Kiruna manyetometre ölçümleri dikkati…

Home / Genel / Kiruna manyetometre ölçümleri dikkati…

Kiruna manyetometre ölçümleri dikkatimi çekti. Normallerin hayli üzerinde bir aktivite iyonosferi kışkırtıyormuş gibi gözüküyor. Üstelik sadece son 24 saat değil son günlerde genellikle bu aktivite normallerin hayli üzerinde gözüküyor.

Sebep güneşteki patlama mıdır yoksa gerçekten HAARP veya benzeri bir tesisin yoğun aktivitesi midir tabi bunu bilemiyorum. Van’daki depremlerdeki devamlılık, o bölgede yer altından gelen garip, ürkütücü sesler ve bölgede sıradışı hadiselerin varlığı şüphelerimizi teyit eder mahiyette.

Konuyu görüşlerinize sunarım.

www.haber7.com/haber/20111125/Vanli-koyluleri-korkutan-sesler.php

One Comment

 • admin admin

  Bu seslerin varlığını deprem öncesindede tesbit etmiştik.

  Vanda meydana gelmekte olan depremlere bir noktada dikkatinizi çekeyim bu depremlerin büyük çoğunluğu 5 km civarında veya yakınında… Manyetik frekansın şu an en etkli olduğu derinlik…

  Seslerin şu an artık duyulması demek bölgenin üzerinde bir etkinin oluştuğunu gösterir. Hiçbirşey olmadan toprak sesin çıkmayacağını düşünürseniz etkinin deprem olmadığına göre ne olabileceğini tahmin etmek zor değil. Bu sesler zaman zaman duyulabilir.

  Bu sesi en iyi tesbit edecek yöntem su borularına bağlanacak bir yükseltici anfi çıkışı ile dinlemek olacaktır.

  Anfiden gelen ses belli bir ritimde ise veya sinyal bir vuruş etkisi şeklinde ise bölgede bir tetikleme sözkonusudur. Bunu her yerde deneyebilirsiniz. En basit HAARP dinleme yöntemidir… ( HAARP dinleme konusunu hazırlıyorum yakında yazacağım… )

  Şu anda ülkemizde bir haarp aktivetesi tesbit edemiyoruz. Kiruna da görünün yüksek değerler ısınmanın olduğunu gösteriyor ancak bölgesel dünyada hangi noktada bunu bulmak lazım.

  Bize ulaşmış haarp aktivetesi yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir