Kuyruklu yıldız ISON ve İngiliz kraliyet…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Keyzaman dedi ki:

  omega ve megiddo ikizi diye biliyoruz, zaten şu sıralarda kraliyet ailesi bebeğin soy ağacını araştırmışlar fransız soy bilimcileri soy ağacında peygambere dayandığını göstermişler bu durumda ilk akla gelen kralıyet ailesi kur’anı öğrenmeye başlamışlardı bu haberlere bile verildi esas verilmek istenen mesaj ne idi bizim aklımıza gelen tek düşünce MESİH, kısacası burda vurgulanmak istenen konu , bebeğin mesih olabileceğini düşünüyorlar, megiddo veya omega konusuna gelince tek işaret israil yani megiddo şifresi sahte senaryoda olabilir, doğuş ne anlama gelir ? belliki mesihin tekrar dirilişi, ama şu bir gerçek ingiliz kraliyeti neden bukadar kendilerini islama daha yakın hissettiler ? halley kuyruklu yıldızın geçişinde Mehdinin çıkışı işaretlenmişti gizli kodların sonrasında ise ison yıldızı bunun adına ne derlerse desinler İSON da gizli kod olabilir belki sion,zion İSA gibi kelime oyunları ile kafa karıştırabilirler,

 2. admin admin dedi ki:

  Yeni bayrakla ilgili ilginç bir haber.
  Açıklamanın Londra kaynaklı olması ve ” İslam devleti ” olarak lanse edilmeside tesadüf.

  www.haberturk.com/dunya/haber/860940-bomba-iddia

 3. Keyzaman Yorumcusu dedi ki:

  birde şurdan bakmamız gerekir maya takvimi 2012 21 aralık ayı aslında bunamı işaret ediyordu? evet zaten 2012 aralık ayında hamile kalan kate’yle ilişkilendirirsek ortaya dünyada dengelerin değişerek yeniden doğuşa veya mizanın hazırlanmasınada vesile olabilir ancak beni düşündüren tek şey Megiddo veya omega senaryosu, megiddo israil siyonistlerin kabaladan yola çıkarak dünyada yeni bir düzene sahne olacak deccaliyetin sahte giysisine entegre olup dönüşüm yapabilirler , olmaz değil kraliyet ailesinin İslama düşkün olması bile başka bir kapıyı aralandırmakta olabilir .

 4. Su dedi ki:

  Binnur Zaimler Doğan Holding’in İnsan Kaynakları Müdürü aynı zamanda bir astrolog.

  Binnur Zaimler @binnurzaimler 4 sa

  Baba Yengeç, Anne Oğlak, ve bebek bugün Oğlak-Yengeç karşıtlığındaki Dolunay’da mı doğuyor ne? kraliyet astrooğu devreye mi girdi?

  Binnur Zaimler @binnurzaimler 3 sa

  Merkür de bugün retro diil artık, royalty bebek doğabilir.

  Binnur Zaimler @binnurzaimler 3 sa

  Bu akşam Dolunay Kova-Aslan aksının ilk derecesinde gerçekleşecek. Ama dolunaya gidene kadar oğlak-yengeç karşıtlığı yaşanıyor.

  Binnur Zaimler @binnurzaimler 3 sa

  William ve Kate, ikisi de eclipse (tutulma) bebegi.

  Binnur Zaimler @binnurzaimler 3 sa

  @ipetaltinay faithfuly bir durum. Dunya uzerinde etkileri buyuk olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir