Güneşin arkasında dev UFO Geçen hafta gü…

Home / Genel / Güneşin arkasında dev UFO Geçen hafta gü…

Güneşin arkasında dev UFO

Geçen hafta güneş patlamaları sırasında görüntülerde görünen dev UFO nun incelemeleri devam ediyor.

Görüntüler her iki SOHO uydusundada bulunuyor ve görüntü analizlerinde katı bir yapının orada bulunduğu açıkca görülmekte.
Bu görüntünün güneşin arka kısmında olması nedeni ile net bir görüntü elde etmek mümkün değil.

Ancak uzun zamandır bu tip görüntülerin sıklıkla ortaya çıkması dünyanın görüş açısından çıkmak için mükemmel bir yer olan güneşin arka bölümü bir şekilde teleskoplar ( amatör ) yardımı ile görülemiyecektir.

Bu görüntüleri ancak dünyanın dışındaki bir uydu dünyadan açık mesafelerden göürntüleyebilecek…

Görüntü detayları şu şekilde.

İki sohodan alınan iki farklı görüntüde…

Görüntüleri sizde kendiniz analiz edebilirsiniz SOHO uydu sitesinde 25.10.2104 tarihi görüntüler mevcut.

Çevremizdeki uzayda son zamanlarda güneş kaynaklı görüntülerde UFO ların görüntülenmesi artmaya devam ediyor.

2 Comments

  • Psikostratejist

    Bunların gerçek olma ihtimali çok yüksek. Sunsihine adlı bir film var. Akıl almaz bir film aslında.o kadar yüksek ısıya uzay gemilerinin nasıl dayandığını merak edenler ona da bir baksınlar. Acayip paneller var ve uzay araçlarının içinde eko sistemler var yani yapay dünyalar var. Onlardan bir gemidir bu da muhtemelen. Ama sorun şu olurdu her halde.O kadar büyük bir geminin orada ne işi var güneşle ilgili ne yapıyor.Meraklıları için o filmi şiddetle tavsiye ederim.Bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

    • Geçen yıl bir youtube videosu izlemiştim Güneş ile ilgili. Amerikalı bir bilim adamı Güneş’in içinde aslında bir füzyon reaksiyonunun olmadığını, içinin boş olduğunu ve çıkardığı enerjinin aslında farklı bir uzay boyutundan geldiğini ifade etmekteydi. Bu verileri toplayıp halka açıklamak istediğinde ise, bilim adamının çalışmakta olduğu üniversiteye ilginç takım elbiseli adamlar gelip, kendisinin tüm verilerini almış ve üniversite de kendisine verilen labratuvarı mühürleyip onu üniversiteden atmış. Orjinal videonun linkini bulmaya çalışıyorum ancak bulamadım ama benzer bir teoriyi bu beyfendi de sunmuş: www.youtube.com/watch?v=2fdhyhPu6PY

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir