HAARP, Volkanik Aktivite Artışı, Yeni Dünya Düzeni

7
148

Yeni Dünya Düzeni

Son yıllarda volkanik patlama sayılarında ciddi bir artış gözlemlene bilmekte. Tıpkı büyük deprem sayılarındaki artışın belirginleşmesi gibi volkanik faaliyetlerde de ciddi bir artış akla insan eli getirmiyor değil.

HAARP ve benzeri tesis aktivitelerinin her geçen gün  videolarda ve haberlerde dünyadaki çok amaçlı kullanımlarının görüntüleri bizlere volkanlar konusunda da şüpheli bir takım gizli amaçların ve yeni dünya düzenine hizmet edecek bazı hedeflerin gözetildiğini düşündürüyor. Bu videolarda ilginç görüntüler var.

Konuyu sizlerin görüşüne sunarım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kerim
kerim

2013mü? benmi yanlış görüyorum yoksa bunlar falcımı? volcan aktivitesi bi 2010 da sıçrama yaptı(ciddi şekilde) 2011-2 son derece stabil sönük lütfen nasa veya ab deki volcan garfiklerini ciddiye alın 2012 cilerin yaptığı şeyler fake genelde bi ara nette depremler shoplu %400 arttı grafiği vardı bayya gülmüştüm bayada inanan vardı 2012 yi destekliycek bi anamoli var oda doğruysa garib sesler konusu onun hiç bişeyde anormallik yok.

Gökhan Aytekin
Gökhan Aytekin

Bu çekimin olduğu gün japonya da tsunaminin meydana geldiği gün hadi volkanik patlamayı anladım depreme bağlı dedim, hadi o kadar ufo ya da beliren nesneleri de anladım diyelim sonrasında o ışık kümesinin etrafına doğru yaydığı olağanüstü ışıklar patlamalar nedir?dağın tepesinden yukarıya doğru sanki havaifişek gibi bir sürü şey fırlıyor.Hatırlıyorum başka yabancı forumlarda ışık olayını stargate diye tabir ettikleri yıldız geçidinin açıldığını ve görüntüdeki ufoların ordan geldiğini söylemişlerdi.Daha önce de depremlerden sonra ya da volkanik patlamalardan sonra ufoların görüldükleri olmuştu ama bu video haikaten çok enteresan.linkin altındaki yorumlara bakılınca da olay yine HAARP e bağlanmış.Çekim de zaten belli ki kamera sabit… Read more »

john conner
john conner

“Gölcük yanardağı her an patlayabilir” Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Jeotermal Enerji, Yeraltısuyu ve Mineral Kaynakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nevzat Özgür, Gölcük Yanardağı’nın genç ve aktif bir volkan olduğunu belirterek, ”En son 24 bin yıl önce patlayan volkan, her an patlayabilir. Gölcük kraterinin sürekli gözlem altında tutulması için istasyon kurulmalı” dedi. Prof. Dr. Nevzat Özgür, AA (Anadolu Ajansı) muhabirine yaptığı açıklamada, Gölcük volkanizmasıyla ilgili ikisi ulusal, biri uluslararası 3 araştırma projesi yapıldığını söyledi. Bölgede 1988’den bu yana çalışma yürüttüklerini belirten Prof. Dr. Özgür, hazırlanan çalışmaların ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanarak Isparta ve Gölcük Yanardağı’nın tüm dünyaya tanıtıldığını… Read more »

Amphitritel
Amphitritel

Etna’da faaliyet gözlenmiş ;

http://video.ntvmsnbc.com/etna-yine-hareketli.html

Amphitritel
Amphitritel

Bir de;son bir aydır değişik ülkelerde onlarca uçak düştü.Ülkemiz kayıpları,Afganistanda ve Konyada oldu.Bugün de Rusyada yolcu uçağı düşmüş.Amerikada kaza yapan küçük eğitim uçakları da bir hayli fazla.Tüm bunların geçtiğimiz bir ay içinde ard arda olmasının bir nedeni vardır.Konu ile alakası yok ama buraya yazma gereği duydum.Admin’den alakalı bir yazı bekliyoruz ; )