HAARP, Volkanik Aktivite Artışı, Işık Patlamaları, Yeni Dünya Düzeni

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Yıllara göre volkan patlamaları grafiği yazmayı sehven unutmuşum www.yaklasansaat.com/haberdosya/2011_haberleri/aralık_2011/felaketlerin_kaynagi_cekirdek.asp sitesinden alınmıştır.

 2. kerim dedi ki:

  2013mü? benmi yanlış görüyorum yoksa bunlar falcımı? volcan aktivitesi bi 2010 da sıçrama yaptı(ciddi şekilde) 2011-2 son derece stabil sönük lütfen nasa veya ab deki volcan garfiklerini ciddiye alın 2012 cilerin yaptığı şeyler fake genelde bi ara nette depremler shoplu %400 arttı grafiği vardı bayya gülmüştüm bayada inanan vardı 2012 yi destekliycek bi anamoli var oda doğruysa garib sesler konusu onun hiç bişeyde anormallik yok.

 3. Gökhan Aytekin dedi ki:

  Bu çekimin olduğu gün japonya da tsunaminin meydana geldiği gün hadi volkanik patlamayı anladım depreme bağlı dedim, hadi o kadar ufo ya da beliren nesneleri de anladım diyelim sonrasında o ışık kümesinin etrafına doğru yaydığı olağanüstü ışıklar patlamalar nedir?dağın tepesinden yukarıya doğru sanki havaifişek gibi bir sürü şey fırlıyor.Hatırlıyorum başka yabancı forumlarda ışık olayını stargate diye tabir ettikleri yıldız geçidinin açıldığını ve görüntüdeki ufoların ordan geldiğini söylemişlerdi.Daha önce de depremlerden sonra ya da volkanik patlamalardan sonra ufoların görüldükleri olmuştu ama bu video haikaten çok enteresan.linkin altındaki yorumlara bakılınca da olay yine HAARP e bağlanmış.Çekim de zaten belli ki kamera sabit zoom olayı falan da yok belki yakınlardaki bir tesisin güvenlik kamera kayıtları falan.Zaten bu bölge de daha önce de acaiplikler var ufolarla ilgili olarak youtube da mevcut aynı kameranın çekimi ile hem de..

 4. Fahri Meteorolog Fahri Meteorolog dedi ki:

  Ele aldığım bir konuyu mümkün oldukça geniş bir şekilde araştırmaya gayret ettiğim gibi kesin net ifadelerden de kaçınmaya çalıştığımı ifade etmek isterim. Ancak bu hususta kuvvetli bir şüphe de varsa konunun da önemi açısından tartışılmasında da fayda mütalaa edilebilir.

  www.youtube.com/watch?v=_ktA_rU_Orc&feature=related

  İzlanda’da bir başka volka üzerinde canlı kamera ile izlenebilen HAARP çalışmaları olduğu iddia edilen bir diğer videodur.

  Ayrıca bir başka kaynaktan da dünyada belirli odakların volkan patlamalarını tetikleme konusundaki projelerini paylaşmak isterim.

  www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=31

  Bu kadar veri, şüphe varken hala birşeyler gizlenme gayreti içinde ise bu dahi bence olayların gerçekten bu yönde geliştiğini teyit edebilecek ipuçları gibi gözükmektedir diye düşünmekteyim.

  Tabi ki yorum ve düşüncelerinize sunarım.

 5. john conner dedi ki:

  “Gölcük yanardağı her an patlayabilir”

  Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Jeotermal Enerji, Yeraltısuyu ve Mineral Kaynakları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nevzat Özgür, Gölcük Yanardağı’nın genç ve aktif bir volkan olduğunu belirterek, ”En son 24 bin yıl önce patlayan volkan, her an patlayabilir. Gölcük kraterinin sürekli gözlem altında tutulması için istasyon kurulmalı” dedi.

  Prof. Dr. Nevzat Özgür, AA (Anadolu Ajansı) muhabirine yaptığı açıklamada, Gölcük volkanizmasıyla ilgili ikisi ulusal, biri uluslararası 3 araştırma projesi yapıldığını söyledi. Bölgede 1988’den bu yana çalışma yürüttüklerini belirten Prof. Dr. Özgür, hazırlanan çalışmaların ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanarak Isparta ve Gölcük Yanardağı’nın tüm dünyaya tanıtıldığını ifade etti.

  Gölcük Yanardağı’nın genç ve aktif bir volkanizma olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Özgür, bu yüzden volkandaki hareketlerin düzenli olarak izlenmesi gerektiğini belirtti. Gölcük Yanardağı’nda radyojenik yaş tayinleri yaptıklarını ve buna göre, yaklaşık 6 milyon yıl önce başlayan bir volkanizmanın varlığından haberdar olduklarını ifade eden Özgür, ”Daha sonra bu volkanizmanın zamanla sustuğunu ve bir müddet sonra tekrar aktif olduğunu gördük. En son 24 bin yıl önce patlayan volkan, her an patlayabilir. Gölcük kraterinin sürekli gözlem altında tutulması için istasyon kurulmalı” dedi.

  Prof. Dr. Nevzat Özgür, volkanizmayı üreten magmanın tabanda hala sıcak ve aktif olduğunu, bu durum nedeniyle Yakaören köyü yakınlarında karbondioksit ve kükürtdioksit gaz çıkışlarının görüldüğünü ifade etti.

  Gazların büyük olasılıkta derindeki magma odasından kaynaklandığını belirten Özgür, şöyle konuştu: ”Bu gazların magma odasından geldiğini izotop analizleri ile ispatlayabiliriz. Burada görülüyor ki yanardağ şuan suskun, ama ileride tekrar aktif olabilir. ’İleride’ değimiz zaman yarın olabilir, 6 ay sonra olabilir, 10 yıl sonra olabilir, hatta 100 yıl sonra da olabilir. 100 yıl jeoloji takviminde oldukça kısa bir zamandır. Bu nedenle yörede yaşayan insanların canlarının korunabilmesi ve can kayıplarının önlenebilmesi için bu volkanların devamlı izlenmesi gerekmektedir.” İzleme çalışması yapılabilmesi için proje hazırladıklarını ve proje kapsamında gerekli noktalara en az 3 istasyon kuracaklarını söyleyen Özgür, istasyonlar aracılığıyla devamlı ölçüm yapacaklarını ve elde edilen verileri merkezde kayıt altına alacaklarını sözlerine ekledi.

  (kaynak: milliyet.com.tr)

 6. Amphitritel dedi ki:

  Etna’da faaliyet gözlenmiş ;

  video.ntvmsnbc.com/etna-yine-hareketli.html

 7. Amphitritel dedi ki:

  Bir de;son bir aydır değişik ülkelerde onlarca uçak düştü.Ülkemiz kayıpları,Afganistanda ve Konyada oldu.Bugün de Rusyada yolcu uçağı düşmüş.Amerikada kaza yapan küçük eğitim uçakları da bir hayli fazla.Tüm bunların geçtiğimiz bir ay içinde ard arda olmasının bir nedeni vardır.Konu ile alakası yok ama buraya yazma gereği duydum.Admin’den alakalı bir yazı bekliyoruz ; )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir