Gökcismi, HAARP, Tekirdağ depremi ilginç…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. GhostrideR dedi ki:

  english.ruvr.ru/2012_06_08/77444075/ Bu adreste Rusya’nın yaptığı bir roket fırlatma testinden bahsediliyor. Bu görülenlerin o olduğuna dair duyumlar geldi..

 2. eone dedi ki:

  Bu cisim Rusya, Lübnan, Türkiye(Diyarbakır, Van,Iğdır,Agrı,Antep,Erzurum..) Ermenistan,Azerbeycan, Gürcistandan, Suriye, İran, İsrail ve Kıbrısta gözlemlenmiş. Yetkililerden bazıları bunun göktaşı olduğu söylerken çoğunluğu göktaşı olmadığında hemfikir(İsraildeki merkezi gözlemevi müdürü bunun göktaşı olmadığını açıklamış).Bunun 2009 da Norveç teki gibi Rusyanın balistik füze denemesi olduğunu söyleyenlerde var.Fakat bunun baslistik füze olması pek mantıklı gelmiyor. İran da vb. kaydedilen videolarda ve ayrıca görgü tanıklarının anlattıkları cisimin belli bir süre sabit kalması.Balistik füzelerin hızları çok fazladır ses hızının birkaç katı hatta bazıları 17.000km/s.Bu füzelerin boyle sabit görünmesi imkansız.Ayrıca Rusya füze denemelerini Kuzey Buz Denizinde ve Sİbiryada yapar. görüntülere cisim belli bir süre sabit kaldıktan sonra spriraller çizerek kayboluyor ve bu birçok yerde aynı şekilde gözlemleniyor. Bunun balistik bir füze olduğuna inanmak zor yada bildiğimiz normal bir füze…

 3. admin admin dedi ki:

  Durum biraz karışmaya başladı.

  Suriye üzerinden VORTEX geçişi kesinlik kazanıyor. Görülen bir gökcismi değil. Hava manupilasyonu ile bozulan havanın oluşturduğu alan. Meteor girişi data listelerinde görünmüyor çünkü. Tüm listeleri taradık bilimsel kaynaklarda meteor girişi tesbiti yok. Online sitelerdede görünen bir göktaşı yok…

  Vortex hakkında

  en.wikipedia.org/wiki/Vortex

  Mühtemel bir test veya deneysel bir çalışmanın ortasında kaldık. Kürecik radar üssü deneyleri olma ihtimali nedir bunu araştırıyoruz.

  Bu vortexlerden önümüzdeki günlerde görmeye devam edebiliriz. Birkaç hafta önce VAN da UFO gördük diyenlerin açıklamaları şimdi açıklığa kavuşmaya başladı. Bölgede bir radar üssü ile ilgili deneysel çalışma yapılıyor olabilir.

 4. dgy58 dedi ki:

  Tüm bu ufo gözlemlerinin üstüne,ufoya inanmayanlar için hadi diyelim ki o ışıkların üstüne Tekirdağ’da deprem olunca insanlar doğal olarak bununla bir bağlantısı olabileceğini düşündü,ki bende öyle düşündüm.Tekirdağ’da oturuyorum zaten bende öyle bir bağlantı kurmuştum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir