Istanbul için vakit tamam mı ? Garip i…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

25 Cevaplar

 1. admin admin dedi ki:

  İlginç bir gelişme…

  Bu haberi yazdıktan sonra tam tepeme kimyasal bombardıman başladı 🙂

  İzmirde çalıştığım yerin tam üstünde ( hemde tam üstüne ) onlarca uçak chemtrails yapıyor. Hemde öyle böyle değil… Çok yoğun ve kesif bir bulut oluşuyor…

  Halen devam ediyor

  En üstte uçan uçağıda görebilirsiniz.

  Yer : IZMIR – Gaziemir

  • haydar dedi ki:

   sevgili admin, çok çok ilginç noktalar üzerinde duruyorsun ve büyük keyif bluebox.bbs’i takip etmek. ancak bugünkü yazın ek yorumların şaşırtıcı.. tüm yapay malzeme yangın dumanları bildiğim kadarıyla birbirine benzer. fabrika ya da bina farketmez. plastik ya da sentetik kumaş ya da yalıtım malzemesi. aynıdır.. bu ikinci yangın hangi yangın nerede ve ne zamandı bilmiyorum ama moskovadaki en yüksek bina inşaatı yangını ile bağ kurulabilir belki ancak.. chemtrails konusuna gelince. bunlar eğitim uçakları değil mi? çiğli ya da gaziemirden havalanıyor olmalılar. arkalarındaki de jet egzozu su buharı çıkışı..

  • Meliksah dedi ki:

   Bunun aynısı, hatta daha çoğu Adana’da iki kez oldu. Resimli mesajlar gönderdim ama pek dikkat çekmemişti.

   Bundan daha fazlaydı.

 2. andi dedi ki:

  Yangınlar konusunda tamamen bir tesadüf olduğunu düşünüyorum birinci yangının 23 nisana denk gelmesi tatil olması sigorta ile ilgili olabileceğini düşünüyorum. kaldıki açıklamalarda kundaklama üzerinde yoğunlaşılıyordu. Chemtrail demişken hafta sonu oynanan Monte carlo tenis finalinde de gökyüzünde çok ani geçti fakat 2 yada 3 çarpı şeklinde işaretler vardı…

 3. kerim dedi ki:

  artık abd kızılötesi düşük freakans lazerle sinayallerle evinizin içinde duş yaparaken rötgenliycek hale geldi nokta işaretini koca uçak iziyle yada duman teknolojisi kullanmak eskidi kaldı artık bence,! hem türkiye okadar ezik bi ülke değil hava savunmamız gelişmiştir hava sahamızda elin yabancı abd-israil uçağı kafasına göre kimyasal atık bırakamaz bunları neye dayandırıyosunuz bazen akıl mantığım ermiyo…

  • kerim dedi ki:

   akrabam hava yüzbaşı hava sahasını tecavüz üç uyarıda kırmızı alarmdır 3ünde vurma izni verilir karşıklılı eğitim veya tatkibat dışında elin uçağı hava sahamızın ırzına geçemez admin yani o gördüğün izlerin %90 nı türk uçaklarına ait muhtemelende eğitim amaçlı bırakılan izler türkiye hava savunmada ilk 10 a giren bi ülkedir oyle her kafasına esen pervanesini döndüremez ülkemizde.. …

 4. rado dedi ki:

  aynen, balçova-narlıdere üzerinde de chemtrails işlemi yapılmakta.

 5. admin admin dedi ki:

  Bir açıklama sanırım yerinde olacak…

  Şimdi yorumlarda dumanların şekil olarak benzerlikleri üzerine bir yorum yapılmış…

  Yazıdaki dumanın benzerliği değil Istanbulun her yerinden görünebilecek kadar yoğun bir duman işareti vermek olabilir amaç… Dikkat ederseniz iki yangındaki duman bir işaret fişiği gibi yoğun ve siyah bir şekilde ortaya çıkıyor. Istanbulda olup o dumanları görmeyen kalmadı.

  Başka bir yorumda duman işareti ile chemtrails birbirine karıştırılmış uçaklara işaret veriyoruz manası çıkmış…

  Şimdi bu yazı amacını biraz aştı başka yorumlar çıktı ortaya…

  Benim amacım bir şeye dikkat çekmekti. Bunlar bir işaret fişeği olduğu ve uyuyan bir şeyleri bu işaret ile uyanacaktır. Dediğim gibi tamamen tesadüfte olabilir ama üçüncü bir siyah dumanı istanbul semalarında görürsem ” Assasins Creed Sailing to Constantinople ” oyununda olduğu gibi haşhaşilerin uyandığını bir büyük oyunun olduğunu, LA AHAD ın göreve başladığını söyleyebilirim…

  Genelde açıklama yapmak istemezdim yazılar nasıl anlaşılırsa öyle bırakmak daha iyidir. Ancak bu önemli bir konu, tesadüf mü beraberce göreceğiz…. Umarım tesadüftür…

  • kerim dedi ki:

   chemtrailsi izmir tarfında daha fazla görmeniz doğal malum karşısı yunanistan hava tugayımız dolu o bölgede başka bir millettin ülke hava sahamıza girip tecavüz edip keyfe göre chemtrails yapamsına inanıyomusunuz? chemtrails yapan uçakların abd-israil malı olduğunu yerden nasıl anlıyosunuz? bu sorularıma cevap bekliyorum saygılar..

   • admin admin dedi ki:

    Lütfen chemtrails i inceleyip hangi uçaklara enjeksiyon takılıyor inceleyin ve biraz bu konuyu okuyarak geliniz…

    Düşman uçağı gelip sahamızda ben sizi kimyasal gaza boğuyorum diye bir olay değil bu olay, olayı bilmediğini buradan anlayabiliyorum…

    Okuyun ve öyle gelin…

    • kerim dedi ki:

     kardeşim ülkemizde kargo uçağı dahil yolcu uçağı dahil rapor verir girerken izin alırsa devam eder hava sahamıza girerken,izinsiz bi uçağın girmesi demek kısmi savaş ilanıdır zaten daha onceden okudum zıt olduğum için yazmadım o konulara, güvenlik ve hava trafiği ve ordu kuralları adına hiç bişey yoktu o konuda zaten, chemtrails yok demiyorum ben dikkat edersen o gördüğün izler türk uçaklarına ait incirlik üssünde bile verdiğimiz uçuş kordinatları dışına çıkamaz abd!! sizde bu kuralları öğrenip gelin lütfen izinsiz kargo uçağı,tarla uçağı bile kaldıramazsın yerden yada hava sahamızı işgal edemez .!

     • kerim dedi ki:

      ayrıca tsk chemtrailsi yani kimyasal izi almanya ab ülkeleri kadar sık kullanmasada ozellikle eğitim uçuşlarında yer tespiti için sık kullanır almanyada olan varsa gökyüzünün chemtrails den nerdeyse kapandığına şahit olur tsk nın sitesinde vardı fotolar halen duruyomu bakarım işten çıkınca.

 6. aslı dedi ki:

  Bu kadar gizli bir anlatım,elbette yanlış anlamalara yolaçacaktır.Bu bir bulmaca-bilmece olmamalıydı.

  Mutlaka iyiniyetle birşeyler yazdınız.Yazının arka planında bir bilgi birikimi olduğu belli.Ama siz bu bilgi birikimini,önce paylaşmalısınız.Sonra İstanbul’da ki dumanlarla ilgili yaptığınız yorumu yazmalısınız.

  Sizin izlediğiniz oyunu izlemeyen biri,bu yorumu anlayamaz ki.O zaman siz bu oyunun içeriği hakkında bilgi verin lütfen.

  Yazılar nasıl anlaşılırsa öyle bırakmak daha iyidir cümlesi çok tartışılır.500 farklı düşünce oluşur, siz de anlatmak ve algılatmak istediğiniz mesajınızı asla veremezsiniz.

  • Sami34 dedi ki:

   Sayın Admin,
   Aslı hanım bu konuda çok doğru söylemiş. Ayrıca yorumda bulunan bazı arkadaşların şöyle eski konulara dikkatlice bir göz atmalarını ve ondan sonra yorumda bulunmalarını tavsiye ediyorum. Nitekim linkini bulabilseydim buraya ekleyecektim ama gözden kaçırdım sanırım. Chemtrails konusunda hangi ABD firmasının bizim hangi firmalarımızla anlaşmalı olarak çalıştığını açıklayan bir yazı vardı. Bir de yanlış hatırlamıyorsam Kodaman İsmail isimli kullanıcı bu firmaları ifşa etmişti. Eğer o firmanın linkini tekrar ekleyebilirseniz en açık ve net cevabı vermiş olursunuz.

   • Factorx dedi ki:

    İSKİ ve PETKİM

    Ben PETKİM’i telefonla aradım aliağadaki merkezlerini. Yetkili; bu konuyla hava azot bölümünün ilgilendiğini ve teknik bilgilere sahip olmadığını söyledi, mühendislerden biri varmış onunla görüşün bugün burda değil dedi.

    Bilgi edinme hakkı kapsamında bu havaya bırakılan gazların içeriniği öğrenmek istemiştim de, bakalım ne diyecekler diye. Birkaç gündür sallıyorlar telefonda, bakalım aramaya devam edeceğim.

 7. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Chemtrails (kimyasal püskürtme) uygulaması İzmir-Bornova Kampüsten bugün öğle saatlerinde çektiğim fotolarla da görüldüğü üzere hayli yoğundu.

 8. admin admin dedi ki:

  Chemtrails hakkında animatrix filminden bir sahne ve yorumlar

  İlginç bir videodur özellikle animatrixde güneşi kapatmak için uygulanması.

  .

 9. admin admin dedi ki:

  İlginç ?

 10. ela dedi ki:

  şuan cep telefonlarımız çalışmıyor..servis yok uyarısı alıyoruz

 11. ela dedi ki:

  İstanbul için…

 12. Boran dedi ki:

  polat tower yangını beklediğiniz 3. işaret olabilir mi ?

 13. admin admin dedi ki:

  Istanbulun her yerinden görülen Galatasaray Üniversitesindeki yangın…

  www.haberturk.com/gundem/haber/813723-galatasaray-universitesinde-yangin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir