Istanbulda garip koku nedir ? Bugün öğle…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

10 Cevaplar

 1. Selva Bayındır dedi ki:

  Koku ihlamur agaclarinin civarindaydi ama gercekten de keskin bir kokuydu.. Ihlamur kokusunun fazlaca ortaya cikmasi gibi geldi bana.. Keyif veren bir koku degildi..

 2. Mücahit Ahmet Ok dedi ki:

  Dün akşam kocaeli körfezinde duyduk kokuyu tam olarak çamaşır suyu kokusuna benziyordu kocaelinin farklı semtlerindeki arkadaslara mesaj attım onlarda duymuslar kokuyu tek bir yerde değildi yani izmit körfezi boyunca şuanda hafif bir koku var.

 3. Amphitritel dedi ki:

  Fethiye’de de deniz 50 metre çekilmiş.Vatandaşlar kıyıdan uzaklaşmaya başlamış

 4. Mücahit Ahmet Ok dedi ki:

  Fethiyede deniz çekilse ne olacak 2 günde tsunami olsa çoktan olurdu. başka bir sebebi vardır çekilmenin.

 5. Tunç Atar dedi ki:

  ben son iki gündür hissettim kokuyu . ayrıca görebildiklerimi saydım: 5 sokak'ta çökmeler nedeniyle boru patlakları ve merkezde asfalt çökmeleri bu çöküntüler ( yeri dinleme yapan teknisyene sordum .su patlakları neden arttı dedim'' yer altındaki su boruları son teknoloji patlaklar ek veya maşonlarda değil direk boru kırılması sonucu'' ) dedi

 6. Fumi Sanyasin dedi ki:

  İki gün önceki haberlerde İstanbul Göngören'de bir rögar kapağı patlayarak bomba etkisi yaratmıştı. Metan gazı olabilir tabii, kokunun kaynağı.

 7. Fumi Sanyasin dedi ki:

  İki gün önceki haberlerde İstanbul Göngören'de bir rögar kapağı patlayarak bomba etkisi yaratmıştı. Metan gazı olabilir tabii, kokunun kaynağı.

 8. ben siledeyim dün burda ıhlamur kokusu harikaydı

 9. Berk dedi ki:

  Aynı koku sadece İstanbulda değil, Bandırma ve Gönen civarında özellikle denize, suya yakın yerlerde çok koku var.. Gönende her yıl olan Çay kokusu bu yıl çok daha artmış ve olağan çay kokusundan çok daha ötede feci bir koku halini alıp bütün ilçeye yayılmış. Bandırmada da keza öyle, koku tüm ilçeye yayılmış…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir