Güneşden yoğun fişek atımları Birkaç gün…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Psikostratejist dedi ki:

  işleri bu:
  önce olacak olacakmış ne ise onu reklam edip bir güzel hazırlıyorlar.sonra herkes olacak diye bekliyor ve ardından yapıyorlar.ne kadar basit değil mi? eğer dikkat edilecek olursa bu gibi açıklamaların ardından beklenen şey olarak ifade edilen ne varsa eksiksiz çıkıyor. insan hadi canım be diyor hiç mi yanılmaz (!) bilim. ne kadar da tutarlıymış vay be diyoruz.bir tek olmayan vardı o da maya takvimine göre (sallamasyon cin tarihinden alınmış bir takvim adı) beklenen kıyamet olmadı. aslında oldu da kimse duymadı. gerçi nasıl olduğunun sonra filmini de çektiler. hasılat rekorları da kırdılar ama anlayan anladı anlamayan da anlamadı. uyumaya devam güneş patlamalarının altında.

 2. Psikostratejist dedi ki:

  admin,
  uzun zamandan beri şu şeyi göndermeyi istemiştim.
  www.youtube.com/watch?v=vCp1SjqiE7E
  bu linkte son zamanlarda görülen ve yeni üreyen bulut çeşitlerinden en önemlisi var. bunları incelerken hayrette kalıyor insan çünkü dünyanın her yerinde bu bulut çeşitleri daha çok. bunları incelerken alakasız sandığım başka önemli bir video daha buldum. aslında onu paylaşmak istiyorum. müziği de bu kadar mide bulandırır.
  www.youtube.com/watch?v=ISkDuJQspEY
  videonun sonundaki büyük yazıya dikkat bir de nerede çekildiği çok enteresan geldi bana. nerede çekildiğini de bilmiyorum. sadece garip.

 3. YektaKBAR dedi ki:

  1859 Güneş patlamasında tüm telgraf telleri yanmış ve o an telgraf kullanan kişi ölmüştü.Peki şu an böyle bir patlama olsa kaosu düşünün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir