Güneş patlaması ve Depremler Son iki haftada.

3
116

Güneş patlaması ve Depremler

Son iki hafta içerisinde meydana gelen çok büyük 3. güneş patlamasıda bugün meydana geldi.
Arka arkaya meydana gelen bu 3. patlama güneşte şimdiye kadar rastlanmış bir durum değil.

Patlamaların bu şekilde arka arkaya gelmesi güneş sistemimizde başka bir cisim veya gezegenin girmesi ile bozulan manyetik alanın etkileri…

Güneş ve dünyamız hızla bu alışkın olunmadık manyetik alanın şiddeti ile farklı boyutlarda tepkilere sebep oluyor.

Bugün itibari ile 3-4 gün güneşten gelen elektromanyetik etkiler hızla dünyaya ulaşacak ve dünya üzerinde gerilimlere sebep olacak.

Bu durum özellikle elektronik cihazları etkilesede dünya fay ve volkan hatlarında aşırı bir etki olacağını düşünüyorum.

Patlamanın anlık görüntüsü SOHO uydusundan alınmıştır.

Patlamanın videosuda burada

Dünyaya ulaşan elektron miktarındaki artışı görebiliyoruz…

Güneş patlaması ve Depremler :

Bunun yanı sıra HAARP üzerinde büyük manyetik bir akım görülüyor.

Bulut ve titreşim kontrollerinde özellikle Marmara ve Eskişehir üzerinde HAARP etkilerine rastlamaya başladık. Bunun delillerini ileride yazmaya çalışacağım.

Ancak şunu söylemek isterim ki şu 4-5 gün hiç iyi geçmeyecek…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Oguzhan
Oguzhan

Hocam bu bulutları biz nasıl tespit edebiliriz? Hangi linklerden ulaşabiliriz?
Uşak’lıyım ve tedirgin oluyorum. Bazı deprem tahmini sitelerine göre de bölgede bir aktivite söz konusuymuş.

Tyche
Tyche
Reply to  Oguzhan

Güneşteki bu patlamalar iyice tehlikeli hale gelmeye başladı. Niburu ya bu kadar kanıt varken, hala insanların yoktur demesine şaşıyorum. Bu ne körlük.