Marmara bölgesi aynı titreşimler…

14
67

Marmara bölgesi aynı titreşimler…

Bugün sabah saatlerinde başlayan ve öğlene kadar daha önce tesbit ettiğimiz belli frekansa sahip titreşimler yenilenmeye başladı…

Anadolu üzerinde havanın bulutsuz olması nedeni ile titreşimleri bu bölgelerde tesbit edemiyoruz.

Ancak büyük ihtimal çok büyük bir alanda bu titreşim bulunuyor. Başka aktiviteler ile bu titreşimleri tesbit etmeye uğraşıyoruz.

Sizlerin tesbit ettiği hava – su – metal ortamlarda titreşim gözlemeniz.

Bugün bunu araştırıyoruz… Bu titreşim hangi frekans da ve süreklilik durumu…

Daha önce 18 Ekimde yazdığımız titreşimlerin durumu

Türkiye üzerinde Haarp dalgaları…

frekans seviyesi karadeniz bölgesi…

Birde böyle bir durum daha var alaska bölgesinde

Bakalım neler olacak…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

14 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
radius
radius

Benim anlamadigim sey, uydu goruntulerinden bulutlarin sekline bakarak titresimi nasil anladiginiz? Benim bildigim bu HAARP ve benzerlerinin etkisi ‘HAARP ring’ diye de bilinen yuvarlak halkalar halinde dalga dalga gorunuyor diyorlar, birkac ornegi burada var: http://www.google.com/search?q=haarp+ring&hl=tr&client=safari&rls=en&prmd=imvnsfd&source=lnms&tbm=isch&ei=1kipTu21BoiVOtHCsQM&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBYQ_AUoAQ&biw=989&bih=860 Ancak uydu goruntulerine baktigimda Turkiye ustunde bu tarz bir HAARP ring olusumu gorememekteyim, eger o cizgi cizgi ve dalgalar halinde olan bati marmara ustundeki bulutlanmalari isaret edecek olursaniz, o zaman da bizden cok Ingiltere aciklari etkilenmis gorunuyor. Bunlar godlikeproductions ve abovetopsecret forumlarinda herkes tarafindan bolca tartisildi, hatta Borderland Sciences Research Foundation bu HAARP ring olarak bilinen dalgalanmalari bilimsel olarak curuttu bile o aciklama da burada:… Read more »

radius
radius

Ben bunlari yillardir abovetopsecret’tan okuyorum, bilmiyorum cunku meteoroloji muhendisi degilim, siz oyleyseniz durum ayri tabikide, ancak ben de sizin kadar okuyup incelemis biriyim konuyu, her buyuk deprem 2009’dan beri HAARP’a baglanir yabanci forum takip ediyorsunuz belli ingilizcenizde var heralde biliyor olmalisiniz ki bu boyle 🙂 bu duruma gore 2009’dan itibaren HAARP’in neden oldugu 6.5 ustu depremler dunya tarihinden silersek ortaya cikan sonucta 2009’dan beri yeryuzunun hareketi durmus diyebiliriz 🙂 Bunlar bu alana dahil bir muhendis olmadikca, kimsenin ispat edemeyecegi farazi soylemler, benim soylemim ne kadar farazi ise, sizin ki de o kadar farazi olabilir, alanda calisan bir mugendis olmadigimdan benim… Read more »

radius
radius

Bu arada sitenizi ATS’deki arkadaslarla paylastim, orada da konu tartisilsin isterim, ne kadar cok sorgularsak o kadar gercege yaklasilir, debunker falan degilim ben, believer’im ancak bu son depreme de HAARP damgasi vuruldugundan beri uyuz olmaya basladim duruma, cunku 6.5 ustu her deprem HAARP isi oldu artik sikti bu da, bir tane normal deprem olmuyor mu dunyada artik mantiksiz geliyor.. Amerika’nin bunu bize su anda yaptigini dusundugumde (politik cikarlari ve ihtiyaclari goz onune aldigimda) gene manasiz geliyor, cunku bize ihtiyaci var su anda BOP projesi icin, isi bittikten sonra Tayyip Erdogan’i daha once oteki ortadogudaki adamlarina/liderlere yaptigi gibi indirecektir zaten, ama… Read more »

yaralı kovboy
yaralı kovboy
Reply to  Admin

Bu uyarı depremi olamaz mı?İlginç bölge yüksekova

FIRTINA
FIRTINA

Yüksekova pekte ilginç bir bölge değil. Afad verilerine bakarsanız hakkari 1. bölgeden deprem bölgesidir. Bu gostermiş olduğunu veriler başka bir bölgede depreme sebep olabilir ?

commandan
commandan

bence de hakkari normal bir deprem adamlar 5.4 için uğraşacaklarını sanmam silahı çalıştırmaya değmez 😀

kerim
kerim

30 atom bombası gücünde enerji çıktı ordan doğası gereği sağındaki solundaki fayların oynaması normal dahada görücez inş 2. büyük depremi tetiklemez çoğu büyük depremlerden sonra gorulen bi olay..

yaralı kovboy
yaralı kovboy
Reply to  kerim

2. büyük deprem olabilir 17 ağustos 1999 da 7.8 büyüklüğünde gölcük den sonra 12 kasım 1999 da düzcede 7.2 olarak bir deprem tetiklendi.Yani 3 ay var 18 ocak 2012 tarihinde büyük bir deprem daha olabilir…