Güneşe kim saldırıyor.

42
184

Güneşe kim saldırıyor.

Başlığa baktığınızda garip gelebilir…

Ancak durum hiçte öyle değil… Son iki haftadan beri güneşteki anormal durumun arkasında çok daha farklı gelişmeler olabileceği yönünde deliller gelişmeye başladı.

Üç patlamada arka arkaya oluştu…

Bu patlamalardan sırasında ilginç bir şekilde güneş etrafında bir enerji korona sıçraması görüldü. Bu durum daha önce rastlanmayan ve patlamalarda bile görülmeyen bir durum olarak ortaya çıktı.

Aşağıdaki videoda güneşin alt kısmında bu enerji transferini görebiliyorsunuz.

Sanki bir boşluk bu enerjiyi vantuz gibi çekiyor ve bir anda yok oluyor. Enerji transferi inanılmaz boyutlarda ve uzunlukta.

Gözlerden kaçmayacak kadar açık ve net bir biçimde gözlenebiliyor.

Asıl ilginç gelişme bundan sonra meydana geliyor.

Şu anda güneşde çok büyük bir alanda korona kaybı bulunuyor. Sanki güneş sönmeye başladı.
Aşağıdaki resimlerde güneşte oluşan soğumanın belirtisi olarak ortaya çıkan siyah alanın büyüklüğünü görebiliyorsunuz. Güneşte bu siyah alan ısı düşmesi ve reaksiyonun azalma belirtisi.

Güneşe kim saldırıyor

Gördüğünüz alandaki siyahlaşma yaklaşık 12 saattir mevcut…

Yarın NASA nın gizli deneyi güneş için başlıyor. İki olayın arka arkaya gelmesi kafaları karıştırmaya başladı.

Güneşe yapılan dış bir müdahale olma ihtimali olabilir mi ? Bizim bilmediğimiz bir teknoloji ile güneşe müdahale edilmiş olabilir mi ?

Yukarıdaki görüntüler daha önce rastlanmış görüntüler değil.

Cihazlarımızla tesbit edemiyeceğimiz bir olay başladı ve dünyanın bundan haberi olmayabilir.

Çok daha dikkat çekici başka bir gelişmede dünyadaki bulutlaşma oranı. Bu durumda çok ilginç sanki güneşi kapattılar ve bir şeyleri gözlememiz engelleniyor.

Son durum bu bakalım bundan sonra neler göreceğiz.

Yorumlarınızı bekliyorum…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

42 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
census
census

incredible.
I love this site.
I follow with interest what you wrote for the Sun.
However, if you write in English will be very good

warfarepan
warfarepan
Reply to  census

could you translate what they are saying on your site, please

adem
adem

Adminim valla sen de olmasan bi haber olacağız bu gerçeklerden…Çok ciddi bir şeyler oluyor veya olduruluyor ama tüm dünya uyutuluyor..Güneş ya bütün dünyanın yok olması var işin ucunda tabi ki Allahın dilemesiyle olur her şey ama bu kadar da uyunmaz ki ya o kadar gereksiz şeylerle uğraşıyor ki insanoğlu çok garip gerçekten önümüzde ki günler çok şeylere gebe.

kerim
kerim

solar grand filament denen bi hadise o güneş hortumu trsi google yazın sürüsüne breket çıkar farkı ne onu anlamadım? cronel holede o siyahlık google yazıp search diyip görüntülerden çok çok daha büyüklerini görürsünüz, farkı nedir onu anlamadım açıkçası m7.9 yine patladı güneş aktif bi dönemde nedense bu genelde bu aktif donemlerin hep mart ayına denk gelmesi daha ilginç bence..

Tolga
Tolga
Reply to  kerim

Kerim Bey normal olmayan birşeyler var ve abd ve nasa bunu dünyadan saklıyor fakat siz bunların normal olduğunu söylüyorsunuz. Önceki güneş patlamalarınada normal demiştiniz açıkçası sizin yorumlarınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Amerika gizli bir takım deneyler yapmakta bunlarıda farklı gündemlerle dünyadan gizlemektedirler.

kerim
kerim
Reply to  Tolga

x15 patlama ardından gelen düzünelerce m sınıfı patlama anamoli olur güneşteki deneyimi gizliyolar? dünyada yapılcak deney denmesi çok çok daha mantıklı marsa kaç yılda gidildiğinden haberiniz varmı? güneşin kütlesi ve uzaklığı hakkında bilginiz vardır umarım uzaylılar uğraşıyo denmesi bile daha mantıklı sonuçta bizden 1000 lerce yıl ilerdeler dediklerine göre.

kerim
kerim
Reply to  kerim

comment image
Hacim 1,4122×1027 m3
Dünya’nın 1.300.000 katı
Dünyanın Güneşe uzaklığı; 152.6 milyon kilometredir.
bence deney dünyada aksini düşünen varmı? admin değerli bi arkadaş ama bu konuda kafası karışmış, başka bişeyide gizliyo örtbas ediyo olabilirler..

kerim
kerim
Reply to  Admin

kim saldırıyor deney filan yazınca öyle bi kanı oluştu bende özürdilerim, dediğim gibi güneş patlamalarını amatör olarak 2004 den beri takib ederim patlamalar okadar abartılcak düzeyde değil aktivite var doğru ama sizde bilirisinizki güneş 8-9 seneden beri durgundu zaten neyse bende takib ediyorum olayı iyigeceler…

aslı
aslı

Vayy:) Admin Bey’in yaptığı yorum godlikeproductions’da yayınlandı

aslı
aslı

Güzel güzel:)

aslı
aslı

Bu haberde mi buradan alıntılanmış?

mehmet
mehmet

son 3-4 aydır olusan bulut yogunlugunun en birinci nedeni olarak kozmik ısın yagmurundaki anormal artıstır diye biliyorum. hatta dünyanın gecmisinde kutup iklimlerinin normal iklimlere %90 gibi bir fark atmasının gezegenin kozmik ısın yogunlugu olan bölgelerden sıklıkla gecmesiyle iliskili olacagı düsünülüyor.kısacası iklimler üzerinde söylenen küresel ısınmanınmı yoksa kürresel sogumanın mı olacagı halen cok acık degil.tek bilinen birseyler olacak bu konuda. ismini anımsamadıgım rus bir astronom günesin cok aktif oldugu zamanlarının hemen ardından uzuun bir durgunluk dönemine girebilecegi (siyahlasabilecegini )söylemekte..yine de kisisel kanım günesin durulmadıgı ve bir süre durulmayacagıdır. Kimseyi kırmak ve sinirlendirmek istemem ama ne olur ,lütfen sartlanmıslıklarımızdan ,bize ögretilmis olanlardan… Read more »

fnobile
fnobile

inanılmaz……bu konuyu dar materyalist perspektiften açıklamaya çallışmak çok mantıksız olur….elimizdeki veriler sınırlı ve ilkel…. açıkça bir enerji transferi veya bir kopum meydana gelmiş…

ben de daha fantastik bir teori fikri ortaya atıyım…. uzayda madde ve anti madde olduğunua göre eşitlik yasasına paralel olarak,salınan enerjinin anti enerjisinin hareketini gözlemlemiş olabiliriz….. illa uzaylılar veya dünya federasyonuna bağlamaya gerek yok… uzay büyük bir hareket alanı ve olasılıklar sonsuz…

fnobile
fnobile
Reply to  Admin

bu tarz çekilmeler belli zamanlarda oluyor…… yalnız evden gördüğüm kadarıyla kuş cennetinin oralarda fazla çekilmiş gibi….

guvenguven
guvenguven

merhaba birkaç gündür paylaşımlarınızı endişe içersinde takip ediyorum. Fakat güneşe saldırı isimli konu bana inandırıcı gelmedi kusura bakmayın ve güneşe o kadar yaklaşabilecek bir uzay aracı olabileceğini hayal bile edemiyorum.

guvenguven
guvenguven
Reply to  Admin

tabiki herkesin hayal dünyasında farklı olasılıklar canlanıyor olabilir. Derdim sizinle atışmak değil. Herkesin düşüncelerine saygım var. Sadece astronami ve uzayla ilgili konuları araştırdığım için o konudaki fikrimi beyan ettim. Yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz.

kerim
kerim
Reply to  guvenguven

yok admin yanlış anlaşılmış, ama konuda biraz hatalı bi uslubla açılmış nasa güneşe saldırıyo deney yapıyo gibi bişey çıkıyo kabaca okuyunca, demek istediği o değil admin konuyu editlerse yanlış anlaşılma son bulur bence.

kerim
kerim

http://www.emsc-csem.org/#2
japonya yine gerilmeye başladı en son deprem tokyoya yakın marmarada sabah ist 3.7 oldu şahsen hissettim..takib edelim

Tolgaq
Tolgaq

Japonya’da 5,8 – 6.9 şiddet arasında topla 4 deprem meydana geldi. Japonyada bu tarz depremler genelde normal karşılanır ama daha önce böyle ardı ardına ve birbirine yakın bölgelerde depremler olmuşmuydu japonyada bilemiyorum.

kerim
kerim
Reply to  Tolgaq

9.0 ın 6-6.5 büyüklüğünde 4 öncüsü 7.2 büyüklğünde 1 oncusu var aynı günlerde 4-5 günlük periyot buda bi streesin yine olduğunu gösteriyo tabi daha büyüğü gelir diye bişey denemez depremlere çünkü akıl sır ermez 🙂

APOKALİPS
APOKALİPS

şuanda güneşte olan biten insanlardan özellikle gizleniyor. Açıklanacak olursa dünyada büyük bir kaos başlar.. Önümüzde ki haftalarda Rusya’da şiddetli depremler olacak. Güneşteki patlamaların ardından Rusya’da 3 köyde ortaya çıkan enerji negatif enerjiye ve kötü kalbe sahip olan insanların hastalanarak ölmesine neden oluyor. Bu enerji mağmadan çıkıyor ve şuanda resimleri çekilen bazı piramitlerin üzerinde sadece fotoğraflarla tespit edilen yoğun bir enerji akışı mevcut. Nibiru şuanda dünyayı etkilemeye başladı. ya nisan ya ağustos yada aralık sonunda büyük depremler olacağı söyleniyor. Depremden sonra çift güneş gördüğünüz vakit şiddetli rüzgarların ve fırtınaların başlamasına 59 gününüz olacak. bu zaman zarfında kaçabildiğiniz kadar yüksek dağlara kaçın… Read more »

Sami34
Sami34
Reply to  APOKALİPS

Sayın APOKALİPS bu yaptığınız açıklamaya dair güvenilir kaynaklar varsa linklerini de verebilir misiniz?

aslı
aslı

14/03/12 de Honshu,Japonya’da 09.08.33(UTC) de 33 km. derinlikte, 7.4 deprem oldu.Ardından 09.08 civarında,neredeyse saniyeler aralığında( 6.9,6.9,6.8) 3 deprem oldu. 10.49UTC civarı en büyüğü 6.2,en küçüğü 5.7 olmak üzere 5 deprem oldu.12.05UTC civarı,en büyüğü 6.0,en küçüğü 5.7 3 deprem oldu.Herzaman ki gibi EMSC 7.4’lük depremin şiddetini düşürerek 6.9 olarak ve tek deprem olarak gösterdi.
http://quakes.globalincidentmap.com/map_detail.php?id=172273

fmerkal
fmerkal

Bu sitede ki bilgileri sağlıyan Admin e ve yorumları ile katkıda bulunan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.Düşüncem; hayallerimizin bile kabul edemeyeceği gerçeklerin olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmamız gerektiğine inanıyorum.Örnek: Karadelikler..Sevgim ve saygımla,

devran
devran

bu cisim veya nerneyse sanrım yüksek derecede manyetik alana sahip ve yoğunluğu çok yüksek bu derecede güneşi etkileyebiliyorsa bu özelliklere sahip olmalı diye düşünüyorum

Factorx
Factorx

Yalnız bir şey var… Öyle heryerde illuminati simgesi arayan ergen tiplerden değilim, onlardan nefret de ederim hatta ama güneş lekelerinin birleşip böyle geometrik şekiller oluşturduğunu da hiç görmemiştim. Uzun süre de kaldı bu görüntü. Üçgen var burada :S 😀

aslı
aslı

Güneş’teki üçgen geri dönüyor.

http://sdo.gsfc.nasa.gov

AİA193, AİA211, AİA335 te net görülüyor.

buğra
buğra

yeni bir şeyler yok mu ? nibiru insanlara psikolojik olarak ne etkiler yapıyor ?

bilimkırdu
bilimkırdu

bu güneşdeki deney 2 ihtimalde dogura bilir biri dünyada yapılan isviçredeki yerin altındaki sanal güneş denemeleri ile ilgilendirenebilinirmi
bir ikincisi kiden enerji miktarı oldukca fazla ,,güneşin enerjisini farklı manyetik alanda cekebilirmi,insan oglundan gizli bir yaşam formu yada uzaydaki değişen bir menyatik farklı güçlü bir alanda olabilir ,,,

bilimkırdu
bilimkırdu

güneş şuan ısısını düşürmesi
2011 tarihlı priyoduk güneş lekelerinin azalmasıylada,,ilgilendirme durumuda olabilir ,,enerjı kaybı farklı güçlü bir mentatik alanın vakum gibi cekmesi olan dışı bir olay,,dünyayı ısıtan güneş sanki tüpü çok güçlü son güçünü veren bir ocaga benzetebiliriz,,oldukca sıcak bir yaz ve sonrası birden düşen sıcaklıklar,,,,,,dünyada değişim olcak iklimsel olarak,,,,,,,