Istanbul yakınlarından alınan manyetik görüntü.

13
62

Istanbul yakınlarından alınan manyetik görüntüler…

Bir site kullanıcımızın tesbit ettiği ekli görüntülerde dün uydu görüntülerinde tesbit ettiğimiz bulut şekillenmelerini yerden nasıl göründüğünü görebilirsiniz…

Güneş ışıkları ve partikül görüntüsü

Alınan videoda ekte gönderilmiştir…

Sizlerinde görüntüleri varsa özellikle bugün Eskişehir – Ankara hattı…

Kolay gelsin…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

13 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
andi
andi

@Görüntüyü çeken arkadaş: Gökyüzündeki turuncu rengindeki yön ne tarafı işaret ediyor tam tekirdağ mı bursa tarafımı yoksa kocali mi tam bilgisi olan var mıdır ?

yaralı kovboy
yaralı kovboy

Deprem mi olacak?? Korkuyorum!

andi
andi

teşekkürler üstad bu doğrultuda önümüzdeki bi hafta içinde olacak depremleri bir gözlemleyelim daha öncede bu tarz gözlemler yapıyordum halada devam ediyorum genellikle 7 8 gün içinde kızarıklığın gösterdiği yönde depremler oluyor güncel örnekler 5 tekirdağ da olan yaklaşık bi ay önce olan canakkale 3,8 ve yanlış hatırlamıyosam kütahya 4+ larda birşeydi bunuda takip edelim bakalım neler olacak…

Mrt
Mrt

Haarp’ın indiksiyon metresinde de herhangi bir manyetik fırtına olmamasına rağmen son bir kaç gündür bir hareketlilik mevcut. Dikkat ettiniz mi hiç bilmiyorum…

Mrt
Mrt

Bir de iki gün önce ’99 yılına kadar ve ’99 dan sonrası için fay hareketlerine göz gezdirdim. ’99 yılına kadar Karadeniz bölgesi ve Marmara bölgesi daha ahreketli iken, 99 yılından günümüze doğru oluşan depremlerin sayısı artmış bulunmakta ve Akdeniz, Ege ve Marmara civarı yoğunlaşmaya başlamış.

kerim
kerim

jeofizkçi yakını olarak ist korkmasın daha vakti var olursada ist için büyük bi felaket asla olmuyacak gölcükteki manzarayı görmüycez saroz açıkları ve bandırma için risk var sivas ve erzincan içinde marmaranın normal hareketleri bunlar 1-1.5 senede bir 4.5-5.0 sallanır zaten tekirdağ çukuru.ayda 1 de 3.9 -4.0 mg arası üretir marmara denizi anormal bi tablo yok…ama tükiyenin 6.7mg+ depremi gecikti 2 sene biyerden patlar 1-2 senede …

andi
andi

benim korkum özellikle ege akdeniz yunanistan ücgeni son dönemde çok aktif o bölgede nerden baksanız hergün 3+ haftada bir 4+ olmaya başladı. Bir de hatırlıyorum bu 25 temmuz daki tekirdağ depreminden bir hafta önce gibi deniz suyu sıcaklıklarına bakmıştım. Haziran serin ve yağışlı geçmişti hatırlarsanız ve tekirdağı 26 derece verriken etrafını 24 23 filan veriyodu kendi kendime söylenmiştim garip diye…

kerim
kerim

ayrıca istanbulun niye çok büyük felaket görmüyeceğini açıklayım osamanlıdan bu yana belirtilen zamanlar depremin 20-30 sn arasında sürdüğüdür bu sn max 7.1 mg işaret eder ayrıca fay nerden baksanız şehre 30-60 km uzakta ve bişey daha karadan gelenle denizden gelen depremleri karşılaştırın kafanızda? karadan gelen daha sert vurur feci sallar denizden gelenler ise sanki yavaş bi ritimde sanki salıncak ta sallanıyomuş hissi verir üstünde tonlarca su var dünyayada bakarsanız denizden gelen depremlerin yıkım gücü daha azdır.

TheForgottenMan
TheForgottenMan

yüksek ihtimal haarp son resimler … o tip görüntüleri facebook daki haarp gurubnda da görebilirsiniz bir çok video da da var youtbe da

andi
andi

8:12 de 3,2 lik bir kıpırdama olmuş Marmara Denizinde Ayrıca Ankara ve Eskişehir merkezli çok hafif depremlerde vardı Aslında gayet normal depremler fakat hazır bu konu açılmışken belirtmek istedim