Güneş patlaması ne zaman olacak ? Bir…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

15 Cevaplar

 1. kerim dedi ki:

  depremsellik açısından bi anamoli var lütfen emsn takib edin tablo normal değil çekirdek rahatsızlandı gibi
  M 6.9 – GULF OF CALIFORNIA
  6.7 meksika
  6.2 – BAJA CALIFORNIA

 2. aslı dedi ki:

  5 VE ÜZERİ DEPREMLER—USGS

  06/04/2012—2
  07/04/2012—3
  08/04/2012—1
  09/04/2012—DEPREM YOK
  10/04/2012—1
  11/04/2012—39
  12/04/2012—ŞU ANA KADAR 7

  Dünün tarihi bir gün olduğunu düşünüyorum.Bakalım daha neler göreceğiz.

 3. Odrbcr dedi ki:

  Mayıs 2012 ‘de patlama olacak bence…

 4. cheddin dedi ki:

  Buyuk patlama eylul ayinda olacak gida su vs stok yapmaniz yani yaklasik 1 ile 3 ay kadar stok yapmaniz ayrica isinma icin odun komur gibi seyler dusunun kisada olsa 30 yil onceye donus olabilir…

 5. Factorx dedi ki:

  Admin, elenin kuyruklu yıldızı vardı bir aralar. Nasa pek bilgilendirme yapmıyor sizin eliniz kolunuz uzun, yeni bilgiler var mı onla ilgili? Bu güneşteki anomalilerle ve depremlerle onun bir ilgisi olabilir mi?

 6. commandan dedi ki:

  elenin diye bir şey kalmadı parçalandı diye biliyorum hatta parçalarının dünya nın yörüngesine takılacağı falan söyleniyordu ama ne oldu bilemiyoruz.

 7. tamer dedi ki:

  sizce 2012 içi veya sonrası için kıyamet senaryosu nedir arkadaşlar.ne tür bir korunma yöntemi düşünüyor veya yapıyorsunuz.dağlara çıkmak-sığınak yapmak-öylece beklemek v.s gibi planı olanınız ve öneriniz nedir.sevgiler

 8. Sami34 dedi ki:

  Bizler yerkabuğu üzerinde yaşayan canlılar olarak neredeyse hiç farketmiyoruz ama yerkabuğu milyonlarca yıldır hareket halinde ve altımızda kayıyor. Bugün bu olanlar ise sadece bu değişim ve jeofiziksel yenilenmenin daha da hızlandığı anlamına geliyor bence.

  Gerçekleşmesi öngörülen değişimlerin sonuçlarını tasavvur edebilmek adına Gordon-Michael Scallion’un aşağıdaki linkteki haritalarına göz atmak isteyebilirsiniz:

  www.bibliotecapleyades.net/mapas_antiguos/mapasantiguos01.htm

 9. tamer dedi ki:

  bugün öğlen itibarı ile istanbul avrupa yakası gökyüzü açık ve güneşli.ancak 1 saattir ilk defa gördüğüm X şeklinde chemtrails uygulaması var.sanırım yine hava kapanacak.

 10. Kenan Gökat dedi ki:

  bu patlama zamana yayılmış olan manyetik taklanın ( kutupların yer deyiştirmesi'nin ), 2012 yılı içinde ve hatta patmadan belli bir süre sonra belki'birgün içinde gerçekleşmesine sebep olabilir…ikinci bir tahmin=bilimsel olarak mümkün'mü orasını bilmiyorum fakat yanlız kutupların deyil dünyanın kuzey kutbuyla güney kutbunun' yer deyiştirmesi (fiziki takla )söz konusu olabilir.şukadarı varki şahsen ben bu iki olaydan birisinin bu yıl içerisinde olacağını düşünüyorum….görünen oki önümüzdeki günler ve aylar birçok doğal afetlere ve belki insanlık tarihini etkileyecek olaylara gebe kısacası ALLAH sonumuzu hayır eylesin…

 11. aslı dedi ki:

  Comet Elenin’le ilgili bilgi

  Comet Elenin’in görüntüsü 20 Ağustos 2011’den itibaren solmaya başladı.Sönümlenme olayı bu tip kuyruklu yıldızlarda parçalandığı anlamına gelir.Sonraki bir kaç gün içinde kuyruklu yıldız büyük ölçüde değişti ve tamamen kayboldu.Ancak Hoagaland’a göre Elenin’in yeni görüntüsünde aşırı güneş ışınlarından tetrahedral bir kalkanla korunduğu, bu yüzden görünmez hale geldiği savunuluyor.Bu olağanüstü geometrik yapının tam boyutları her kenarı boyunca yaklaşık 300.000 mil’den fazladır.Bu Ay’la Dünya ‘nın arasındaki mesafenin 1.5 katıdır.
  Hatta Elenin’in değişen yapısı dolayısıyla bir uzay gemisi olabileceği de düşünülmektedir.
  Sonuc olarak;Comet Elenin yoluna devam ediyor.Nibiru yörüngesine oturana kadar yol açıcı görevine devam edecektir.

 12. tamer dedi ki:

  aslı hanım bu konuyu biraz daha açar yada kaynak sunar sanız sevinirim.yorumlarınızı dikkatle okuyorum.en dikkat çekici konu benim için bu.teşekkürler.

 13. aslı dedi ki:

  Bu konuda Admin Bey’in yazdığı ‘2 Güneş’le ilgili bir yazıda geniş bir yorum yapmıştım.

  www.bluebox.bbs.tr/aki-ganeay-garantaleri-bu-sabah-ka#comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir