IZMIR de garip gökkuşakları Bu sabah …

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

16 Cevaplar

 1. Tolga dedi ki:

  Gelişmeler gerçekten endişe verici. Umarım kötü bir olay yaşamayız , bildiğim kadarı ile van depremnden öncede yayınladığınız birkaç yazıda havada manyetik titreşimler tespit etmiş ve bunu takiben de van depremi olmuştu. Uzun zamandır izmrde büyük bir deprem olmuyor uzmanlarda sürekli uyarıyor.

  • admin admin dedi ki:

   Normal kabul edilebilir mi bilmiyorum…

   Uzun yıllardır izmirdeyim ilk defa böyle ilginç şeyler yaşıyorum. Özellikle bu gökkuşakları kafamı çok karıştırdı…

   Hele bu sabah yağış olmadığı halde bunu görmem beni iyice kuşkulandırmaya yetti.. Birşeyler oluyor ama nedir çözemedik henüz…

   • Tolga dedi ki:

    Bende 21 yıldır yani doğma büyme izmirliyim böyle gökkuşaklarına yada başka ilginç olay görmedim. Bence pek normal kabul edilebilecek birşey değil şuan gördüklerimiz yani sık görülen birşey olsa normal olur ama nadir görülen birşey. Dediğim gibi umarım kötü şeyler yaşamayız.

 2. kerim dedi ki:

  bayyadan beri okyanus veya diğer ateş çemberi bolgelerinden şiddetli deprem haberi gelmiyo genelde böyle tip durumlarda sıranın himaliya kuşağında olabilceğini göz kırpar hafifden dikkat diyorum bende daha oncede yazmıştım geçmişten bulunabilir(van deprremi bi süre oncesi) hatta doğu depremini bekliyo demiştim bu forumda! van gerçekleşti biz yine doğudan şüpheleniyoruz açıkçası inşallah bişey olmaz..

 3. aslı dedi ki:

  1.Fotoğrafta sağ üst köşede ki ay çekirdeğine benzeyen siyah şey ne?

 4. andi dedi ki:

  Arkadaşlar, dünkü yorumumda anlatmıştım bu sabah istanbu’un semaları aşırı derecede kızıldı. gözlem ve tahminlerime göre güney marmara girit arasındaki kalan bölümde istanbula yaklaştıkca küçülen uzaklaştıkça büyüyen bir 4,0+ deprem oluşabilir. takip edelim bakalım ne olacak. muhtemelen akşam üstüde bu belirtiler çıkabilir sizde takip edin derim.

  • andi dedi ki:

   bu gece saat 3:00 Çanakkale Ayvacık 4,0 fakat bölge çok hareketli devamı gelebilir izmir çanakkale hattı anormal

 5. Tolga dedi ki:

  Neler olacağını takip ederek gözlemleyelim. Bukadar şeyin tesadüf olduğunu düşünmüyorum , Aynı zamanda çoğu depremi oluşturduğu cihaz ile bilen veysi kurt da izmir ve ege bölgesi için 5,0 yada 5,2 lik depremin olacağını iddaa ediyor. Özelikle van depremi öncesinde çıkan manyatik dalgaların izmirde’de belirmesinin endişe verici olduğunu düşünüyorum.

 6. kerim dedi ki:

  şu veysi bey diğer tahmincilere inanları hiç anlamam! adamlar ritmik olarak her hafta 5 günde bir türkiyenin 4 te 3 ünü vererek hatta yetinmeyip dünyayı veriyolar 🙂 deprem bekliyolar yani o şahane buluşlarıyla depremi bilmemek imkansız !!!:))) depremin tahmini olmaz öngürüsü olur!! hiç bi zamanda kesinliği yoktur!

 7. aslı dedi ki:

  Fotoğraflara dikkatli baktığınızda oluşan gökkuşağı güneş etrafındaki halede oluşmuş. Özellikle cirrostratus bulutları olduğunda, güneş ışığı buz kristalleri tarafından kırılır,güneş çevresinde hale oluşur.Güneşin ufka yakın olduğu SOĞUK VE GÜNEŞLİ SABAH YA DA AKŞAM meydana gelir.Dünyada örnekleri var.Bu bir haledir (halo) Birde başka bir hale biçimi var. Ona sundogs deniyor.Ama onda güneşin çevresinde oluşan halede 2 tane reflection oluşuyor.
  ANCAK genede bir duyarlılık sözkonusu.Ege Denizinde sismik titreşimler devam ediyor.Ermenistan sismografı simsiyah.Ege Denizi Türkiye ve İran bandında birşeyler var.

  www.keithdreher.com/sundogs.html
  www.gvarros.com/031005_halo.html

 8. admin admin dedi ki:

  Bu sabah IZMIR Mavişehirden alınan ve kuzey – guney doğrultusunda titreşim bulutları.

  Bir site kullanıcımız çekerek göndermiş.

  Teşekkür ederiz.

 9. aslı dedi ki:

  İnsallah bir şey olmaz ama bunlar deprem bulutları.Dünyanın başka bir bölgesinde görüldüğünde 7 saat sonra 4.9 deprem olmuş (Çin)

 10. orca dedi ki:

  dün mersinde tüm gün boyunca doğu-batı doğrultusunda çizgi şeklinde bulutlar vardı. sanki doğu-batı doğrultusunda güçlü bir rüzgar bulutları süpürmüş ve izi kalmış gibi bir görüntü mevcuttu. ancak saat 15:00 civarında ortaya çıkan bir çizgi -yarım metre kalınlığında kalın bir halat görünümlü- tüm mersini kuzey-güney doğrultusunda ikiye böldü. hayatımda hiç böyle birşey görmedim. tarafsız bir gözlem olsun diye annem ve ananeme de gösterdim çizgiyi. çok şaşırdılar. bu anomaliliklerin çok yerde görülmesi bence haarp işi veya chemtrail işi değil. açıkca atmosferde yoğun titreşim var ve bulutlar sayesinde bunu görebiliyoruz. sanki bu titreşim bize kuzey-güney doğrultusunda görülebilir boylamlar çiziyor. (ley hatları olabilir mi?) bunu da daha büyük bir etkene bağlıyorum. dünya dışı bir etken. yaklaşan bir cismin verdiği bir etki olabilir veya biz sistem olarak hareket ettiğimizden bir kuşağın veya bölgenin içine giriyoruz.

 11. Belgin dedi ki:

  Bodrum da gördüğümde buna benziyordu ama çok renkliydi turuncular falan vardı arada

 12. Belgin dedi ki:

  bu arada rüyalarım genelde çıkar. Japonya daki tsunamiyi 2 ay boyunca rüyamda görmüştüm. Evvelsi gece İzmir de 5.2 deprem oluyordu uyarmak istedim,umarım yanlıştır ve olmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir