Güneş tutulması 20 Mayıs 2012 tamamlandı…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

1. admin admin dedi ki:

Çok güzel çekmişler…

2. Factorx dedi ki:

www.flickr.com/photos/jasmel90/7239914646/in/photostream

Bu videoda da güneş lekeleri dikkat çekiyor…

3. kerim dedi ki:

bikaç ay öncesinden coliforniya 9.5 mg büyüklüğünde deprem kısmi kıyamat bekleyen çığıran abd ve ab bloglarına iyikapak oldu sanki güneş bu şekilde ilk defa tutuluyo 🙂 çoğu bahsetmemiş bile yoksa güneş tutulmadımı?? bizmi hayal görüyoz….

• admin admin dedi ki:

Güneş tutulurken deprem olmuyor aslında istatik olarak yazıdada yazdım güneş tutulması sonrası bölgesel depremlerde artış oluyor…

Biraz bekleyelim bakalım…

• Mpen dedi ki:

Hayvanlara neler oluyor?
        * Kadikoy’de ikinci ari istilasi.
        * Van’da intihar eden kediler
        * Deprem sonrasi insanlara saldiran kargalar
        * Belarus’ta sivrisinek istilasi.
        * Balik olumlerini saymiyorum bile, onlara asina olduk.

4. kerim dedi ki:

sizi kastedmedim zaten yazılar zaten yurtdışı kaynaklaydı yok 9.0mg yok sıralı çok büyük depremler hepsi tutulma anını kastediyodu , evet bilimsel ispatı olmasada güneş tutulmaları depremleri azdırabilir 99 gibi ama bahsedilen 20-1 mayıs için şeyler çok uçuktu…

5. andi dedi ki:

Geçen hafta yine facede türkiye ve cevresinde büyük bir depreme işaret etmiştim özellikle bu kar yağışı ve hayvanlardaki anormalliklere dayanarak burdada ben bir deprem bekliyorum demiştim. İtalyadaki 6,1 beni biraz şaşırtsada Bulgaristandaki 6,4 ( fakat fransızlar ise 5,7 olarak geçmişler depremi) lük deprem sanırım beklediğimiz buydu deditirdi bana. depremleri incelediğim dönemden beri ben avrupanın bukadar sık üretim yaptığını hatırlamıyorum. hatırladığım kadarı ile bulgaristandaki en son hissedilen büyük deprem 70 lerdeki romanya depremiydi. Anlayacağınız deprem açısından çok pasif bir bölge, birde deprem saatleri ilgimi çekti italyadaki 04,03 BG deki 03,01 sanki saat başlarına kurulmuş iki ardı ardına gelen

6. tuzun54 dedi ki:

www.ntvmsnbc.com/id/25351415/
    Güneş tutulmasının hızlandırılmış videosu…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir