.

Batı bölgelerinde uydu görüntülerinde büyük bir döngüye rastlıyoruz. Tüm gün boyunca takip ettiğimizde bu döngü görülebiliyor.

Bu fotoğrafa baktığınızda bir başdönmesi etkisi yaptığını göreceksiniz. Bu döngü manyetik etkinin hızla sarmal yaptığını gösterir.

Zonguldak ve civarında duyulan büyük bir patlama seside anamolinin aktif olduğunu gösteriyor.

Bunlar olurken bugün bölgede art artına 3+ deprem artışı gözlenmekte.

2012.10.31 20:44:17 40.4783 29.1280 5.0 -.- 1.2 -.- BUYUKKUMLA-GEMLIK (BURSA) İlksel
2012.10.31 19:03:20 40.4283 28.7278 4.4 -.- 2.6 -.- GEMLİK KÖRFEZİ (MARMARA DENİZİ) İlksel
2012.10.31 16:36:33 39.6057 28.8443 5.0 -.- 2.2 -.- KUCUKAKCAALAN-DURSUNBEY (BALIKESİR) İlksel
2012.10.31 16:18:28 39.6365 29.5492 18.0 -.- 1.7 -.- MUHACIRLER-DOMANIC (KÜTAHYA) İlksel
2012.10.31 15:31:14 39.8053 26.1903 10.3 -.- 3.5 -.- GEYIKLI-EZINE (ÇANAKKALE) İlksel
2012.10.31 12:02:18 40.4222 28.6983 10.3 -.- 1.7 -.- GEMLİK KÖRFEZİ (MARMARA DENİZİ) İlksel
2012.10.31 11:55:50 40.4432 28.7188 6.2 -.- 3.5 -.- GEMLİK KÖRFEZİ (MARMARA DENİZİ) İlksel

Tüm bunların üzerinde HAARP in tesbit ettiği aktivlik

Bu aktivlik herhangi bir güneş patlaması veya koronal atım sonucu oluşmuş değil. iyonesferdeki bu manyetik akının hiçbir açıklaması bulunmuyor.

İyonesferdeki durum ise güneşin hiçbir akım göndermediğini gösteriyor.

Marmara bölgesindeki manyetik etkiyi kontrol etmek oldukça zor.

Takip etmek için gerekli veriler sağlıklı görünmüyor. Ancak bölgemizdeki bu etki bayram öncesinde beri devam etmekte. Sağlıklı veri alıncaya kadar tetbirli olmakta fayda var.

Yorumlarınızı bekliyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

15 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
tanju
tanju

Added 10/31/2012 @ 17:00 UTC
CME Impact
An incoming Coronal Mass Ejection (CME) was detected just before 15:00 UTC by the ACE Spacecraft. A Geomagnetic Sudden Impulse was detected at 15:39 UTC. This signals the passage of the interplanetary shock past Earth. So far the impact appears to be weak. Minor geomagnetic disturbances will be possible at very high latitudes.
cme dünyayı etkilemiş yani güneş kaynaklı
http://www.solarham.net/

ktm
ktm

bursa üzerinde son 1 aydır hemen hemen hergün gündüz vakti chemtrails uçakları geçiyor.

Meliksah
Meliksah

Çılgın iddia: “Sandy’nin arkasında biz varız” ABD’de yıkıcı Sandy kasırgasından saatler sonra tüm dünyadan dayanışma mesajları gelirken, Suriye’de rejim yanlıları afeti memnuniyetle karşılayıp, bunun yüksek teknoloji mühendisliklerinin ürünü olduğu iddiasında bulundu. CNN’de yer alan habere göre, Suriye Silahlı Kuvvetleri adına kurulan Facebook sayfasında, “ABD’yi vuran Sandy kasırgasının dayanıklı Suriye rejimi ile birlikte direnişi destekleyen kahraman İran rejiminin geliştirdiği son teknoloji ile çıkarıldığı doğrulandı.” ifadelerine yer verildi. Buna ek olarak, sel felaketi ve onlarca kişinin ölümü Beşar Esad’e saldırmaya cesaret edenler ve barışı tehdit edenler için bir ceza olarak yorumlandı. Bu paylaşıma şu yorumlar yapıldı: “Bu tamamen rejim ve haydutlarının zırvası”,… Read more »

Hotulla
Hotulla

Gemlik üzerinde sürekli uçaklar paralellikleri ve sürekli iz çıkarmaları çok garip ve acayip bir artış bu kadar uçak nereye gidiyor. Bu chemtrails dediğiniz şey nedir ve türkiye kaynaklı mı yoksa yabancı bir güç mü? Sonuç da amaç ne ….

yıldırm
yıldırm

çanakkale boğazda askerlik yapıyorum. sürekli arka arkaya aynı hatta 4-5 yolcu uçağı sıralı bir şekilde chemtrails uygulanmakta. deniz üzerinden esen sert rüzgarlar izleri dağıtıyor , hava sürekli puslu ve aşırı bulut sıcağı var.

Kerem Günaçtı
Kerem Günaçtı

aynen bursada chemtrailsiz gün yok sabah öğle her gökyüzüne bakışımda aynı manzara

şirin
şirin

bu uçaklardan salınan gazlar neden bizler gibi sınırlı sayıda insanın dikkatini çekiyorda devlet yöneticilerinin basının dikkatini çekmiyor bilmiyorlarmı gözmü yumuyorlar birde merak ediyorum bütün ülkelerdemi yapılıyor yoksa istenmeyen toplumlaramı yapılıyor

volkan
volkan

Merhaba DİYARBAKIR’dan yazıyorum. Emin olun ki burda da hergün chemtrailsiz uygulamsı var

tanju
tanju

arkadaşlar sizin görüdklerinizin yolçu uçağı uçak izleri ozellikle ılık ılıman havalarda havada daha fazla asılı kalıyo siz chemtrails sanıyısunuz ama değil yanılıyosunuz çok sıcak havada hemen buharlaşıp uçtuğu için zaten söyleyende azalıyo farkederseniz sonabahar bahar ayları sık görüyosunuz olay bu..

Meliksah
Meliksah

comment image

Bu nasıl bir chemtrails yada uçak izi anlayamadım. Resmi yaklaşık yarım saat önce çektim arkadaşlar.

tanju
tanju
Reply to  Meliksah

bu su buharı uçak izi hava sıcaklığı 12-23 arasında saatelerce kalabilir(buharlaşma çözelme oranı atamosfer sıcaklığına bağlıdır) chemtrails çok daha kalın bulutumsu köpük köpük bir yapıdır aşağdan bakınca oluk oluk gökten iner gibi durur ne yazıkki çoğunuz karıştırmışsınız…

yslvt
yslvt

Tanju Bey’e katılıyorum…Bu yıl sıklıkla cok kalın uzayıp giden bulut topluluklarına bende rastladım arada ..Bunlar ucaklarla yapılma olasılıgı olmayan yapılardı..Büyük olasılıkla manyetik alan ve uzaydan gelen kozmik ısın yagmurlarının bir sonucu oldugunu düsünüyorum.

Kodaman Ismail
Kodaman Ismail

http://youtu.be/mEfJO0-cTis?hd=1 buradan neden gazlandığınızı açıkça öğrenebilirsiniz komplo teorisi diye kabul etmemeye kaktığınızın ne kadar gerçek olduğunu gözünüze soka soka öğrenin. zihinlerinizi bedeninizi uyuşturarark nasıl ödürüldüğünüzü görün Amerika ve dünya televizyonları yıkılıyor bunlarla ilgili yayın yapmak için Chemtrails – iklim mühendisliği yalanının ardına saklanmış en büyük insna ve doğa katliamının adıdır …

yslvt
yslvt

Çok ayıp Sayın Admin gercekten cok ayıp ..Kendi isinize gelen ,düsüncelerini paylastıgınız insanların en kaba metinlerini yazmalarında hicbir sakınca yokken ,bir türlü anlayamadıgınız ve size anlatmak isteyen birilerinin yazıları isinize gelmeyince sansürlüyorsunuz ….Bunu da sansürlede Sayın Kodaman gibileri güzel masal da uyansın birgün… Japan Earthquake Magnitude 6.8 – Izu Islands 1 Ocak 2012 South Shetland Islands: 6.6 Earthquake Magnitude 6.6 and 6.2 aftershock 2012 Ocak 15 FilipinlerDeprem 6.7 5 Şubat 2012 Deprem Magnitude 7.1 – Efate Batı 2 Şubat 2012 Southwestern Siberia – 6.7 earthquake Magnitude 26 Şubat 2012 Deprem Büyüklük 7.6 – Oaxaca, Meksika 20 Mar 2012 Deprem Büyüklük… Read more »

İSMAİL
İSMAİL

site Yöneticisi Arkadaşlarında chemtrails ve haarp konusunu içeren bu belgeseli yayınlamaları ve bu komplo söylemlerinin üstünü kapatmaları gerekiyor konu vahimdir çevre ve insan sağlığını bir kaç yıl içinde tamamiyle çıkmaza sokacak durumdur. lütfen bu belgeseli yayınlayın..
http://www.youtube.com/watch?v=mEfJO0-cTis&feature=youtu.be&hd=1
http://www.youtube.com/watch?v=mEfJO0-cTis&feature=youtu.be&hd=1