İnsansız casus uçaklar ABD semalarında…..

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. Kodaman Ismail dedi ki:

  yönetenler pisikopat hizmet edenlerde moron olunca böyle teknoloji saçma sapan yerlerde yeni dünya düzeni sapıkları tarafından kullanılır. sırtından deriyi alırlar kendi paralarıymış gibi miletin parasını böyle kasıla kasıla sindirmek için kullanırlar. Yeni kırallar miletin paralarıyla iş başında.

 2. Amphitritel dedi ki:

  Illuminati Vol2 belgeselinde bu çip olayı anlatılıyordu.İlk izlediğimde bilim kurgu gibi gelmişti.Bu kadar kısa sürede hayata geçirileceğini zannetmiyodum.Ama halka kabul ettirme aşaması belgeselde farklı anlatılıyordu.İnsanlar arasında korkuyu yayıyorlar,daha sonra güvenlik amacı ile insanlar bu çipleri kendileri istiyor.Birisi sizi kaçırdığında,yerinizi tespit için çipler gerekli denildiğinde kabul etmeyen olmaz heralde.

 3. Bora Hazır dedi ki:

  Ben bir eczacıyım. Geleceğin eczacılığı ve sağlıkta gidilen nokta ile ilgili çeşitli seminerlerde insanlara çip takılarak o çip ile anlık sağlık verilerinin takip edileceği, acil durumlar için bu çiplerin vereceği sinyalle bölgeye 112 gönderilmesi vs türü çalışmalar var teknoloji şirketlerinin inovasyon departmanlarında.
  Bu çalışmaların başını da microsoft grubu çekiyor.
  İnsanları bu chip'e razı etmek çok zor değil malum, sağlık bahanesi ile herkes koşa koşa kabul edecek hatta sıraya girecektir.
  Bu chip çalışmaları çok uzak değil, eğer yakın zamanda bir pole shift gerçekleşmez, çeşitli senaryolar gerçekleşmez, küresel bir problem yaşanmazsa vs 2-3 sene içinde kullanıma sunulmuş olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir