Istanbul için vakit tamam mı ?

25
168

Istanbul için vakit tamam mı ?

Garip iki yangın arka arkaya ortaya çıktı… İlginç yangınlar garip şekilde ortaya çıkıyor ve sebebi anlaşılamıyor… ( Açıklamalar hep kaza olduğu yönünde… )

İşin ilginç bir başka yönüde yangının başlangıç seviyesindeki duman işareti. Sanki bir işaret dumanı kadar birbirine benzeyen şekilde aynı. İkinci yangın erken söndürülmemiş olsa idi istanbulun en büyük yangını olabilirdi…

Kafamı karıştıran nokta bu yangınların Istanbulun hemen hemen her yerinden görünebilecek şekilde duman çıkarması ve sanki bir işaret dumanını andırması. Sanki bu yangınların her yerden görünmesi isteniyor gibi. Okuyan bu işaretleri okuyor olmalı…

Istanbul için vakit

Birinci yangın

İkinci yangın

Benzerlik sizin dikkatinizi çekiyor mu bilmiyorum…

Şimdi üçüncü bir işaret olması için mi bekleyeceğiz. Yoksa tamamen bir tesadüf mü bu olanlar…

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

25 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
haydar
haydar
Reply to  Admin

sevgili admin, çok çok ilginç noktalar üzerinde duruyorsun ve büyük keyif bluebox.bbs’i takip etmek. ancak bugünkü yazın ek yorumların şaşırtıcı.. tüm yapay malzeme yangın dumanları bildiğim kadarıyla birbirine benzer. fabrika ya da bina farketmez. plastik ya da sentetik kumaş ya da yalıtım malzemesi. aynıdır.. bu ikinci yangın hangi yangın nerede ve ne zamandı bilmiyorum ama moskovadaki en yüksek bina inşaatı yangını ile bağ kurulabilir belki ancak.. chemtrails konusuna gelince. bunlar eğitim uçakları değil mi? çiğli ya da gaziemirden havalanıyor olmalılar. arkalarındaki de jet egzozu su buharı çıkışı..

Meliksah
Meliksah
Reply to  Admin

Bunun aynısı, hatta daha çoğu Adana’da iki kez oldu. Resimli mesajlar gönderdim ama pek dikkat çekmemişti.

Bundan daha fazlaydı.

andi

Yangınlar konusunda tamamen bir tesadüf olduğunu düşünüyorum birinci yangının 23 nisana denk gelmesi tatil olması sigorta ile ilgili olabileceğini düşünüyorum. kaldıki açıklamalarda kundaklama üzerinde yoğunlaşılıyordu. Chemtrail demişken hafta sonu oynanan Monte carlo tenis finalinde de gökyüzünde çok ani geçti fakat 2 yada 3 çarpı şeklinde işaretler vardı…

kerim
kerim

artık abd kızılötesi düşük freakans lazerle sinayallerle evinizin içinde duş yaparaken rötgenliycek hale geldi nokta işaretini koca uçak iziyle yada duman teknolojisi kullanmak eskidi kaldı artık bence,! hem türkiye okadar ezik bi ülke değil hava savunmamız gelişmiştir hava sahamızda elin yabancı abd-israil uçağı kafasına göre kimyasal atık bırakamaz bunları neye dayandırıyosunuz bazen akıl mantığım ermiyo…

kerim
kerim
Reply to  kerim

akrabam hava yüzbaşı hava sahasını tecavüz üç uyarıda kırmızı alarmdır 3ünde vurma izni verilir karşıklılı eğitim veya tatkibat dışında elin uçağı hava sahamızın ırzına geçemez admin yani o gördüğün izlerin %90 nı türk uçaklarına ait muhtemelende eğitim amaçlı bırakılan izler türkiye hava savunmada ilk 10 a giren bi ülkedir oyle her kafasına esen pervanesini döndüremez ülkemizde.. …

rado
rado

aynen, balçova-narlıdere üzerinde de chemtrails işlemi yapılmakta.

kerim
kerim
Reply to  Admin

chemtrailsi izmir tarfında daha fazla görmeniz doğal malum karşısı yunanistan hava tugayımız dolu o bölgede başka bir millettin ülke hava sahamıza girip tecavüz edip keyfe göre chemtrails yapamsına inanıyomusunuz? chemtrails yapan uçakların abd-israil malı olduğunu yerden nasıl anlıyosunuz? bu sorularıma cevap bekliyorum saygılar..

kerim
kerim
Reply to  Admin

kardeşim ülkemizde kargo uçağı dahil yolcu uçağı dahil rapor verir girerken izin alırsa devam eder hava sahamıza girerken,izinsiz bi uçağın girmesi demek kısmi savaş ilanıdır zaten daha onceden okudum zıt olduğum için yazmadım o konulara, güvenlik ve hava trafiği ve ordu kuralları adına hiç bişey yoktu o konuda zaten, chemtrails yok demiyorum ben dikkat edersen o gördüğün izler türk uçaklarına ait incirlik üssünde bile verdiğimiz uçuş kordinatları dışına çıkamaz abd!! sizde bu kuralları öğrenip gelin lütfen izinsiz kargo uçağı,tarla uçağı bile kaldıramazsın yerden yada hava sahamızı işgal edemez .!

kerim
kerim
Reply to  kerim

ayrıca tsk chemtrailsi yani kimyasal izi almanya ab ülkeleri kadar sık kullanmasada ozellikle eğitim uçuşlarında yer tespiti için sık kullanır almanyada olan varsa gökyüzünün chemtrails den nerdeyse kapandığına şahit olur tsk nın sitesinde vardı fotolar halen duruyomu bakarım işten çıkınca.

aslı
aslı

Bu kadar gizli bir anlatım,elbette yanlış anlamalara yolaçacaktır.Bu bir bulmaca-bilmece olmamalıydı.

Mutlaka iyiniyetle birşeyler yazdınız.Yazının arka planında bir bilgi birikimi olduğu belli.Ama siz bu bilgi birikimini,önce paylaşmalısınız.Sonra İstanbul’da ki dumanlarla ilgili yaptığınız yorumu yazmalısınız.

Sizin izlediğiniz oyunu izlemeyen biri,bu yorumu anlayamaz ki.O zaman siz bu oyunun içeriği hakkında bilgi verin lütfen.

Yazılar nasıl anlaşılırsa öyle bırakmak daha iyidir cümlesi çok tartışılır.500 farklı düşünce oluşur, siz de anlatmak ve algılatmak istediğiniz mesajınızı asla veremezsiniz.

Sami34
Sami34
Reply to  aslı

Sayın Admin,
Aslı hanım bu konuda çok doğru söylemiş. Ayrıca yorumda bulunan bazı arkadaşların şöyle eski konulara dikkatlice bir göz atmalarını ve ondan sonra yorumda bulunmalarını tavsiye ediyorum. Nitekim linkini bulabilseydim buraya ekleyecektim ama gözden kaçırdım sanırım. Chemtrails konusunda hangi ABD firmasının bizim hangi firmalarımızla anlaşmalı olarak çalıştığını açıklayan bir yazı vardı. Bir de yanlış hatırlamıyorsam Kodaman İsmail isimli kullanıcı bu firmaları ifşa etmişti. Eğer o firmanın linkini tekrar ekleyebilirseniz en açık ve net cevabı vermiş olursunuz.

Factorx
Factorx
Reply to  Sami34

İSKİ ve PETKİM

Ben PETKİM’i telefonla aradım aliağadaki merkezlerini. Yetkili; bu konuyla hava azot bölümünün ilgilendiğini ve teknik bilgilere sahip olmadığını söyledi, mühendislerden biri varmış onunla görüşün bugün burda değil dedi.

Bilgi edinme hakkı kapsamında bu havaya bırakılan gazların içeriniği öğrenmek istemiştim de, bakalım ne diyecekler diye. Birkaç gündür sallıyorlar telefonda, bakalım aramaya devam edeceğim.

niyazi
niyazi
Reply to  Admin

bunları dün akşam güneş batarken ayvalık/sarımsaklı bölgesinden çektim. renginin pembe olması gün batımının yansımasından.
comment image
comment image
comment image
comment image

ela
ela

şuan cep telefonlarımız çalışmıyor..servis yok uyarısı alıyoruz

ela
ela

İstanbul için…

Boran
Boran

polat tower yangını beklediğiniz 3. işaret olabilir mi ?