Güneş dört kutuplu mu oluyor ? Yakın…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. kerim dedi ki:

  konuda 10-11 yılda 1 tekrarlanan solar max olayı anlatılmış maya felaketleriyle uzaktan yakından alakası yok japan bilim adamlarının açıklamalrında, nasa 2013 diyodu japonlar onumüzdeki ay diyolar her döngüde x10+ patlamlar olur telekomünikasyon sektörünü uyarmışlar..

 2. commandan dedi ki:

  Abd de göktaşı düşmüş.Çok büyük patlama olmuş ve evler sarsılmış.dunya.milliyet.com.tr/abd-ye-goktasi-dustu/dunya/dunyadetay/23.04.2012/1531605/default.htm

 3. quantumbazuka dedi ki:

  Ben daha önceki bilgilerimden, güneşin dünya gibi iki kutuplu olmaktan ziyade, gravitasyon kuvvetinin büyüklüğü nedeni ile yüzbinlerce kutup noktasına sahip olduğunu biliyordum. Ancak bunun dışında başka bir etkileşimden bahsediyor olsa gerek

  • Oguzhan dedi ki:

   Admin, dün Uşak’tan Ankara’ya gidiyordum. Afyon üzerinde saat 11 gibi kuzey-güney yönünde “chemtrails” uygulaması yapıldı. Elimde fotoğraflar mevcut. İsterseniz size gönderebilirim. Akşamına da Simav’da 4.3 şiddetinde deprem olması ilginç geldi.

 4. samet dedi ki:

  dün eskişehirde de chemtrails uygulaması vardı. Daha önce hiç bukadarını görmemiştim. Özellikle şehrin varoşların yönelik yapılan bir uygulamaydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir