Güneşe kim saldırıyor. Başlığa ba…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

42 Cevaplar

 1. census dedi ki:

  incredible.
  I love this site.
  I follow with interest what you wrote for the Sun.
  However, if you write in English will be very good

  • warfarepan dedi ki:

   could you translate what they are saying on your site, please

  • ixion ixion dedi ki:

   There are alot of underground “english” websites out there which gives news about sun and undercover operations and even what’s really going on around the world. But if you insist following this site, if admin feel like it, I can make some kind of translations.

 2. admin admin dedi ki:

  İlginç bir gelişme daha ortaya çıktı…

  Büyük ihtimalle güneşteki olayın medyaya yansımaması için ikiz kulelerin daha önce yayınlanmamış görüntüleri medyaya dağıtılıyor…

  Yarın tüm TV ler bu görüntüleri gösterecek ve NASA deneyi arka planda kalacak…

  Takip ediyoruz bakalım neler olacak.

 3. adem dedi ki:

  Adminim valla sen de olmasan bi haber olacağız bu gerçeklerden…Çok ciddi bir şeyler oluyor veya olduruluyor ama tüm dünya uyutuluyor..Güneş ya bütün dünyanın yok olması var işin ucunda tabi ki Allahın dilemesiyle olur her şey ama bu kadar da uyunmaz ki ya o kadar gereksiz şeylerle uğraşıyor ki insanoğlu çok garip gerçekten önümüzde ki günler çok şeylere gebe.

 4. kerim dedi ki:

  solar grand filament denen bi hadise o güneş hortumu trsi google yazın sürüsüne breket çıkar farkı ne onu anlamadım? cronel holede o siyahlık google yazıp search diyip görüntülerden çok çok daha büyüklerini görürsünüz, farkı nedir onu anlamadım açıkçası m7.9 yine patladı güneş aktif bi dönemde nedense bu genelde bu aktif donemlerin hep mart ayına denk gelmesi daha ilginç bence..

  • Tolga dedi ki:

   Kerim Bey normal olmayan birşeyler var ve abd ve nasa bunu dünyadan saklıyor fakat siz bunların normal olduğunu söylüyorsunuz. Önceki güneş patlamalarınada normal demiştiniz açıkçası sizin yorumlarınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Amerika gizli bir takım deneyler yapmakta bunlarıda farklı gündemlerle dünyadan gizlemektedirler.

   • kerim dedi ki:

    x15 patlama ardından gelen düzünelerce m sınıfı patlama anamoli olur güneşteki deneyimi gizliyolar? dünyada yapılcak deney denmesi çok çok daha mantıklı marsa kaç yılda gidildiğinden haberiniz varmı? güneşin kütlesi ve uzaklığı hakkında bilginiz vardır umarım uzaylılar uğraşıyo denmesi bile daha mantıklı sonuçta bizden 1000 lerce yıl ilerdeler dediklerine göre.

    • kerim dedi ki:

     www.rense.com/1.imagesH/13db967.jpg
     Hacim 1,4122×1027 m3
     Dünya’nın 1.300.000 katı
     Dünyanın Güneşe uzaklığı; 152.6 milyon kilometredir.
     bence deney dünyada aksini düşünen varmı? admin değerli bi arkadaş ama bu konuda kafası karışmış, başka bişeyide gizliyo örtbas ediyo olabilirler..

  • admin admin dedi ki:

   Operasyon dünyada o konuda farklı birşey yazmadım…

   Operasyonun amacı güneşte oluşacak bir durumu örtbas edecek bir olay yaratmak olabilir.

   Şu an güneşte meydana çıkan olaylar daha önce rastlanmış şeyler değildir. Sizin yazdığınız black corona olayı patlama sonrası oluşmaz, patlamaya hazırlık aşamasında güneşin manyetizması ile gelişir.

   Hele videodaki gibi bir enerji çıkışı güneşten o şekilde olmaz. Sanki güneşin manyetik alanı yok olmuş gibi yüzeyden uzaya doğru binlerce km uzunluğunda enerji transferi oluşuyor.

   Videoyu iyi incelerseniz görüntüde oval bir bölgeye güneş ışının ulaşamadığınıda göreceksiniz. ( Acaba diyorum gizlenmiş bir uzay gemisi olabilir mi bu ??? – Düşünce sadece … )

   Herşeyi ABD yapıyor diyede yazmıyorum ancak bir şekilde güneşi kapatacaklar… Önümüzdeki günlerde bunu göreceğiz…

   .

   • kerim dedi ki:

    kim saldırıyor deney filan yazınca öyle bi kanı oluştu bende özürdilerim, dediğim gibi güneş patlamalarını amatör olarak 2004 den beri takib ederim patlamalar okadar abartılcak düzeyde değil aktivite var doğru ama sizde bilirisinizki güneş 8-9 seneden beri durgundu zaten neyse bende takib ediyorum olayı iyigeceler…

 5. admin admin dedi ki:

  Yarın TV lere verilecek ikiz kuleler görüntüleri

  2:25 dk da çevreden hiçbir uçağın olmadığını ve patlamayı göreceksiniz.

  Daha önce basında yer alan görüntü bu açıda bir uçak olması gerekli…

  Yoruma yorum yapmayın lütfen konuyu dağıtmamak adına bu yoruma yapılan yorumları yayınlamayacağım…

  Konuya yorum yapabilirsiniz.

 6. aslı dedi ki:

  Vayy:) Admin Bey’in yaptığı yorum godlikeproductions’da yayınlandı

  • admin admin dedi ki:

   Gördüm bir türk girmiş sanırım…

   Siteye son iki haftadır çok fazla yabancı geliyor. Nasıl okuyorlar bilmiyorum ama bazıları bayağı inceliyor 🙂

   .

 7. aslı dedi ki:

  Güzel güzel:)

 8. aslı dedi ki:

  Bu haberde mi buradan alıntılanmış?

 9. mehmet dedi ki:

  son 3-4 aydır olusan bulut yogunlugunun en birinci nedeni olarak kozmik ısın yagmurundaki anormal artıstır diye biliyorum.
  hatta dünyanın gecmisinde kutup iklimlerinin normal iklimlere %90 gibi bir fark atmasının gezegenin kozmik ısın yogunlugu olan bölgelerden sıklıkla gecmesiyle iliskili olacagı düsünülüyor.kısacası iklimler üzerinde söylenen küresel ısınmanınmı yoksa kürresel sogumanın mı olacagı halen cok acık degil.tek bilinen birseyler olacak bu konuda.
  ismini anımsamadıgım rus bir astronom günesin cok aktif oldugu zamanlarının hemen ardından uzuun bir durgunluk dönemine girebilecegi (siyahlasabilecegini )söylemekte..yine de kisisel kanım günesin durulmadıgı ve bir süre durulmayacagıdır.
  Kimseyi kırmak ve sinirlendirmek istemem ama ne olur ,lütfen sartlanmıslıklarımızdan ,bize ögretilmis olanlardan kızgınlıklarımızdan uzak bilimin ısıgında konusalım isterseniz..
  günesin g sinin ,noktasında ki atomu degistirebilecek kadar bile bir teknolojimiz yok..
  günes dünyanın 1.000.000 katıdır.(yazı ile : bir milyon)..
  bizim dünyada ürettigimiz tüm enerjilerin toplamı o gördügünüz kücük lekelerinin lekesi bile olamaz..Üzgünüm ama cok fazla amerikan filmi seyrettiginizi düsünüyorum… En azından günese saldıracak biri varsa, bu bizim türden birileri olamaz:)
  bulutlanma ya da dünyada yapılabilecek faaliyetlerden söz etmiyorum tabi ki.

 10. fnobile dedi ki:

  inanılmaz……bu konuyu dar materyalist perspektiften açıklamaya çallışmak çok mantıksız olur….elimizdeki veriler sınırlı ve ilkel…. açıkça bir enerji transferi veya bir kopum meydana gelmiş…

  ben de daha fantastik bir teori fikri ortaya atıyım…. uzayda madde ve anti madde olduğunua göre eşitlik yasasına paralel olarak,salınan enerjinin anti enerjisinin hareketini gözlemlemiş olabiliriz….. illa uzaylılar veya dünya federasyonuna bağlamaya gerek yok… uzay büyük bir hareket alanı ve olasılıklar sonsuz…

 11. admin admin dedi ki:

  İzmir deniz suyu çekilmesi yaşanıyor…

  www.izmirhaberajansi.com/izmir/izmir-de-deniz-suyunun-cekilmesi-vatandasi-korkuttu-h2254.html

  Bugün itibari ile 1 metre kadar derinlik kaybı mevcut…

  • fnobile dedi ki:

   bu tarz çekilmeler belli zamanlarda oluyor…… yalnız evden gördüğüm kadarıyla kuş cennetinin oralarda fazla çekilmiş gibi….

 12. guvenguven dedi ki:

  merhaba birkaç gündür paylaşımlarınızı endişe içersinde takip ediyorum. Fakat güneşe saldırı isimli konu bana inandırıcı gelmedi kusura bakmayın ve güneşe o kadar yaklaşabilecek bir uzay aracı olabileceğini hayal bile edemiyorum.

  • admin admin dedi ki:

   Hayalleriniz ne ile sınırlı acaba ???

   • guvenguven dedi ki:

    tabiki herkesin hayal dünyasında farklı olasılıklar canlanıyor olabilir. Derdim sizinle atışmak değil. Herkesin düşüncelerine saygım var. Sadece astronami ve uzayla ilgili konuları araştırdığım için o konudaki fikrimi beyan ettim. Yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz.

    • kerim dedi ki:

     yok admin yanlış anlaşılmış, ama konuda biraz hatalı bi uslubla açılmış nasa güneşe saldırıyo deney yapıyo gibi bişey çıkıyo kabaca okuyunca, demek istediği o değil admin konuyu editlerse yanlış anlaşılma son bulur bence.

 13. kerim dedi ki:

  www.emsc-csem.org/#2
  japonya yine gerilmeye başladı en son deprem tokyoya yakın marmarada sabah ist 3.7 oldu şahsen hissettim..takib edelim

 14. Tolgaq dedi ki:

  Japonya’da 5,8 – 6.9 şiddet arasında topla 4 deprem meydana geldi. Japonyada bu tarz depremler genelde normal karşılanır ama daha önce böyle ardı ardına ve birbirine yakın bölgelerde depremler olmuşmuydu japonyada bilemiyorum.

  • kerim dedi ki:

   9.0 ın 6-6.5 büyüklüğünde 4 öncüsü 7.2 büyüklğünde 1 oncusu var aynı günlerde 4-5 günlük periyot buda bi streesin yine olduğunu gösteriyo tabi daha büyüğü gelir diye bişey denemez depremlere çünkü akıl sır ermez 🙂

 15. APOKALİPS dedi ki:

  şuanda güneşte olan biten insanlardan özellikle gizleniyor. Açıklanacak olursa dünyada büyük bir kaos başlar.. Önümüzde ki haftalarda Rusya’da şiddetli depremler olacak. Güneşteki patlamaların ardından Rusya’da 3 köyde ortaya çıkan enerji negatif enerjiye ve kötü kalbe sahip olan insanların hastalanarak ölmesine neden oluyor. Bu enerji mağmadan çıkıyor ve şuanda resimleri çekilen bazı piramitlerin üzerinde sadece fotoğraflarla tespit edilen yoğun bir enerji akışı mevcut. Nibiru şuanda dünyayı etkilemeye başladı. ya nisan ya ağustos yada aralık sonunda büyük depremler olacağı söyleniyor. Depremden sonra çift güneş gördüğünüz vakit şiddetli rüzgarların ve fırtınaların başlamasına 59 gününüz olacak. bu zaman zarfında kaçabildiğiniz kadar yüksek dağlara kaçın ve yüreğinizden kötülük hislerini çıkarın…….

  • Sami34 dedi ki:

   Sayın APOKALİPS bu yaptığınız açıklamaya dair güvenilir kaynaklar varsa linklerini de verebilir misiniz?

 16. aslı dedi ki:

  14/03/12 de Honshu,Japonya’da 09.08.33(UTC) de 33 km. derinlikte, 7.4 deprem oldu.Ardından 09.08 civarında,neredeyse saniyeler aralığında( 6.9,6.9,6.8) 3 deprem oldu. 10.49UTC civarı en büyüğü 6.2,en küçüğü 5.7 olmak üzere 5 deprem oldu.12.05UTC civarı,en büyüğü 6.0,en küçüğü 5.7 3 deprem oldu.Herzaman ki gibi EMSC 7.4’lük depremin şiddetini düşürerek 6.9 olarak ve tek deprem olarak gösterdi.
  quakes.globalincidentmap.com/map_detail.php?id=172273

 17. admin admin dedi ki:

  Bu konu yabancı sitelerde oldukça ilgi gördü sanırım.

  Arka arkaya birçok sitede güneş ve UFO konuları yayınlanmaya başladı. Bu işlediğim konuda referans olarak kullanılıyor.

  www.thesuntoday.org/current-observations/unidentified-sun-object-is-identified-a-little-black-spot-on-the-sun-today/

 18. fmerkal dedi ki:

  Bu sitede ki bilgileri sağlıyan Admin e ve yorumları ile katkıda bulunan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.Düşüncem; hayallerimizin bile kabul edemeyeceği gerçeklerin olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmamız gerektiğine inanıyorum.Örnek: Karadelikler..Sevgim ve saygımla,

 19. devran dedi ki:

  bu cisim veya nerneyse sanrım yüksek derecede manyetik alana sahip ve yoğunluğu çok yüksek bu derecede güneşi etkileyebiliyorsa bu özelliklere sahip olmalı diye düşünüyorum

 20. admin admin dedi ki:

  Bilgi hırsızlığı çok kötü bir şey bu sitede yazı hiçbir kelimesi değişmeden aynen kopyalanmış… YAZIK !!!

  www.gtaturk.com/forum/konu-disi/gunes%27e-kim-saldiriyor/

 21. Factorx dedi ki:

  Yalnız bir şey var… Öyle heryerde illuminati simgesi arayan ergen tiplerden değilim, onlardan nefret de ederim hatta ama güneş lekelerinin birleşip böyle geometrik şekiller oluşturduğunu da hiç görmemiştim. Uzun süre de kaldı bu görüntü. Üçgen var burada :S 😀

 22. aslı dedi ki:

  Güneş’teki üçgen geri dönüyor.

  sdo.gsfc.nasa.gov

  AİA193, AİA211, AİA335 te net görülüyor.

 23. buğra dedi ki:

  yeni bir şeyler yok mu ? nibiru insanlara psikolojik olarak ne etkiler yapıyor ?

 24. bilimkırdu dedi ki:

  bu güneşdeki deney 2 ihtimalde dogura bilir biri dünyada yapılan isviçredeki yerin altındaki sanal güneş denemeleri ile ilgilendirenebilinirmi
  bir ikincisi kiden enerji miktarı oldukca fazla ,,güneşin enerjisini farklı manyetik alanda cekebilirmi,insan oglundan gizli bir yaşam formu yada uzaydaki değişen bir menyatik farklı güçlü bir alanda olabilir ,,,

 25. bilimkırdu dedi ki:

  güneş şuan ısısını düşürmesi
  2011 tarihlı priyoduk güneş lekelerinin azalmasıylada,,ilgilendirme durumuda olabilir ,,enerjı kaybı farklı güçlü bir mentatik alanın vakum gibi cekmesi olan dışı bir olay,,dünyayı ısıtan güneş sanki tüpü çok güçlü son güçünü veren bir ocaga benzetebiliriz,,oldukca sıcak bir yaz ve sonrası birden düşen sıcaklıklar,,,,,,dünyada değişim olcak iklimsel olarak,,,,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir