İlluminati kartları… Kehanet mi kurgu mu ?

7
303

İlluminati kartları…

Kehanet mi kurgu mu karar veremedim.

Ama son İngiltere ayaklanmaları kartlarda ortaya çıktı. Londra Bigbang saat kulesininde olduğu ve ingiltere yi simgeleyen kart bir kehaneti daha doğrular gibi. Yorum sizin…

İlluminati kartları sizce bir kurgu mu yoksa gerçek mi ? Ne dersiniz…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
yoldaş
yoldaş

kartın ismi kombine felaketler ve kartdaki kule ingilteredeki Big Ben kulesi değil, Japonyadaki wako kulesidir. kuleyi görmek isterseniz. http://www.abovetopsecret.com/forum/thread675301/pg1

gökhan
gökhan
Reply to  Admin

hocam arkadaş doğru söylüyor bu karttaki kule tokyo da ki wako saat kulesi, zaten bundan sonraki kartlarda “tsunami” kartı ve “nuclear disaster” kartı var. yani tam japonyadaki deprem+tsunami+nükleer felaketi tanımlıyor..
işin ilginci “nuclear disaster” kartı 2 tane ve onlardan birisinin altında “General Electric” e gönderme yapılmış. Fukushima’da bir çok reaktör var, tesadüfe bakın ki patlayan reactör “General Electric” in reaktörü..

bir de adamların dalga geçer gibi bir kartları daha var, o kartın adı da “Fackyoufukushima”.. araştırın, daha neler var neler. Endonezya da bir sürü kişinin öldüğü tsunami nin kartı da var..

yoldaş
yoldaş
Reply to  Admin

yorumunuza saygı duyuyorum fakat yorumumun, disaster olmasından değil ‘combined’ disaster olmasından dolayı daha tutarlı olduğunu düşünüyorum.ayrıca kartlar arasında zaten ‘england’ diye bir kart var big ben kulesini açıkça gösteren http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/england

gökhan
gökhan

pardon son yazdığım kartın adı “Fackyouschima” olacaktı.. bu adla bulabilirsiniz kartı..

gökhan
gökhan
Reply to  gökhan

bir türlü doğru yazamıyorum.. “Fuckyouschima” olacak kartın adı.. kartta Honda nın kanatları falan var. “Fuckyouschima” kartına bakarsanız altta gözüken insanlar sizin burada verdiğiniz karttaki insanlar ile aynı insanlar..

merve
merve
Reply to  gökhan

“combined disasters”: kombine felaketler yani Japonyada meydana getirilen deprem, tsunami ve nükleer sızıntı olduğusöyleniyor birçok yerde