Gökcismi HAARP, Tekirdağ depremi ilginç…

4
163

Gökcismi, HAARP, Tekirdağ depremi ilginç sonuçlar…

Dün arka arka meydana gelen olaylar meydana geldi.

İlk önce Türkiyenin doğusunda bir gök cismi haberleri gelmeye başladı. Gelen haber o kadar farklı bölgelerden aynı anda gelmeye başladı ki şaşırmamak elde değildi.

Lübnan – Diyarbakır – Van – Ermenistan – Azerbeycan ve Gürcistandan gök cismi bilgileri ulaştı.

Ermenistandan elde edilen görüntü

Diyarbakırdan elde edilen görüntü

Diyarbakır görüntüsünde gökcisminin aşağı yukarı hareketi görülebiliyor. Duman izi şeklinde havada görülebiliyor.

Azerbaycanda bir gazete bu görüntünün Rusyanın bir füze denemesi olduğunu bildirmesi ayrıca ilginçti. Füze olsa bile güzergah olarak bu şekilde bir geçiş yapması ilginç.

Gök cismini göktaşı olarak açıklayan medyamız ise diyarbakır görüntüsündeki aşağı – yukarı yalpa hareketini nasıl açıklar acaba ? Göktaşı düz bir çizgi ile hareket etmesi gerekmez mi ?

Vandan gelen görüntü ise daha ilginçti bu kadar yakın mesafeden geçen cisim bu kadar yavaş olabilir miydi ? Yavaş hareket etmesinin sebebi bu cismin uçan bir cisim olma ihtimalini akla getiriyor.

gokcismi-haarp-tekirdag-depremi-ilginc

Bu cismin akibeti, yok olduğu yönünde. Gelen bilgiler toz bulutu şeklinde yok olduğu….
Göktaşı olsa bu kadar yakın mesafeye kadar ulaşmış ise neden yeryüzüne düşmedi?

Gökcismi, HAARP

Bu görüntü ilginç…

Görüntüde bir vortex oluşuyor, arkasından devam ediyor. Olay lübnanda aynı saatlerde kayıt edilmiş.
Vortex olayı havanın doğal olmayan manyetik etkiler ile sıkıştırılıp itelenmesi ile oluşuyor. Bunun örnekleri çok. Böyle bakınca göktaşı ihtimalimiz zayıflıyor.

Bunlar göktaşı ise daha önceleri dünyanın birçok bölgesinde bu görüntülerin çoğalması dünyanın yörüngesi ile çakışmaya başlayan bir astroid zincirimi olduğu sorusunuda sormamıza sebep oluyor. Konu yeni olduğu için bu durum hakkında bilgiler gelmiyor. Gökcismi ile ilgili araştırmayı sürdürüyorum bir bilgi gelirse yazacağım…

Doğuda bunlar olurken Türkiyenin batısında 5+ bir deprem meydana geldi. Tekirdağ civarında oluşan deprem Istanbulda da hissetildi. İşin ilginç yanı depremle birlikte HAARP konusunun Twitterda TT olması idi 🙂 Türkiyede ilk kez bu kadar kişinin ağzından aynı anda HAARP konusunun gündeme gelmesi ilginçti. Demek ki artık HAARP kavramı bilinen bir olay…

Tekirdağ depremi ile ilgili bir HAARP durumu benim tesbitlerimde yok. Normal bir deprem olarak kayıt edildi… Bölgenin sıkışmaya başladığı önceden beri söyleniyor. Marmarada bu sene zaten 5+ depremler olacağı bekleniyor.

HAARP sinyalleri ile ilgili bu olaylar için benim görüşüm şu şekilde.

Gökcismi, HAARP

Doğu illerinde son zamanlarda gök cismi ve belirlenemeyen bazı olayların artacağını bekliyorumdum. Bunun sebebini daha öncede yazdığım gibi KURECIK radar üssü. Bu radar üssünü iyi incelememiz gerekiyor. Bölgedeki kuşkulu her hava olayında Kürecikden alınan sinyallerin durumuna bakmak lazım.

Doğuyu takip etmeye devam edeceğiz bölgedeki anormal durumları bana bildirirseniz inceleyebiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
Yorumunuz için teşekkürler...
Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim... .

4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
GhostrideR
GhostrideR

http://english.ruvr.ru/2012_06_08/77444075/ Bu adreste Rusya’nın yaptığı bir roket fırlatma testinden bahsediliyor. Bu görülenlerin o olduğuna dair duyumlar geldi..

eone
eone

Bu cisim Rusya, Lübnan, Türkiye(Diyarbakır, Van,Iğdır,Agrı,Antep,Erzurum..) Ermenistan,Azerbeycan, Gürcistandan, Suriye, İran, İsrail ve Kıbrısta gözlemlenmiş. Yetkililerden bazıları bunun göktaşı olduğu söylerken çoğunluğu göktaşı olmadığında hemfikir(İsraildeki merkezi gözlemevi müdürü bunun göktaşı olmadığını açıklamış).Bunun 2009 da Norveç teki gibi Rusyanın balistik füze denemesi olduğunu söyleyenlerde var.Fakat bunun baslistik füze olması pek mantıklı gelmiyor. İran da vb. kaydedilen videolarda ve ayrıca görgü tanıklarının anlattıkları cisimin belli bir süre sabit kalması.Balistik füzelerin hızları çok fazladır ses hızının birkaç katı hatta bazıları 17.000km/s.Bu füzelerin boyle sabit görünmesi imkansız.Ayrıca Rusya füze denemelerini Kuzey Buz Denizinde ve Sİbiryada yapar. görüntülere cisim belli bir süre sabit kaldıktan sonra spriraller… Read more »

dgy58
dgy58

Tüm bu ufo gözlemlerinin üstüne,ufoya inanmayanlar için hadi diyelim ki o ışıkların üstüne Tekirdağ’da deprem olunca insanlar doğal olarak bununla bir bağlantısı olabileceğini düşündü,ki bende öyle düşündüm.Tekirdağ’da oturuyorum zaten bende öyle bir bağlantı kurmuştum.